2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay emziriyorsanız hiç dert etmeyin ne mutlu ki emiyor.Eninde sonunda verilir benim verme olayım emzirme dönemim sona erdiği için başladı..Boşverin yeter ki emsin süt olsun gerisi daha sonra hallolur

O yapıda biriyse gülerek şakayla söyleyin ağır tepki veremez o zaman belki ama en azından şakada gerçeklik anlar kendince

Torunları olunca çoğu değişiyor yada evlenince bizler onlara daha çok alınıyoruz

Benim eşim asla bana hak veren bi tip değil ben orda o kıza tepki gösterseydim bana ne yapıyorsun bişey olmaz derdi. Ama evde ben rujla öpsem öpme der ama millete gelince hep ben suçluyum. Of çok değişik bi eşim var anlat anlat bitmez çok doluyum. İnsanın kendisini destekleyen bi eşinin olmaması ne kadar zor.

Ne güzel olmuş kurtulmuşsun düşüncesiz pislikler. Bende o ara ortam kalabalıktı diye sesim çıkmadı ama artık tak etti 2 3 oldu böyle hareketler yapıyor bu kız benim inadıma

O yapıda biriyse gülerek şakayla söyleyin ağır tepki veremez o zaman belki ama en azından şakada gerçeklik anlar kendince
Konuşmuyor zaten benimle kendisine bizzat yaptığım bişey yok ama kaynanam gille aram bozuk onlar da ne anlattıysa buda beni hiç sevmez konuşmaz da benle kaynanamdan yüz buluyorlar çok afedersiniz oğlum 1.5 aylıkken altını değiştirmek için arka odaya geçtim kaynanam niye burda değiştiriyorsun dedi bende kalabalıkta değiştirmek istemiyorum dedim baktım bunları çağırıyor gelin gelin oğlumun pipisini görün diye bunlar dediğim kişilerde görümcemin tarafının ailesi. Ne bilim ya çok tuhaflar hepsi artık baş edemiyorum

Kızlar benim bebeğim temas etmeden uyuyamıyor yanında gündüzde yatmasam hemen uyanıyor bir çözüm buldunuzmu yada bir akıl verin nasıl çözerim bu işi beni uyku oyuncağı etti eliyle tutmasa ayağıyla bacağıma temas ediyo öle uykuya devam ediyo çok seviyorum aslında ama çözülmesi gerekende bi mesele farkındayım bide tabi ev işleride yapılmıyor

Aman ya ne kadar az görüşürseniz o kadar iyi başedilmez bu tarz insanlarla

kızlar bu aventin alıştırma aylıkları var ya onlardan kullanıyoruz su içiyor ama deliği büyük sanırım baya bir su geliyor.Siz ne kullanıyorsunuz.bir de suyu çok sevdi sürekli içmek istiyor.Bir sakıncası var mı ki acaba

Aventin olanı bizde kullanıyoruz galiba hızlı geliyor boğazında çok kalıyor

Ya biz bu grupta hepimiz aynı zamanlarda soğurduk ya. Sanıyorum ki aynı şeyleri yaşıycaz:) herkes diş geldi yazdıkça benim bebeye bakıyorum. Salyadan başka bişey yok:))
Bizim belirtiler az az 3 buçuk aylıkken başladı. Son 1 ayda arttı. Ctsi günü bi anda krizle şiddetlendi. Kasirken kanadı. Bugun göründü hamd olsun. Ama huysuzluklar uykusuzluklar aynen devam. Gecem gündüzüm corba halde. Onun dışında belirti başlayıp 8 9. Ayında çıktığı da oluyo. Benim 3 yeğenim de erken çıkarttığı için bekliyodum. Biraz genetik durumu da araştırın. 1 yasa kadar çıkmaması olağan kabul ediliyor. Benim kız cikartiyo oturmaya da başladı ama hala emekleme yada dönme konusunda bi ilerleme yok mesela. Her bebeğin gelişim basamağı farklı ilerliyor.

O bardağa lansinoh biberon ucu oluyo. Yeni uc aldım bi sure o şekilde kullanicam. Genzine kaciyo içerken. Fazla icirmemeye calis bizimki ishal gibi oluyo abartırsa.

Huysuzluk yapıyor mu? Diş çıkarma dönemi garanti sancılı bişey mi yoksa hafif atlatılma ihtimali var mı acaba?
Zannetmiyorum hafif gececegini. Ben cumartesiye kadar zor diyordum. Asıl zorluk şu 3 günde acayip yaşıyoruz. Canavar gibi kaç gündür.

Üstümdeki atleti çıkarıp ellerine tutusturuyorum. Minick ayıcık vardi farklı şekilde uyku arkadaşı olsun diye tutturdum ama hiç bi sey atletim kadar etkili olmadı. Kokunuzun sindiği bi sey olabilir. Bazen tulbentimi veriyorum. Kokum bulastiysa rahat oluyor.

Soykemedı ayıp kaç kg olmusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…