2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben 10 dklık uykuyla duruyorum bebiş benden ayrıldığı an kıyamet kopuyor sürekli emerek sakinleşiyor. Geceleri kucağımda uyuyakalıyorum bir şey olacak diye korkuyroum nasıl yatağa alıştırabşlirim? Böyle olan var mı? Yanıma koyarak emzirmeyi deniyorum yavaş yavaş çekilmek için 5 dk sonra anlıyor yine başa dönüyoruz kıyafetimi yanına bırakmayı d denedim olmuyor hiçbir şey
Kızlar ben 10 dklık uykuyla duruyorum bebiş benden ayrıldığı an kıyamet kopuyor sürekli emerek sakinleşiyor. Geceleri kucağımda uyuyakalıyorum bir şey olacak diye korkuyroum nasıl yatağa alıştırabşlirim? Böyle olan var mı? Yanıma koyarak emzirmeyi deniyorum yavaş yavaş çekilmek için 5 dk sonra anlıyor yine başa dönüyoruz kıyafetimi yanına bırakmayı d denedim olmuyor hiçbir şey

Hiç mama yemiyor sadece emiyor mu canım yetmiyor olabilir mi acaba bende de aynı ayrılınca ağlıyor ama sıkınca süt gelmediği için doymuyor mama takviyesi yapınca uyuyor
Bence mesele bebek sizi istiyor 🥹 Daha yeni teninizden ayrıldı e napsın hep sizi istiyor. Biraz böyle takılın ve aman bebeği kucağa alıştırma diyenleri dinlenmeyin ❤️

Allahtan eşin destekcinmiş canım şükür 🙏🏻 sancılarını tarif edebilir misin bana 🥲 senin adına çok heyecanlandım dün gece benide ağlama tuttu ne zaman gelicek nasıl anlicam falan diye ☹️
Çok şükür 🥲🙏🏻 belimden sırtıma yayılan bir ağrı var sürekli olarak böyle adetin söküldü sökülecekmiş gibi.Sancı esnasında karnım sertleşiyor nefesim kesiliyor böyle sıcak sıcak basıyorlar sanki beni 🥺 yani bendeki sancı bu şekilde nst de olunca bakıyordum gerçekten yükseliyordu değer öyle doğruladım kendimde🥲 şuan için yarım saat yirmi dakikada bir geliyor sıklaşmadı ama ciddi ağrı çekiyorum🙁

Ameliyata midem yanarak girdim resmen acı su geliyordu hala bebeği çıkardıkları gibi midem aşağı indi öyle rahatladım ki artık hiç yanma yok 😍 sezaryen ağrısı var dikiş ve adet ağrıları oluyor rahim toparlandığı için parol kahve içince hafifliyor ama hamilelikteki gibi ağırlık hissi hiç yok çok rahatladım göbeğimin yarısı gitti diğer yarısı ödem gibi şiş 🤭
Bebeğe gelirsek hepimiz eşlerimizi muhtemelen seviyoruzdur 😀 ama ben hayatımda hiç aşık olmadım dedim kokusunu alınca resmen ağzımdan çıktı 🤣 öyle mis ki Allahım her isteyene yaşatsın inşallah 🙏🏻 benim öyle alt değiştirmekten midem çok bulanır bakamam bile başka bebeğe 🤣 dün tek başıma boklu bezini değiştirdim her yerime bulaştı deseler ki ye yemin ediyorum yer insan 😀 öyle bir aşk evlat Allah’ıma binlerce şükür ediyorum devamlı 🙏🏻 Allahım sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin henüz doğurmayanlarrrr dualarımdasınız 😍 bol bol koklayın öpün kimseyi dinlemeyin
Yaa 😍 🤩çok fena duygulandım çok güzel tarif etmişsin🥺❤️ inşallah bize de nasip olur kavuşmak öpüp koklamak 🥺🙏🏻❤️❤️❤️maşallah size 😍😍😍😍🤩🤩

Benim de hep memede uyuyor ama artık bunu daha sık ve kısa sürede yapmaya başladı. Gündüz bir ama gece ikiye çıkardım mamayı zaten anca 30 falan içiyor tek seferde. Geceleri çok huzursuz ne uyuyor ne uyutuyor.Sütüm az sandım sağım yaptım ama az da değil anlamadım mamayı daha çok arıyor acıkınca memeyi ise keyif için arandığını düşünüyorum kafamda deli sorular
Benim sağdığımda az çıkıyor o yüzden doyup doymadığına emin olamiyorum ama emdijten sonra ağzının kenarında süt akıp uyumuş oluyo yetiyodur heralde ve dediğiniz gibi mama vermeyince emme süreleri kısaldı gece hariç gece zor uyandırıyorum. O da şundan kaynaklı mama verince kan şekeri artyor ç0nkü içinde şeker var ve baygın oluyor içince. Acıkınca mamayı daha çok aradığını nasıl anladınız

Çok şükür 🥲🙏🏻 belimden sırtıma yayılan bir ağrı var sürekli olarak böyle adetin söküldü sökülecekmiş gibi.Sancı esnasında karnım sertleşiyor nefesim kesiliyor böyle sıcak sıcak basıyorlar sanki beni 🥺 yani bendeki sancı bu şekilde nst de olunca bakıyordum gerçekten yükseliyordu değer öyle doğruladım kendimde🥲 şuan için yarım saat yirmi dakikada bir geliyor sıklaşmadı ama ciddi ağrı çekiyorum🙁
Bende sertleşme bazen tek taraflı bazen bütün karnımda oluyor bir de o esnada mideme taş oturuyor gibi oluyor. Çok değişik yaşıyor herkes sanırım. İnşallah sağ sağlim kucaklayalım da 🙏🏻

Az önce silikonsuz emzirmek için savaştım olmadı bebiko kazandı. Ama daha küçük silikon ucuna ikna edebildim o da bir başarı. Napıcam bilmiyorum ya

Başınız sağolsun Rabbim sabır versin
Allah razı olsun 🙏
Allah sabır versin
Amin inşallah 🤲
M Marryyj başın sağolsun canım, Rabbim sabırlar versin 🤲🤲
Amin Allah razı olsun 🙏
M Marryyj basın sağolsun canım Allahım diğer evladına uzun sağlıklı ömürler versin 🙏🏻🙏🏻 zorlu bir gebelikti senin için hatırlıyorum 🥺 bol sabır dilerim
Amin Allah razı olsun 🙏 evet baya zordu 🙏kendimi yarım hatta boşlukta hissediyorum

Allah sabır versin canım. Hatırlıyorum detaylıda dokturun kalbiyle ilgili bişey demişti tedavi falan goruyirdun sanırsam. İnşallah yine bir bebegin olur ne desek az🙏🏻 kendini yipratmamaya caliş oglun için yaşamaya bak ikinci cocukta gelicektir🤲🏻
İnşallah ama bilmiyorum çok kötü hissediyorum kendimi 😭😭🤲🙏

Kuzumm aynen öyle 🙏🏻 senin de güzel haberini bekliyorum
Bu arada benim doğumuma iki doktor girdi biri hastanede kaybettiğim bebeğimin doktoruydu üzülürüm diye onu bırakmıştım ameliyat masasında onu gördüm şok oldum kendi doktorumla ikimizde duygulandık o an nasip şimdiymiş birazdan yavrunu vereceğiz dedi sakinleştirdi 🙏🏻 o an anladım ki doğru zaman diye bir şey var
Ayyy ne güzel dokunaklı bir hikaye bu…🥺

Mama vermiyor musun canım emzik almıyor mu

X