2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben ikiye düştüm sütüm gelesiye kadar her emzirmeden sonra verdim 2 gündür 2 kez veriyorum 30 ml. Az önce verdim ilkini aslında doymuştu uyudu memede ama içim rahat etmedi verdim. Bide gece veriyorum bir kez
Benim de hep memede uyuyor ama artık bunu daha sık ve kısa sürede yapmaya başladı. Gündüz bir ama gece ikiye çıkardım mamayı zaten anca 30 falan içiyor tek seferde. Geceleri çok huzursuz ne uyuyor ne uyutuyor.Sütüm az sandım sağım yaptım ama az da değil anlamadım mamayı daha çok arıyor acıkınca memeyi ise keyif için arandığını düşünüyorum kafamda deli sorular

Bizde son hazırlıklarımızı yapıyoruz ☺️

Eklentiler

• F51811A0-866B-4966-91A7-4A8BCCB0749F.jpeg
    F51811A0-866B-4966-91A7-4A8BCCB0749F.jpeg
    154,9 KB · Görüntüleme: 57
38. Haftama giriyorum , kızlar ben hiç doymuyorummmm 🥹 şekerden dolayı zaten karbonhidrat yasak ekmek de çok çok az kahvaltıda yiyorum onun dışında sürekli birşeyler yiyesim var doyamıyorum. Önceden bu kadar değildim , hep açım 🥲🥲
Hahaha Ben deeeee😀😀 37+2 ve sürekli yemek 🥹 işin kötüsü sonra da midem bozuluyor 😀

Ameliyata midem yanarak girdim resmen acı su geliyordu hala bebeği çıkardıkları gibi midem aşağı indi öyle rahatladım ki artık hiç yanma yok 😍 sezaryen ağrısı var dikiş ve adet ağrıları oluyor rahim toparlandığı için parol kahve içince hafifliyor ama hamilelikteki gibi ağırlık hissi hiç yok çok rahatladım göbeğimin yarısı gitti diğer yarısı ödem gibi şiş 🤭
Bebeğe gelirsek hepimiz eşlerimizi muhtemelen seviyoruzdur 😀 ama ben hayatımda hiç aşık olmadım dedim kokusunu alınca resmen ağzımdan çıktı 🤣 öyle mis ki Allahım her isteyene yaşatsın inşallah 🙏🏻 benim öyle alt değiştirmekten midem çok bulanır bakamam bile başka bebeğe 🤣 dün tek başıma boklu bezini değiştirdim her yerime bulaştı deseler ki ye yemin ediyorum yer insan 😀 öyle bir aşk evlat Allah’ıma binlerce şükür ediyorum devamlı 🙏🏻 Allahım sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin henüz doğurmayanlarrrr dualarımdasınız 😍 bol bol koklayın öpün kimseyi dinlemeyin
Ay seni yerim ya kesinlikle bebeğini görünce insan daha önce hiç sevmemiş hiç aşık olmamış olduğunu anlıyor sanki

Kızlar ben 10 dklık uykuyla duruyorum bebiş benden ayrıldığı an kıyamet kopuyor sürekli emerek sakinleşiyor. Geceleri kucağımda uyuyakalıyorum bir şey olacak diye korkuyroum nasıl yatağa alıştırabşlirim? Böyle olan var mı? Yanıma koyarak emzirmeyi deniyorum yavaş yavaş çekilmek için 5 dk sonra anlıyor yine başa dönüyoruz kıyafetimi yanına bırakmayı d denedim olmuyor hiçbir şey

Ay seni yerim ya kesinlikle bebeğini görünce insan daha önce hiç sevmemiş hiç aşık olmamış olduğunu anlıyor sanki
Kuzumm aynen öyle 🙏🏻 senin de güzel haberini bekliyorum
Bu arada benim doğumuma iki doktor girdi biri hastanede kaybettiğim bebeğimin doktoruydu üzülürüm diye onu bırakmıştım ameliyat masasında onu gördüm şok oldum kendi doktorumla ikimizde duygulandık o an nasip şimdiymiş birazdan yavrunu vereceğiz dedi sakinleştirdi 🙏🏻 o an anladım ki doğru zaman diye bir şey var

38. Haftama giriyorum , kızlar ben hiç doymuyorummmm 🥹 şekerden dolayı zaten karbonhidrat yasak ekmek de çok çok az kahvaltıda yiyorum onun dışında sürekli birşeyler yiyesim var doyamıyorum. Önceden bu kadar değildim , hep açım 🥲🥲

Hahaha Ben deeeee😀😀 37+2 ve sürekli yemek 🥹 işin kötüsü sonra da midem bozuluyor 😀
Havuç salatalık kivi gibi neredeyse kalorisiz ama farklı renkleri barındıran yiyecekleri soyup soyup yiyin gün içerisinde bence. Yeme isteğini körelttiği gibi faydalı da.

Kızlar ben 10 dklık uykuyla duruyorum bebiş benden ayrıldığı an kıyamet kopuyor sürekli emerek sakinleşiyor. Geceleri kucağımda uyuyakalıyorum bir şey olacak diye korkuyroum nasıl yatağa alıştırabşlirim? Böyle olan var mı? Yanıma koyarak emzirmeyi deniyorum yavaş yavaş çekilmek için 5 dk sonra anlıyor yine başa dönüyoruz kıyafetimi yanına bırakmayı d denedim olmuyor hiçbir şey
Hiç mama yemiyor sadece emiyor mu canım yetmiyor olabilir mi acaba bende de aynı ayrılınca ağlıyor ama sıkınca süt gelmediği için doymuyor mama takviyesi yapınca uyuyor

Havuç salatalık kivi gibi neredeyse kalorisiz ama farklı renkleri barındıran yiyecekleri soyup soyup yiyin gün içerisinde bence. Yeme isteğini körelttiği gibi faydalı da.
O Zaman yarın 5 kg salatalık alalım 😀😀 kahvaltı çok yiyorum
Arada kahve bazen meyve sonra bi de akşam yemeği
Ama geceler bazen kaçıyor

X