💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çarşamba günü muayene edelim diyor doktorum klinik kapalı. Ben bekleyemem çarşambaya kadar. Ne oluyor anlamıyorum ağrım yok sızım yok kanamam lekelenmem hiç bir şeyim yok bu değer neden düştü
Korkma bence değerlerde mı yanlışlık oldu bılemıyorum

Randevu gününe kadar kan vermeseydim öyle gitseydim belki de değerlerim sıfırlanıp gidecektim ve benim haberim olmayacaktı neden kan vermeye devam ettin diyenler için

Bence mutlaka bir acile gitmelisin bekleme kendi doktorunu , herhangi bir devlet hastanesine gidebilirsin 1500 üstü değerlerde kese görünüyor genellikle bir git bakalım belki müdahale edilecek bir durum vardır erken gitmek işe yarayabilir
Şu an arıyorum hastaneleri randevu için her yer 17:00 çıkış yapıyor alşamcılar 18:00 başlıyormuş o saatte arayın diyorlar

Şu an arıyorum hastaneleri randevu için her yer 17:00 çıkış yapıyor alşamcılar 18:00 başlıyormuş o saatte arayın diyorlar
Her kurumda saat 18:00da acil nöbetçi hekim olmak zorundadır , ama bu özel yoksa bile devlete gidebilirsin randevuya gerek yok ki bence çıkıp gidebilirsin illaki görecekler yani belki bir serum bir iğne yaparlar

Randevu gününe kadar kan vermeseydim öyle gitseydim belki de değerlerim sıfırlanıp gidecektim ve benim haberim olmayacaktı neden kan vermeye devam ettin diyenler için
Normalde değer düşmez sağlıklı gebelıkte artması lazım ama senin birden artmış ya bence o artan değerde yanlışlık olabılır mesela ben üç kere kan verdim doktor tamam dedi vermene gerek yok devlet hastanesıne git kadın doğum olur mutlaka bir baksın en azından bırde aynı yerde mı kan verdin

Kızlar geçen değerim 513 den birden bire 7800 lere çıkması tuhafıma gitmişti acaba yanlışlık oldu da asıl doğru sonucum bugünkü olabilir mi? Kendimi mi kandırıyorum artık üç tane aklım vardı o da gitti. Ya bir yerim de ağırmıyor kendimi aşırı
AdChoices
ADVERTISING​
Amin inşallah canım hayırlısıyla al kucağına insallah 🤲🏻
Amin inşallah 🤲

Peki genel belirtiler neler. Bende sadece sağ kasigimda batma oluyor. Başka hiçbir belirtim olmadı. Lekelemeyin vs falan kac gun sonra oluyor. Bir hafta sonra normal regl günüm. Sure az kalınca strese girdim😔😔
Canım benim hiç belirtim olmadı.
20 Nisan cumartesi , 5. Gün çift embriyo transferim oldu , beni de ekle hadi kuzum dayanamadım yine ♥️

20 Nisan cumartesi 5. Gün çift embriyo transferi, ikinci deneme kuzum hadi beni de ekle tablona dayanamadım , olumsuz düşünceler içindeyim size ihtiyacım var 🥹🙏🏻🤲🏻♥️
Yaaa seni yerim hoşgeldin canımmmmm ❤❤ yaş? Bilgisini de ekleyeyim 🙏
edahandro edahandro Ve diger tum arkadaslar…..
11 ci gun yine verdim
111 cikti 😍😍😍 pozitif ✅🥹🙏🏻
Hee yoooo 🧿🧿🧿🧿 muhteşem hayırlı olsun kuzum :anneadayı:
selam herkese,
bugün altıncı gün salak gibi dayanamadım ve az önce gebelik testi yaptım :S
belli belirsiz bir ikinci çizgi var ama her zaman böyle mi çıkıyordu yoksa dümdüz sakız gibi beyaz mı kalıyordu orası anımsayamıyorum. aslında bugün, beklenen regl günüm. bilemiyorum belki yarın ya da sonraki gün regl olacağım. bilemiyorum. heyecanlandım bayağı.
Allahın izniyle hamilesin canım 🧿🧿🧿
edahandro edahandro edacığımmmm ayy şuan baktım ne zamandır senden hiç haber alamıyordum hep aklımdaydın dualarımdaydın. Aşırı mutluyum şuan hayırlı olsun canımm kucağına aldığın günlerde hayırlısıyla gelir inşallah.
Yaaa canım benim çok teşekkür ederim, o kadar seviniyorum ki eski dostlarımın böyle çıkıp gelmesine, iyi dileklerini iletmesine ❤ çok sağol kuzum.
Kızlar elim ayağım titriyor 3 gün önce 7847 olan değerim bugün 3692 düşmüş. Düşük mü yapıyorum ben noluyor???
O ne ya 😳 ben inanamadım. Hata mı var ki. Acile gitsen kuzum? Bir yere git inşallah. Şok oldum

selam herkese,
bugün altıncı gün salak gibi dayanamadım ve az önce gebelik testi yaptım :S
belli belirsiz bir ikinci çizgi var ama her zaman böyle mi çıkıyordu yoksa dümdüz sakız gibi beyaz mı kalıyordu orası anımsayamıyorum. aslında bugün, beklenen regl günüm. bilemiyorum belki yarın ya da sonraki gün regl olacağım. bilemiyorum. heyecanlandım bayağı.
Ay bebeğin tutunmuş sana 😍😍 inşallah kucağında alirsin

Kızlar geçen değerim 513 den birden bire 7800 lere çıkması tuhafıma gitmişti acaba yanlışlık oldu da asıl doğru sonucum bugünkü olabilir mi? Kendimi mi kandırıyorum artık üç tane aklım vardı o da gitti. Ya bir yerim de ağırmıyor kendimi aşırı iyi hissediyorum bu değerleri görene kadar
Dualarımla sizinle ama bencede bir acile gidin en azından birsen yparlar

Kızlar geçen değerim 513 den birden bire 7800 lere çıkması tuhafıma gitmişti acaba yanlışlık oldu da asıl doğru sonucum bugünkü olabilir mi? Kendimi mi kandırıyorum artık üç tane aklım vardı o da gitti. Ya bir yerim de ağırmıyor kendimi aşırı iyi hissediyorum bu değerleri görene kadar
Belki o 7800 olan hatalı sonuçtu yaa hemen kötüyü çağırmayalım 😞

X