💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yaş 32 tabloya 3 adet 1. Gün yazmışsın ama bi karışıklık olmuş sanki eline emeğine sağlık

Yaş 32 tabloya 3 adet 1. Gün yazmışsın ama bi karışıklık olmuş sanki eline emeğine sağlık
Canım şimdi düzelttim ben normalde hayatta gündüz uyuyamam. Uyuyup kalmışım, uyku sersemi karıştırmışım kuşum bilgileri ❤ şimdi doğrusunu yazdım inşallah.

Bende görüyorum canım sanki belli belirsiz bunuda çekmiştim o zaman ama 1 hafta var daha adetime bide bu teste hiç güvenemedim aşırı dağılıyor gibii ayy bi mucize olsun rabbim inşallah hamileyimdirr biraz sol kasğımda doluluk hissediyorum bakalım ya Kuzum şükürler olsun senin içinde aşırı mutluyum dün elim titredi mesajına bakarken acaba sonuç ne oldu diye çok çok şükür rabbim

Dedigin gibi olmadiysa vardir bir hayir. Ben bir kayip yasadim ve gercekten cok zor. Dogal gebelikti sonrasinda hamile kalamadim. Inaniyorumki Rabbim en kisa zamanda en hayirli sekilde nasip edecek sana. Imtihanin cok zor olmus ama sen sabrinla inancinla o imtihani atlatmissin bunlar neki

Z zera05 MERTAN kızlar sizin test gününüz ne zaman?

Kızlar ya bu testler bozuk yada ben hamileyim şimdi yaptım en fazla 6 dakika içinde çekmişimdir hemen çıktı

İnşallah olur beraber seviriiz sizde olumlu sonuç alırsınız inşallah ben cok sabirsiz ve hirsli biriyim aşılamada kesin olacak gözüyle baktim olumsuz olunca büyük hüsran oldu ayni süreçler cok zor geliyro bana

O dağılma hep bozuk olduğunu gösteriyor canım. Eşin nöbetçi eczaneye gidip predictor erken gebelik testi mi alsa acaba
Sonradan dağılma düzeliyor ama ayy yok yokk eşim heveslenir hemen adet gününe kadar elimdeki testleri yaparım bakalım ama ay 20 tane almıştım hepsi bozuk galiba

Canım 4 negatif aşılama, 2 tüp bebek tecrübem var. Malesef psikolojik olarak güçlü hissettiğim an pek olmadı ama en iyi yaptığım şey her seferinde devam etmekti. Plan yapmaktı. Sonraki ayı planlamaktı. Araba kazası gibi düşünüyorum. Hani kaza yapınca araba kullanmaya ara vermeyin, sıcağı sıcağına devam edin diyorlar ya, ben de aynen öyle yaptım

Sonradan dağılma düzeliyor ama ayy yok yokk eşim heveslenir hemen adet gününe kadar elimdeki testleri yaparım bakalım ama ay 20 tane almıştım hepsi bozuk galiba
Valla ben de heveslendim şuan. Bunda baya belli. Sabah ilk idrarla bir daha yap bakalım.

Ayyyy bu ne güzel bir haber maşallah kuzum sana sağlıkla artsın. Belirtin var mıydı?
Transferden;
24 saat içinde uyandıracak kadar sırt ve bel ağrısı
Ertesi gün regl ağrısına benzer ama daha şiddetli ara ara kasık ağrısı ve gaz
5/6 günden itibaren göğüslerimde damarların artarak belirginleşmesi
6.gün ilk testimde silik çizgiyi gördüm
7. Gün peçeteye pembemsi leke geldi
8. Gün iki kere günlük ped değiştirdim çok hafif kahverengi lekelenme
9. Gün test verdim
Lekelenmelerim sadece iki gün sürdü ve çok azdı. Lekelenme öncesi kasık ağrım çok şiddetlenmişti.
Diğer tüm belirtilerim devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…