💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Okadar acemisiyimki grubun ekleyemedim demekki. Evet koyu ikici cizgi ama kan testimi henuz vermedim yinede tam mutlu olamiyorum evet o enerji ve tablodaki olumlu sonuclar benide cok etkiledi. Oraya olumsuz yazilmak istemedim
Kan tahlilinizi de yüksek değer çıkar inşallah Resim yüklenmiş ben geç gördüm sanırım

Folik asit c ve b vitamin progestan fitil estrofem progestan iğne coraspin oksapar bağışıklık baskılayan hap var pek doğal olmuyor galiba

Folik asit c ve b vitamin progestan fitil estrofem progestan iğne coraspin oksapar bağışıklık baskılayan hap var pek doğal olmuyor galiba
bende sendenim. Doktorum kan sulandırıcıya pozitif olursa başlayacağız dedi, prednolu de 4 gün kullandım bıraktım

Yarın test günüm sağlık ocağında yaptıracağım tahlili. Acaba bi tane test alsam sonucu bekleyene kadar evde yapsam mı sonuç genelde ertesi gün çıkıyor o kadar beklemesem mi

T teacherrrrrr canım bugün test sonucu yok muydu?
Kızlar ne yazık ki değerim düşmüş 6,99 a.. Düşük olmuş dedi hemşire.. Bugün ben fire vererek tabloyu biraz bozuyorum.. Ama grupta geri kalan herkesin pozitif olmaları için dua ediyorum.. Sizlerden de isteğim siz hamişler olarak biz negatife dönmüş kişilere dualarınızda yer vermeniz

Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin, tez zamanda hayırlı güzel haberlerinizi duyalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…