💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yarın test günüm sağlık ocağında yaptıracağım tahlili. Acaba bi tane test alsam sonucu bekleyene kadar evde yapsam mı sonuç genelde ertesi gün çıkıyor o kadar beklemesem mi
Hayirlisi olsun insallah Rabbim umdugunuzdan daha guzrl sonuclar versin.ben de yapmiycam dedim sonunakadar ama duramadim yinede. Idrarda negatif cikinca cok etkilenyenmeyecekseniz yapin.idrar dogru sonucu vermeyebilir sonucta

Hayırlısı olsun, sorununuz ne bilmiyorum ama ben onlarca tedaviden sonra 9. Yılımızda kendiliğinden hamile kalmış biri olarak umudunuzu yitirmeyin diyorum. Tekrarlayan düşüklerim olduğundan yine tüp bebek ile deniyoruz. Rabbim bizlere de mucizelerimizi yaşatsın, sağlıkla nasip etsin

Hayirlisi olsun insallah Rabbim umdugunuzdan daha guzrl sonuclar versin.ben de yapmiycam dedim sonunakadar ama duramadim yinede. Idrarda negatif cikinca cok etkilenyenmeyecekseniz yapin.idrar dogru sonucu vermeyebilir sonucta
Kan vericem yine sonucunu beklerken yapayım dedim. 9. Gün yarın varsa çıkar zaten. Neyse sabah ola hayrola

Bir umut yakala ona tutun. Olmadığında beraber burda ağlarız.Bende öbür ay aşılama yaptıracağım. Sağlıklı beslenip yumurtalıklarımi daha sağlıklı hale getirmeye çalışıyorum. Daha karnimda hissetmeden bebişin gelmesine hazırlık yapıyorum.

Seninde Mayıs'ta olucak dimi transfer?
Benim 30 Nisan gibi olacak ama kesin tarih çarşamba günü kontrole gittiğimde belli olacak
evet çok zor maalesef hala da atlattığım söylenemez benim daha önceki kaybım ikizdi bu riski tekrar almayalım dedi doktor. Yoksa ben çok istiyorum ikiz olmasını , ikiz fikrine çok alışmıştık zaten odaları dahil her şeylerimizde hazır Çifter Çifter ama tek transfer olacak bu sefer bi bakayım youtube a , inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi
Hoşgeldin canım. Embriyonun günü ve sayısı belli mi?
Hoş buldum , evet 2 tane 3. Gün embriyosu

Pozitif sonuçlar alan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum , Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebişlerinizi

Çok üzüldüm Dualarım seninle

Ben 15 yaşındayken kanser atlatmıştım. Çocuk düşünmeden önce her ihtimale karşı genetik test yaptırdım ve kanser taşıyıcısı olduğumu öğrendim. Bize normal yolla gebe kalırsan yüzde 50 ihtimalle çocuğun da kanserli olacağını ve pgt li tüp bebek yapmamızı söylediler. Bu yola bu şekilde koyulduk. 6 embriyom oluştu ve genetikte 4ü kanserli geldi aslında yüzde 50den de fazla risk varmış onu görmüş olduk.. 2sinden birini transfer oldum doktor çok yüksek ihtimalle tutacaktır dedi.. Kadir gecesi transfer oldum o kadar dua ettim o kadar dua aldım ki şu an kendimi olmadıysa gerçekten hayır vardır diye rahatlatmaya çalışıyorum.. Elde bir embriyomun daha olması çok güzel çok şükür ama 15 yaşımdan beri o kadar çok hastalıkla hastaneyle ilaçlarla iğnelerle uğraşıyorum ki bir yerde gerçekten yoruldum diyorum ama isyan değil tabiki..Çünkü pozitif haberini aldığımda ki inşallah en kısa zamanda alırım yine sürecim devam edebilir geçmişteki rahatsızlığımdan kaynaklı doktorum hamileliğin çok zor geçecek diyip durdu çünkü.. Burada herkes çok farklı şeylerle imtihan oluyor herkesin imtihanı farklı tabi.. Biraz uzun yazdım kusura bakmayın içimi dökmüşüm gibi oldu..Allah sevdiği kula dert verirmiş diyeceğiz artık..
Allah herkesin muradını versin..

Kızlar ya adete 7 gün var ama kendimi hamile hissediyorum garip bi şekilde bu ay
Yaaaa keşke keşkeee
Bu tabloyu görünce umutsuzlugum gitti hiç olmasa bile tüp bebekte başarı oranı aşırı yüksek
Evet aynı şeyi bende düşünüyorum. Aşılama tablomuz bile bana çok gelirdi ama meğer çokluk tüp bebekteymiş. Tabloya bakmak çok hoşuma gidiyor. Hele arkadaşlarımın isminin yanına o hamiş çıkarmasını koyarken ki hazzımı bir görsen.
Yaaa çom tatlısın kuzummmm teşekkür ederim, bence ben sizlerin yansımasıyım, sizler çok tatlıısınız ❤ tablomuza ekliyorum hemen
Bitanemmm sana çok inanıyorum. Hepiniz dualarımdasınız ama 8 denemeyi inan yazarken, yazdığıma inanamadım, sana sordum hatırlarsan ❤ çok hak ediyorsun arkadaşım Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bebeğini sana kavuştursun inşallah, dualarımdasın.
Kızlar 2. Transfer için ne kadar süre bekleniyor
Canım benim ilk negatif ten sonra en başından başladı, opu oldum yani. bir adet beklettiler.
Okadar acemisiyimki grubun ekleyemedim demekki. Evet koyu ikici cizgi ama kan testimi henuz vermedim yinede tam mutlu olamiyorum evet o enerji ve tablodaki olumlu sonuclar benide cok etkiledi. Oraya olumsuz yazilmak istemedim

Hem de hamiş olarak ekliyorum hayırlı olsun canımmmm.
Eki Görüntüle 3416406 Kızlar test yaptım biri bozuk çıktı diğeri negatif bir şey beklediğimden değil kaset test zaten adetime 7 gün var
Kız altta da çizgi gördüm sanki ben ay keşke hamiş çıksan yaaa ben çok inanıyorum kendiliğinden çok kısa sürede hamiş olacağına amin amin aminnn
Yarın test günüm sağlık ocağında yaptıracağım tahlili. Acaba bi tane test alsam sonucu bekleyene kadar evde yapsam mı sonuç genelde ertesi gün çıkıyor o kadar beklemesem mi
Ayy sende kendimi gördüm ve bekle derim kuzum. Çok istiyorsan benim gibi kanda gördükten sonra zevkine yap arkadaşım. Yürek kaldırmıyor idrar testlerini, panik atak olacaktım az daha
Ya haayıır çok umudum vardı. Ben bile inanamıyorum düştüğüne, senin kabul etmen ne kadar zordur kim bilir gönül istiyor ki hepimiz hamiş çıkalım ama Allahın da bizler için bir yazdığı var. En doğru zamanda sağlıkla gelsin bebeğin kuzum

Ayy keşke hiç umudum yok ama belkiii diyorum

Canım tablomuza ekledim ❤ uğurlu gelir inşallah sana da
Canım tablomuza ekledim
Canım aşılamaya mı karar verdin? İlk aşılaman mı olacak?
Canım tabloda tek yaşın eksik kaldı onu da söylersen ekleyeyim

Eki Görüntüle 3416406 Kızlar test yaptım biri bozuk çıktı diğeri negatif bir şey beklediğimden değil kaset test zaten adetime 7 gün var
Canım bak, biraz uzaklaştır çizgi var gibi ama oncemed ne kadar güvenilir bir test orası meçhul. Üstteki bozuk. Alttakinde de var gibi ama hiç bildiğim bir test değil kendisi. İnşallah çift çizgi gerçektir

Eklentiler

• AirBrush_20240418205050.jpg
    190,8 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…