💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canim kaç haftalık senin

Yaaa ne güzel inşallah sağlıkla gelir darısı bize inşallah dua edin kızlar bana da inşallah pozitiftir bugün ,5.gunum hiç bir şeyim yok çok şükür bel ağrısı dışında ama bilmiyorum hep düşünüyorum acaba ne cikicak sonuç diye korkuyorum

Ben de çok merak ediyorum. İnşallah duymuştur kalp atışını her aşaması çok zor ya kaygıdan bi hal olduk
Kendim için ayrı forumdakiler için ayrı strese giriyorum ya. Bulantım azaldı diye evhamlanıyorum bir yandan da bebişe bir şeyler alıyorum, çok komik bir hal umarım hepimiz sağlıkla sıhhatle kavuşuruz tüp bireylere

Neler alıyorsun kız. Ben geçen dopler sipariş etttim, sonra kafayı yemeyelim diye iade ettim. Ben iki sene önce ilk bebek denemesi yaptığım aylarda, hemen olacak sandığımdan süt sağma makinesi, gümüş meme ucu falan almıştım.

Hahahaha ben de dopler işine giremem ya korkarım. Ya eşim yurtdışına gidiyor bu hafta, bebek arabası yarı fiyatıydı onu aldık, dedesi heves edip anne yanı beşik almış. Ben de bugün anne bebek çantası aldım birkaç müslini, eşofmanı tulumu falan da var. Anneanne/babaanne aldı onları heves edip :) zaten almak lazım ya her ay artıyor hepsi, ağırlaşınca da uğraşamam ben açıkçası. Bir de benim elektronik şeylere hevesim var, kıyafet falan şimdilik ilgimi çekmiyor. Süt sağma makinesi ben de baktım ama hastane tipi olanlar çok iyiymiş, kiralarım demiştim. Gümüş kapak ben de alacağım

Bebek arabasını çok iyi yapmışsınız. Oto koltuğu falan da yurtdışında çok daha Uygun'a geliyormuş aklınızda olsun. 12. Haftayı atlatalım ben de park yatak, ana kucağı, emzik, biberon gibi şeyleri almak istiyorum. Yavaş yavaş almak lazım. Dediğin gibi hem zam geliyor sürekli, hem de bir aya yüklenmek çok da doğru değil. Geniş geniş bir kaç aya bölerek almak istiyorum ben de. Şu buharda pişiriciler hakkında ne düşünüyorsun? Philipsinki meşhur sanırım. Yeşil renkte olanı. O da favorilerim de ama ihtiyaç mı değil mi bilemedim.

Herkese Merhaba, sağlıkla evlatlarınıza kavuşmanız dileğimle. Negatif olan yoldaşlarım inşallah en kısa zamanda pozitif haberler alırsınız bende Nisan ayında transfer olacaktım ancak rahim kalınlığı problemi yaşadığım için transferim iptal edildi. Sizleri takip ediyordum inşallah şimdi pozitif haberle aranıza gecikmelide olsa katılacağım Salı günü transferim olacak tabi ben daha başlangıç aşamasında sayılırım transfer öncesi ve sonrası yapmam gerekenler için tavsiye edeceğiniz bir şeyler var mı?

Evet evet ama daha araştırmadım oto koltuğu olayını, bir dahakine de onu kitlerim diye düşünüyorum buharda pişirici alabilirim açıkçası ama püre vermeyi düşünmediğim için çok fazla kullanır mıyım bilmiyorum. Onu bir araştıracağım, mutfağım açık çünkü fazla eşya da hiç sevmiyorum emin olmadan almayacağım hiçbir şey. Ama bugün oioi’nin ek gıda setini alacaktım annem kızdı alma çok fazla dedi tuttum kendimi Mesela reflü yatağının hiçbir artısı yokmuş, reflüyü tedavi etmiyor veya çocuğun boğulmasını engellemiyormuş, yeni öğrendim. Muhtemelen almayacağım. Az ve kaliteli şeyler alırım ben elimden geldiğince, evim de küçük çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…