💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çok üzüldüm canım Allah inşallah daha güzellerini nasip etsin bende seninle aynı şeyleri yaşıyorum ama ben kürtaj olmadım dün akşam kanamam başladı
Canım. Ben de çok üzgünüm ikimiz için de😢 bebek genetiğe gideceği için kürtaj olmam lazımmış. Yolumuz bitmedi. İnşallah bundan sonrası su gibi aksın🙏❤️

Ben de çok kızıyorum canım. Haklısın. Kan pıhtılaşması için bile 3 kayıptan sonra bakmaları dehşete düşürüyor. Dediğin gibi en iyi yöntemi kullansalar olacak. Ama bodoslama gidiyorlar. Maddi olarak tüketti bizi de. Hayırlısı olsun canım
Canım rabbim iyi insanlar karşılaştırsın 🙏 Bunca zamandır tüp bebek sürecinde öğrendiğim bir şey var o da öncelikle labaratuarı çok iyi bir hastane ve işini iyi yapan drla ilerlemek. Özel kliniği olan dr.maddi olarak çok yoruyor. Hem dr. Ödeme yapıyorsun hemde çalıştığı hastaneye. İşte bazı şeyleri zamanla öğreniyorsun.

Canım yazdım şimdi. Fitil olarak devam edebilirsin dedi. 2 gündür beni mahvetti valla. Hem şiddetli baş dönmesi yaptı. Hemde sanki bayılacak gibi uyku hali. Kafamı kaldıramadım. Sagol canım iyiki dr sor dedin 🙏🌺
İyi yapmişsin canım. Fitil en rahatı ❤ fitil olarak alınca hiç tan etki yapmıyordu bende.

Kaç haftalık oldu? Bir de kalp atışı görünüyor mu? Sesini duymasan bile ultrasonda görünüyor çünkü.
6+4 gün oldu canım kalp atışıda görünmedi. Cuma artık duymamış lazım dedi.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar duyamadık yine kalp atışını bu sefer vajinalde baktı. Herşey yolunda görünüyor diyor ama kalp atışı ayok cuma günü tekrar bakacak
Canım stres yapma. Belki bir iki gün geriden geliyordur ki bu çok normal. Cuma günü duyacaksın Allahın izniyle 🙏💕

Benim fitil hariç hepsini 7. Haftada kesti. Fitili de akşama düşürdü. Baya azaldı ilaçlarım. Bir kaç gün sonra fitili de kesmiş olacak. Yani 10. Haftada tüm ilaçlarım bitecek
Benim kese etrafında kanama alanı olduğundan fitil ve iğneyi 12. hafta kesecek fitil bitse artık sabah akşam ikişer tane artık akıntısından ölecem

Benim de 16 nisan. Benim gücüm kalmadı bugün. Kendi doktorum alacak bebeği. Ama üniversite hastanesi de iyi olabilirdi. Ama savaşamıyorum şu an😔
Sakın üniversite hastahanesine gitmeyin şuan haatahanedeyim önce düşük başlattılar düştü bi parça sonra dogumhaneye aldılar ne bir iğne ne bir ilaç hiçbirşey vermeden diri diri kğrtaj yaptılar öldümm öldüm dirildim inanın sakın öyle bi hata yapmayın

Sakın üniversite hastahanesine gitmeyin şuan haatahanedeyim önce düşük başlattılar düştü bi parça sonra dogumhaneye aldılar ne bir iğne ne bir ilaç hiçbirşey vermeden diri diri kğrtaj yaptılar öldümm öldüm dirildim inanın sakın öyle bi hata yapmayın
İnanamıyorum ya nasıl bayıltmadan yapabilirler böyle bir şey? Çok geçmiş olsun

Ay işkence gibi. Çok çok çok geçmiş olsun kuzum 😔

Ah canım 😢😢 kıyamam ya. Çok geçmiş olsun. İçim acıdı. Cellat bunlar.

Alla alla bizim yediklerimizden besleniyor sonuçta, ama dr dediyse vardır bildiği 😊
Senin suan yediklerinle degil senin daha omceden depoladiklarinla besleniyor ilk 3 ay. Yani bizim somuruyor lolipolar 🤗Oyuzden doktorlar vitamin bile vermiyor . Zaten mide bulantisindan extra bisey icesi de gelmiyor ki insanin :)

X