💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Neden bu şekilde oldu acaba birde canım niye bu kadar çok test yaptın doktor munsoyledi normalde bu kadar fazla test yapılmıyor çünkü

Ömrümde ilk defa görüyorum düşen değerin yükseldiğini. Rabbim nasip etsin inşallah bu bebeği sağlıkla sana kuzum ❤❤

İyi geliyor mu peki?
Canım ben sanırım en ağır geçirenlerdenim. %100 normal hissetmiyorum ama görece daha iyiyim diyebilirim. Bazen su bile içemiyorum. İlaç sayesinde arada su içebiliyorum. Yine arada kusmalarım oluyor. Midem genelde keyifsiz. Ama çok çok kötü halimi aldı diyebilirim.

Oyyy çok sevindim. Bu arada değer o kadar yükseldikten sonra kimyasala dönme ihtimali çok düşüktü zaten ya, yine de insanın aklı çıkar tabi ki. Bu laboratuvardan da uzak durmak lazımmış gerçekten.
Aklım çıktı doktorumun ses tonu bile değişti. İnsan herşeyi düşünüyor canım. Şükürler olsun şimdi çok iyiyim teşekkür ederim

Çok sağol kuzum, inşallah seninde sürecin çok güzel ilerler. Yüzün güler güzel haberler verirsin bizlere canım benim allah isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla, çok uğraşıyoruz yıpranıyoruz valla kimse üzülsün istemiyorum

Canım acaba başka bir yeredemi test versen yakınında varmı bilmiyorum ama benşm başıma gelenlerden sonra bence bi dene

Canım acaba başka bir yeredemi test versen yakınında varmı bilmiyorum ama benşm başıma gelenlerden sonra bence bi dene
Canım devlet hastanesi. Hep aynı yer.
Burda başka hastanede yok zaten.
Ben değerlerin yanlış olduğunu düşünmüyorum.
Sağlıksız gebelik olduğu icin böyle olduğunu düşünüyorum.

Amin canım inşallah hayırlısıyla kucağımiza alalım hepimiz insalah güzel haberlerle gelirim bende kesinlikle yorucu ama sonu güzel olursa çok daha iyi oluyor

Mide bulantısı çok zor ya umarım en kısa sürede geçer seninki. Ben 3 gündür yaşadım çok ağır değildi ona rağmen yorgun düştüm.

Mide bulantısı çok zor ya umarım en kısa sürede geçer seninki. Ben 3 gündür yaşadım çok ağır değildi ona rağmen yorgun düştüm.
Ben dün doktora gittim bi ölçtüler beni 10 günde 5 kilo vermişim ilaçlar dışında su içemiyorum yemek yiyince midem ağrıyor bulantıyı konuşmuyorum en iyisi serum o günü kurtarıyor gerçekten aklınızda bulunsun baktınız olmuyor hemen bi özelde serum takarlar yatarsınız biraz eve geldiğiniz gibi bayılıyorsunuz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…