2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah benim de sizinki gibi azalır ikisi de sağlıkla devam eder. Hepinizin dualarına ihtiyacım çok ihtiyacım var❤ hepiniz iyi ki varsınızz

Ayy insallah artar asıl bundan sonra basliyor diyorlardı da inanmiyordum valla artacakmi falan diye dusunuyorum oylece
Hayırlı olsun canım inşallah çok güzel ilerler maalesef bende pozitifi alınca rahatlarım sanıyordum ama asıl mesele ondan sonra başlıyor beta artışı ilk telaş o bitince kese görme telaşı sonra kalp atışı sonra bebek iyi mi büyüyor mu telaşı doğana kadar doğduktan sonra da devam edecek

Kızlar merhabalar ara tahlil verdinizmi hiç progesteron estradıol benden istedi doktorum haziran grubundayım kızlardan istememişler hiç merak ettim sizin grupta yaptıran varmı

Aynen öyle vallahi ama guzel telaslar bunlar

Canım çok geçmiş olsun güzel olacak hiç korkma herkesin başına geldi maalesef bu kanama durumu haberdar et bizi de
Valla çok korktum ama acil de bısey demedı yerleşme ya da düşük olabilir bir hafta sınea kontrole git dedi. Benim zaten pzt gunu kalp atısı ıcın kontrolüm vardı. Ama keseler büyümüş birinde bebek bile görünüyordu.

Maşallah bebekler iyi olsun da bunlarda geçer inşallah çok geçmiş olsun

Reactions: dhn
İnşallah benim de sizinki gibi azalır ikisi de sağlıkla devam eder. Hepinizin dualarına ihtiyacım çok ihtiyacım var❤ hepiniz iyi ki varsınızz
İçini ferah tut ağrın sızın yoksa korkma hayırlısıysa senin için ve sağlıklıysa sımsıkı tutunacaklar sana inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…