2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar merhabalar ara tahlil verdinizmi hiç progesteron estradıol benden istedi doktorum haziran grubundayım kızlardan istememişler hiç merak ettim sizin grupta yaptıran varmı
Transfer öncesi bakıldı rahim kontrolü (kalınlığına bakıldı) yapıldı. Ona göre tarih verip çağırdı doktorum

Kızlar merhabalar ara tahlil verdinizmi hiç progesteron estradıol benden istedi doktorum haziran grubundayım kızlardan istememişler hiç merak ettim sizin grupta yaptıran varmı

Mrb canım benden de transferden 3 gün sonra istemişti lh estradilol progestan. Zaten transfer günü de Kan alındı progestan 11 çıktı diye transfer uygun görüldü benimki dondurulmuş embryoydu.

Mrb canım benden de transferden 3 gün sonra istemişti lh estradilol progestan. Zaten transfer günü de Kan alındı progestan 11 çıktı diye transfer uygun görüldü benimki dondurulmuş embryoydu.
Sizin kaç çıkmıştı sonucunuz transfer sonrası beni 7.00 geldi transferden hemen önce 7.92 ama düşmüş işte progestan igne verdi şimdi yükseldimi bilmiyorum

Sizin kaç çıkmıştı sonucunuz transfer sonrası beni 7.00 geldi transferden hemen önce 7.92 ama düşmüş işte progestan igne verdi şimdi yükseldimi bilmiyorum
10 çıktı bende iğne ve fitil kullaniyordum doktor sabah erken saatlerde ver demisti saat olarak da progestan değişebiliyor sanırım . İğne ile de bir anda yükselir

Doktorun neden 10.hafta da yeniden kontrol istedi peki canım söyledi mi
Canım bende 10. Haftamda pazartesi kontrole gideceğim bayram araya girmeseydi haftada bir gidecektim doktorum tüp bebek olduğu için sık sık görelim dedi ilk zamanlar önlem amaçlı sanırım tüp bebekler riskli gebelik grubuna giriyor çünkü

Kızlar gebelikte kanama yaşayıp düşük tehlikesi geçirmiş olanlara şunu sormak istiyorum. Benim kanaman bugün 4 gün oldu hemen hemen hergün acile gittim . Bugün azaldı kanamam kahverengiye dönüyor. Bugün tüp bebek doktoruna gittim ilaçlara devam et bol bol dinlen pazartesi gel dedi. Bir kese iyi görünüyor ama diğer kese şekilsiz duruyor dedi. Pazartesi tekrar bakalım dedi. Düşük tehliken devam ediyor dedi. Moralim bozuldu ağladım o kadar çok üzüldüm ki. Sizlerin süreci nasıl oldu belki bana umut olur 🌸

Korkma havalardan ve kullandığımız kan sulandırıcılardan. Dua et bol bol
Oksapar ve ecopirin kullanıyodum. Doktorum onları kesti. Ekstra duphaston verdi onu kullanıyorum işte. Sizlerde agrı oluyor mu arada kasıklarıma ve belime agrı gırıyo ya bi de midem bulanıyor gibi oluyo hiç gebelik olmadı bende o yüzden bilmiyorum da ben

Oksapar ve ecopirin kullanıyodum. Doktorum onları kesti. Ekstra duphaston verdi onu kullanıyorum işte. Sizlerde agrı oluyor mu arada kasıklarıma ve belime agrı gırıyo ya bi de midem bulanıyor gibi oluyo hiç gebelik olmadı bende o yüzden bilmiyorum da ben
Kaç haftalık oldunuz kanamanız durmuştu değil mi?
Benim de mide bulantılarım var arada kası k ve bel ağrım oluyor.

Kaç haftalık oldunuz kanamanız durmuştu değil mi?
Benim de mide bulantılarım var arada kası k ve bel ağrım oluyor.
7. Haftatadayım. Tam durdu sayılmaz kahverengi sekılde lekelenme devam ediyor hafif hafif üç gündür. Ama arada agrılardan dolayı adet mi oluyorum diye korkuyorum sizde de öyle oluyo mu

7. Haftatadayım. Tam durdu sayılmaz kahverengi sekılde lekelenme devam ediyor hafif hafif üç gündür. Ama arada agrılardan dolayı adet mi oluyorum diye korkuyorum sizde de öyle oluyo mu
Ben de 6. Haftadayım. Sizin için düşük tehlikesi var denmediyse kahverengi leke normal bence. Doktor bana kahverengiye dönmesi iyiye işaret dedi. Benim kırmızı kanama tamamen geçmedi bir iki gün önceye göre azaldı kahverengi lekelenme artıyor inşallah tamamen geçer.

• Amin
Reactions: dhn
X