2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhabalar dün bana da aynısını dedi Dr kalp atışı için haftaya çağırdı kese.tutunmus yerleşmiş ama düzensiz dedi siz ne yaptınız
5+6 haftalık hamileyim betam 7600 küsur çıktı pcosluyum en son sat 31 mart tarlusal kullandım 21 Mayıs'ta kanda beta negatif ti Dr tarlusal da. Olabilir kesenin düzensizliği dedi

Merhabalar dün bana da aynısını dedi Dr kalp atışı için haftaya çağırdı kese.tutunmus yerleşmiş ama düzensiz dedi siz ne yaptınız
Benim kalp atış randevum cuma günü. Kese görmek için tüp bebek doktoruma değilde başka bir doktora gitmiştim diğer doktor öyle dedi bana. Sonra ultrason resmini kendi doktoruma gönderdim normal görünüyor cuma günü gel bakalım dedi, bekliyorum merakla. Bebeklerimiz bizimle sağlıklı şekilde ben inanıyorum, strese girmemek lazım. Güzel haberler alalım ikimizde.

20240612_173850.jpg
evet kızlar bugün kontrolumuzu olduk🤗🤗 herşey yolunda çok şükür bu da benim minik bebişim🤗🤗🤗 keseden cinsiyet tahmini yapabilen var mi🤗

8+0 dan merhaba kızlar hala ben gibi sırt bel kasık ve karın ağrısı yaşayan var mı delircem normal hayatıma devam edemiyorum ağrılar yüzünden eve hapsoldum yemek bile zor yapıyorum

Benim kalp atış randevum cuma günü. Kese görmek için tüp bebek doktoruma değilde başka bir doktora gitmiştim diğer doktor öyle dedi bana. Sonra ultrason resmini kendi doktoruma gönderdim normal görünüyor cuma günü gel bakalım dedi, bekliyorum merakla. Bebeklerimiz bizimle sağlıklı şekilde ben inanıyorum, strese girmemek lazım. Güzel haberler alalım ikimizde.
Amin cnm inşallah yarın ilçemdeki Dr a görünecem bakalım inşallah güzel haberler alırım 🤲😴

Galiba progestan dex 12. Haftaya kadar kullanılıyor canım 😶‍🌫️ sağlık olsun idare edeceğim artık 🥲 evet ya ben 8 hafta oldum bayram araya girmese bu hafta sonu tekrar kontrole gidecektim de doktorum tatile çıkıyor Haziran sonuna doğru gel dedi 🥹 ultrason cihazlarını eve alsak ya 😅
Canım merhaba benim progestan iğneyi 7.haftada kestiler, oksaparda 13.haftaya kadar devam dediler

merhaba bi şey sormak istiyorum. Ben de uygulamaya göre 5+2 günlüğüm. 21 hazirana verdi ultrason randevusunu doktor. Bu süreçte benim kasık ağrılarım azaldı belirtiler için zaten henüz erken biliyorum ama hiç hamile gibi değilim sanki. Benim gibi hisseden var mı?

merhaba bi şey sormak istiyorum. Ben de uygulamaya göre 5+2 günlüğüm. 21 hazirana verdi ultrason randevusunu doktor. Bu süreçte benim kasık ağrılarım azaldı belirtiler için zaten henüz erken biliyorum ama hiç hamile gibi değilim sanki. Benim gibi hisseden var mı?
Canım hamile gibi hissetmek için 4 aylık olman lazım inan bana dua et bulantın yok ağrın yok ne güzel 🥰 herşey yolundadır eminim bu güzel günlerin tadını çıkaralım haylrısı ile inşallah çok daha güzelleri yakında 🤲🤲🤲🤲🧿🤗

Canım hamile gibi hissetmek için 4 aylık olman lazım inan bana dua et bulantın yok ağrın yok ne güzel 🥰 herşey yolundadır eminim bu güzel günlerin tadını çıkaralım haylrısı ile inşallah çok daha güzelleri yakında 🤲🤲🤲🤲🧿🤗
Evet çok şükür böyle de gitsin. Ama hani görmedim ya henüz insan inanamıyormuş 🥹

Arkadaşlar iyi akşamlar, transfer olup negatif sonuçlananların adeti ne kadar sürdü? Benim normalde 5 gün olurdu ama hala devam ediyor. Düzensizlik normal mi?

Kızlar bulantım var yaaa vallahi olmasın diye çok dua ettim ama malesef başladı sanırım Buda çok zor geçecek 😔😔😔😒😒😒

X