2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar az önce fitil attım uzandım dün doktor kese çok güzel yerş güzel herşey yolunda dedi ama uzandım fitil atınca bi akıntı oldu hemen tuvalete koştum kan 😔 doktora gitmedim sildim temizledim devam ederse gidicem şimdi yok ama Kasım ağrım var 😔 çok moralim bozuldu şuanda

Yarın tam 8+0 inşallah ama ben bulantıları 2 haftadır falan rahat hissediyorum
Seninle haftamız aynı canım benim bulantilar çok şükür iyi durumda 🤭 maşallah iştahım yerinde bu gidişle 15 kilo net alicam gibi🤣
Bulantısı olan arkadaşlar bol bol krater taşıyın cebinizde kızımda felakettim tek o iyi geliyordu🫥

Kızlar az önce fitil attım uzandım dün doktor kese çok güzel yerş güzel herşey yolunda dedi ama uzandım fitil atınca bi akıntı oldu hemen tuvalete koştum kan 😔 doktora gitmedim sildim temizledim devam ederse gidicem şimdi yok ama Kasım ağrım var 😔 çok moralim bozuldu şuanda
Canım hepimiz sırayla yaşadık çok şükür bebisler üzmedi bizi 🥰 üzülme canım kontrolüne git inşallah birşey yoktur🙏🤲

Şimdi geldim hastanedeyim doktorum doğumdaymış kadın doğum acile geldim bekliyorum şuanda eşim sıra almaya gitti

Seninle haftamız aynı canım benim bulantilar çok şükür iyi durumda 🤭 maşallah iştahım yerinde bu gidişle 15 kilo net alicam gibi🤣
Bulantısı olan arkadaşlar bol bol krater taşıyın cebinizde kızımda felakettim tek o iyi geliyordu🫥
Evde kapıda leblebi poşeti asılı çok fena hissedersem atıyorum ağzıma 🥲 tuzlu krakerden sağlıklı diye düşünüyorum onu hep 😂

Hanımlar kese ne zaman oluşuyor ☺️

Ben acaba kaç günlük oldum hiç bilmiyorum 🙈 nasıl hesapladınız acaba
İnternette gebelik hesbapala yazınca çıkıyor canım birde mesela tüp bebek gebelik hesaplama yazınca da trasfer tarihine göre yazıyor bir sürü var bak bakalım kaç haftalıksın 🤗 5+4 te kese gördük 7.hafta kal atışı için gidicem nasipse bayramdan sonra 🤲

Benimde sizin gibi sağlıklı kendiliğinden bir doğumum var. Kızım şu an 8 yaşında ve iki yıldır kardeş isteğimiz var olmuyor. Defalarca hem ultrason hem vajinal bakıldı. Gittiğim bilmem kaçıncı doktor. Düşük ya da kürtaj geçmişim yok. Şimdi histeroskopi istediler. Bir de kromozomlara baktırmamızı. Sanırım bir ay gibi sürede sonucu çıkan bir testmiş. Siz nerede yaptırdınız?
Henüz yaptırmadım doktor değiştircem.yeni kürtaj oldum.evet kromozom testi bizden de istedi doktor

Kızlar iyi akşamlar. 10unda beta baktırmıstım transferin 15.gunü idi 4449.5 cıkmıstı. Yarın kese kontrolüm var merak ettim bugün de vereyım dedim 16091.7 cıkmıs sonucum. İyi mi sonuç ben hiç bilmiyorum size danısınca da içim rahatlıyor açıkçası yardımcı olabilir mısınız ?

Kızlar iyi akşamlar. 10unda beta baktırmıstım transferin 15.gunü idi 4449.5 cıkmıstı. Yarın kese kontrolüm var merak ettim bugün de vereyım dedim 16091.7 cıkmıs sonucum. İyi mi sonuç ben hiç bilmiyorum size danısınca da içim rahatlıyor açıkçası yardımcı olabilir mısınız ?
Gayet iyi çift embiriyomuydu sizin

• Amin
Reactions: dhn
Benimde aksine azaldı. Normalde 4-5 gün sürer ama tedaviye başladığımdan beri neredeyse 1 güne düştü. Doktora sordum normal dedi. Yani düzensizlikler yaşanabiliyor. Ben negatif sonuçtan sonra muayene için gittim mesela adetin 3.günüydü ve her şeyim normal çıkmıştı.
O zaman benimde böyle olması normal.Biraz daha bekleyeyim hala devam ederse doktora giderim bende. Çok tesekkürler

X