2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Teşekkür ederim inşallah hayırlısı olsun sizin de sağlıcakla kucağınıza almanız dileğiyle🙏 Daha kimyasal gebelik yaşamıştım da ondan korkuyorum doktorum da daha yüksek olmasini beklerdim deyince korktum biraz o yüzden
Kızlar ben daha keseyi görmedim az önce çamaşır suyuyla tezgahı yıkadım çok korkuyorum bişey olmuş mudr

Merhaba kızlar ben cuma günü kese görmeye gidecem. Ama kasık ağrılarım oluyo ara ara bu normal mi?
Tabikide normal canım neler yaşıyoruz baksana benim deli gibi ağrım olduğu gün hafifi pembe kanamam oldu mesela yerleşti yavrum şükür dedim 🤗🤗 hiç korkma az kalmış zaten 🤗 bende yarın gidicem 🤗🤗

Kızlar ben klinik değişikliğine gitmek istiyorum sadece gideceğim yere embriyolarımı taşıyacağım değil mi eski klinikte dosyam var sil baştan yeni bir klinikle mi başlasam devam mı etsem kararsızım

Kızlar ben klinik değişikliğine gitmek istiyorum sadece gideceğim yere embriyolarımı taşıyacağım değil mi eski klinikte dosyam var sil baştan yeni bir klinikle mi başlasam devam mı etsem kararsızım
Sadece embriyolarını taşıyacaksın. Ama istersen sil baştan da başlayabilirsin tabi. Ama embriyolarını dene derim ben. Çok kalitesiz değillerse onu ziyan etmemeni desteklerim. Tabi karar senin. Umarım herşey istediğin gibi gider 🌸

X