2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar ben klinik değişikliğine gitmek istiyorum sadece gideceğim yere embriyolarımı taşıyacağım değil mi eski klinikte dosyam var sil baştan yeni bir klinikle mi başlasam devam mı etsem kararsızım
öyle hissediyorsan değiştir bence, sadece yeni kliniği ve eski kliniği bilgilendiriyorsun. eski klinikten gün alıyorsun almak için, yeni klinikten aldığın tankla gidip embriyoları alıp yenisine götürüyormuşsun bildiğim.

Kızlar bisey sorcam bu 5+2 7+0 falan nasıl hesaplanıyor okuyorum yazdıklarınızı ama anlayamıyorum Ben de haftaya kese görmeye gidicem de Allah nasip ederse🙏 nasıl hesaplamam gerekiyor

Şimdi diyelim adetin en son hangi tarih ise o günden bu yana sayiyirsun farzedelim 36gundr hamilesin bı haftada 7gunn varya 7 kere 5 =35yapiyir ama sen 36gunluk hamilesin ya yanına +1geliyir tekara bı hafta dolunca o sayı değişiyor umarım analtablmisimdr 😅😅

Kızlar bisey sorcam bu 5+2 7+0 falan nasıl hesaplanıyor okuyorum yazdıklarınızı ama anlayamıyorum Ben de haftaya kese görmeye gidicem de Allah nasip ederse🙏 nasıl hesaplamam gerekiyor
bol şans öncelikle! benim doktorum söyledi açıkçası ama internette de bazı programlar var, bu mesela Gebelik Hesaplama - HESAPLAMA.NET

Şimdi diyelim adetin en son hangi tarih ise o günden bu yana sayiyirsun farzedelim 36gundr hamilesin bı haftada 7gunn varya 7 kere 5 =35yapiyir ama sen 36gunluk hamilesin ya yanına +1geliyir tekara bı hafta dolunca o sayı değişiyor umarım analtablmisimdr 😅😅
Hmm şimdi anladım teşekkür ederim ben de o şekilde bir hesapliyim bakiim kaç çıkacak ☺️ teşekkür ederim 🙏😘

Kızlar merhabalar bişey sorucam size, benim önümüzdeki hafta kalp atışı icin randevum var anca bugün kese görmek için randevu aldım. Kesenin etrafı biraz düzensiz görünüyor dedi doktor, canım sıkıldı çok korkuyorum. Başıma böyle bişey gelen veya duyan var mı ilerleyen zamanlar da düzelir mi acabaa
Merhabalar dün bana da aynısını dedi Dr kalp atışı için haftaya çağırdı kese.tutunmus yerleşmiş ama düzensiz dedi siz ne yaptınız

X