2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bu on günlük süreç içinde belirti yaşadınız mı bnde hiç belirti yok ayrıca günlük hayatınıza devam ettiniz mi yürüyüş falan yaptınız mi
Bu on günlük süreç içinde belirti yaşadınız mı bnde hiç belirti yok ayrıca günlük hayatınıza devam ettiniz mi yürüyüş falan yaptınız mi
Kişiden kişiye değişiyor bazı kişilerde belirti oluyor ama sonuç negatif, bazılarında belirti hiç yok sonuç pozitif. Biz iki yakın arkadaş aynı anca tedavi gördük bizde öyle oldu. Onda belirti yoktu pozitif çıktı, bende belirtiler vardı kasik ağrılarım bel ağrılarım oluyordu. 6+1 de kırmızı kanama yaşamıştım, suan 8+3 olduk hala da lekenlenmelerim var. Ama herhangi bir tehlike yok çok şükür. Tedbir amaçlı yatıyorum. Bir de bu benim 6. Gebeliğim ister istemez vücudumu çözmüştüm gebe kaldığımda belirtilerden anlıyordum. Yürüyüşe hiç çıkmadım hala yatıyorum çünkü benim kasik ve bel ağrılarım geçmedi hiç, ayakta 10 dk kalsam yoruluyorum. Normalde hergun duş alan biriyim ama bu süreçte 3-4 günde bir ilik suyla duş almaya çalışıyorum.
Günlük hayatıma çok devam edemiyorum sürekli evdeyim dinlenme pozisyonundayım

Kızlar bisey sormak istiyorum pozitif sonuç alanlar bana yardımcı olabilir mi acaba🙏 2 tane Dondurulmus 3.gün embriyosu transferimden sonra 12. Gün beta hcg testim 221 idi 16. Gün 495 çıktı sonucum doktor 4 gün arayla istemişti testi Sonuç fena değil ama daha yüksek çıkmasını beklerdim dedi doktorum. Sizin nasıldı sonuclariniz doktorum öyle deyince içime kurt düştü sizce nasıl yavaş ilerliyor olabilir mi bana yardımcı olabilir misiniz🙏🙏🙏
Kızlar bisey sormak istiyorum pozitif sonuç alanlar bana yardımcı olabilir mi acaba🙏 2 tane Dondurulmus 3.gün embriyosu transferimden sonra 12. Gün beta hcg testim 221 idi 16. Gün 495 çıktı sonucum doktor 4 gün arayla istemişti testi Sonuç fena değil ama daha yüksek çıkmasını beklerdim dedi doktorum. Sizin nasıldı sonuclariniz doktorum öyle deyince içime kurt düştü sizce nasıl yavaş ilerliyor olabilir mi bana yardımcı olabilir misiniz🙏🙏🙏
Benim de transferden 11 gün sonra ilk kan sonucum 172 idi, 2 gün sonra 536 çıktı. Daha sonra 10 gün sonra bir daha verdim 125 bin çıktı, çoğul gebelik diye düşündük ama tek kese tek bebis gördük. Ben tek çift diye düşünmedim sağlıklı olsun yeter ki tek bebek olsun diye dua ettim hep. Bu transfer sonrası çok avakado domates kabak çekirdeği falan tükettim beta hcg yükselsin diye, dereotu da değeri yükseltiyor ama çok abartıya kaçmayacak şekilde tüketilmesi öneriliyor.

Arkadaşımında düzensizdi artışı oğlu şuanda 2 yaşında 🥰 tabikide yavaş artıyor olabilir sen elini karnına koy benimle olun bebeklerim de 🥰🤲🤲🧿

İlk olacaklar inşallah ☺️ şuan lekelenmeler devam ediyor bakalım geçmezse bir muayeneye daha gideceğim erkenden. Artık iyice rüzgardan nem kapar olduk. Korkuyoruz herşeyden 🙈 1-2 gün takip edeceğim bakayım bi
Açık renk lekelenmeler oluyorsa hiç içini korku almasın. Tabi muayene olunca doktor da söyler, kırmızı kanama olmadığı sürece lekelenmeler normal diyorlar. Bende 2. Ay bitti sayılır ama hala lekelenemeler oluyor özellikle sabahları, lugesro diye iğne verdi 1 sefer vuruluyorsun 1 hafta etki eden iğneymiş ama yinede arada lekelenmeler oluyor. Benim de çok şükür tehlikem yok ama artık stres yapmıyorum leke görünce. 12. Haftaya kadar devam eder sonra kesilir diye ümit ediyorum. Sonuçta hem kalçadan iğne, hem göbekten kan sulandırıcı, hem de tekrar göbekten progestan iğne yapıyorum. Alttan da fitil kullanıyorum ister istemez vücut tepki veriyordur diye düşünüyorum. İçiniz rahat olsun yoksa kendimizi dinledikçe psikolojimizi iyice bozmuş oluyoruz 🥰🌹

Benim de transferden 11 gün sonra ilk kan sonucum 172 idi, 2 gün sonra 536 çıktı. Daha sonra 10 gün sonra bir daha verdim 125 bin çıktı, çoğul gebelik diye düşündük ama tek kese tek bebis gördük. Ben tek çift diye düşünmedim sağlıklı olsun yeter ki tek bebek olsun diye dua ettim hep. Bu transfer sonrası çok avakado domates kabak çekirdeği falan tükettim beta hcg yükselsin diye, dereotu da değeri yükseltiyor ama çok abartıya kaçmayacak şekilde tüketilmesi öneriliyor.
Teşekkür ederim inşallah hayırlısı olsun sizin de sağlıcakla kucağınıza almanız dileğiyle🙏 Daha kimyasal gebelik yaşamıştım da ondan korkuyorum doktorum da daha yüksek olmasini beklerdim deyince korktum biraz o yüzden

Teşekkür ederim inşallah hayırlısı olsun sizin de sağlıcakla kucağınıza almanız dileğiyle🙏 Daha kimyasal gebelik yaşamıştım da ondan korkuyorum doktorum da daha yüksek olmasini beklerdim deyince korktum biraz o yüzden
O korku hiç içimizden geçmiyor tahmin edebiliyorum, ama dua etmekten başka elimizden gelen başka bir şey yok, Rabbimin ne mucizeleri var, Allah’ın izniyle sizin için her şey güzel olur dualarım sizinle 🌹💙

Arkadaşımında düzensizdi artışı oğlu şuanda 2 yaşında 🥰 tabikide yavaş artıyor olabilir sen elini karnına koy benimle olun bebeklerim de 🥰🤲🤲🧿
Çok teşekkür ederim canım inşallah 🙏🙏🙏 ben de yavaş mı artıyor diye düşündüm bi de çift embriyo olunca sonuç düşük mü diye aklıma takıldı Teşekkür ederim moral verdiğiniz için ❤️🙏

O korku hiç içimizden geçmiyor tahmin edebiliyorum, ama dua etmekten başka elimizden gelen başka bir şey yok, Rabbimin ne mucizeleri var, Allah’ın izniyle sizin için her şey güzel olur dualarım sizinle 🌹💙
Cok tesekkur ederim🌸💞 İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız Rabbim uğraşan isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰🙏

Aa ne güzel hayırlısı olsun darısı başımıza 🌸🙏 Sizin 5 gün olduğu için benim 3. Gün dü aslında öyle olunca yakın gibi sanki sonuçlar 🙏🙏🙏
Teşekkür ederim amin inşallah 🙏🙏 bilmiyorum ki olabilir. 3. gün olunca daha geç çıkıyor sanırım. evet sonuçlar yakın. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

Günaydın anneler ve anne adayları 🤗🤗🤗 Güzel haberler alacağınız bi gün olsun inşallah 🙏🙏🙏🤲🤲
Bizde güzel bi haftasonu geçirdik sıfır kanamasiz🙏🤗 bugun bende gebelik kanlarimi vermeye gittim🙏🤗 çarşamba günü görmeye gideceğim bebisimi malum bayram giriyor araya 🤗
Çok iyi çok sevindim canım daim olsun 😊 gebelik kanları sağlık ocağı mı alıyor beni arayan Çağıran olmadı kendim mi gitmem gerekiyor acaba 🥲

Kızlar benim bugün yine Kasık ağrım Var sanki lekelenme yaşıcam hissediyorum 😔 ama bu sefer doktora gitmem gitsemde birşey olmuyor zaten henüz bir lekelenme olmadı ama olursa diye yani 😄😄

Kızlar benim bugün yine Kasık ağrım Var sanki lekelenme yaşıcam hissediyorum 😔 ama bu sefer doktora gitmem gitsemde birşey olmuyor zaten henüz bir lekelenme olmadı ama olursa diye yani 😄😄
ben de aynı şeyi düşünmüştüm kendim için😃çok ciddi bir şey olmadığı sürece gitmeyeceğim, aciller de bir acayip boşuna mikrop kapmayalim bir de

X