2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim bundan okuduklarımdan anladığım kadarıyla 6. Ve 7. Haftala civarlarında bazılarımızın kırmızı renkli kanamaları olmuş. Bunu normal kabul edebiliriz o zaman. Sımsıkı da tutunsunlar inş.

Açık renk lekelenmeler oluyorsa hiç içini korku almasın. Tabi muayene olunca doktor da söyler, kırmızı kanama olmadığı sürece lekelenmeler normal diyorlar. Bende 2. Ay bitti sayılır ama hala lekelenemeler oluyor özellikle sabahları, lugesro diye iğne verdi 1 sefer vuruluyorsun 1 hafta etki eden iğneymiş ama yinede arada lekelenmeler oluyor. Benim de çok şükür tehlikem yok ama artık stres yapmıyorum leke görünce. 12. Haftaya kadar devam eder sonra kesilir diye ümit ediyorum. Sonuçta hem kalçadan iğne, hem göbekten kan sulandırıcı, hem de tekrar göbekten progestan iğne yapıyorum. Alttan da fitil kullanıyorum ister istemez vücut tepki veriyordur diye düşünüyorum. İçiniz rahat olsun yoksa kendimizi dinledikçe psikolojimizi iyice bozmuş oluyoruz 🥰🌹
Ben proluton depot kullanıyorum 5 günde 1. Bugün iğne günüm zaten belki iğneden sonra lekelenmem de kalmaz diye tahmin ediyorum. Ama artık akıntı olduğunda bile korkuyorum hemen kontrol ediyorum 🙈 istemsiz stres yüklendim atmam biraz zamanımı alacak gibi 🥲 sağlıklı olsunlar da bunlar da geçecek inşallah 🤍

Çok hafifi lekelenmem var takipteyim renki nescafe renginde arada bir iki damla pembe gördüm ama baya açık renk allahım sağ salim kucağınıza aldırın inşallah 🤲🤲🤲🤲

Kızlar bu arada görümcemde hamile bir hafta var aramızda oda bugün duydu kalp atışını 🥰🥰🥰 çarşamba günü 5+5 olucam bende ama kalp atışı duyulmaz belki görebiliriz attığını 🥰🥰

Ben proluton depot kullanıyorum 5 günde 1. Bugün iğne günüm zaten belki iğneden sonra lekelenmem de kalmaz diye tahmin ediyorum. Ama artık akıntı olduğunda bile korkuyorum hemen kontrol ediyorum 🙈 istemsiz stres yüklendim atmam biraz zamanımı alacak gibi 🥲 sağlıklı olsunlar da bunlar da geçecek inşallah 🤍
Evet, proluton ve lugesro aynı içerikli iğne haftalık 1 kere vuruluyor. Ben geçtiğimiz haftalarda 1er gün arayla vuruluyordum. Bir gün kalçadan promester iğne, bir gün de lugesro vuruluyordum ama yinede ara ara lekelenmelerim oluyor. Doktor belki rahim kasılmalarından kaynaklanıyordur dedi. İlk başlarda bende lekelenme olunca hemen doktora gidiyordum ama şimdi alıştım, sabahları tek seferlik oluyor sonra geçiyor o yüzden artık çok stres yapmıyorum. Stres yaptıkca psikolojim bozuluyor, hele ki gündüz evde tek kaldığımda daha çok dinliyorum kendimi ay ağrım mı oldu, ay akıntım geldi diye diye düşünmekten insan yoruluyor 🥰 Rabbim başka sıkıntılarla karşılaştırmasın, Allah’ın izniyle sağlıkla kucağımıza alalım 💙

Merhaba kızlar, 5 Haziran'da 515 ile 3. Gün çift embriyo transfer sonucumu öğrenmiştim. Yazmıstım belki hatırlarsınız. Çok fazla agrım olunca bısey mi oldu acaba diye beta verdım bugün 4449.5 cıkmıs , cuma kese kontrolüm var . Normal mi bu değer? Benim hiç bir fikrim yok da o yüzden size danısayım dedım.

Merhaba kızlar, 5 Haziran'da 515 ile 3. Gün çift embriyo transfer sonucumu öğrenmiştim. Yazmıstım belki hatırlarsınız. Çok fazla agrım olunca bısey mi oldu acaba diye beta verdım bugün 4449.5 cıkmıs , cuma kese kontrolüm var . Normal mi bu değer? Benim hiç bir fikrim yok da o yüzden size danısayım dedım.
Gayet normal görünüyor canım hayırlısı ile inşallah 🥰🧿🤲

Fazla gibi canım ikiz olmasin🤗🙏

X