2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba kızlar, 5 Haziran'da 515 ile 3. Gün çift embriyo transfer sonucumu öğrenmiştim. Yazmıstım belki hatırlarsınız. Çok fazla agrım olunca bısey mi oldu acaba diye beta verdım bugün 4449.5 cıkmıs , cuma kese kontrolüm var . Normal mi bu değer? Benim hiç bir fikrim yok da o yüzden size danısayım dedım.
Değerin olması gerekenden fazla çıkmış çoğul gebelik olabilir canım ikiz olma ihtimali var yani hayırlısı olsun insallah 🥰❤️

• Amin
Reactions: dhn
Kizlar özellikle sol tarafımda ağrı oluşuyor ara ara girip geçiyor sizlerde de varmi aynısı?
Bende de oluyor ara ara sağ da ara ara sol da oluyor. Benim geçen sene sol tüpüm alındı dış gebelik sebebiyle iç kanama geçirmiştim tüpüm patlamıştı. Şimdi tüp bebekle hamileyim. 8+2deyim transferden beri oluyor kasik ağrıları normal yani, çok şiddetli olmadığı sürece korkma 🥰❤️ gönlünü içini ferah tut, kendini rabbime emanet et 💙

Kizlar özellikle sol tarafımda ağrı oluşuyor ara ara girip geçiyor sizlerde de varmi aynısı?
Bende de oluyor ara ara sağ da ara ara sol da oluyor. Benim geçen sene sol tüpüm alındı dış gebelik sebebiyle iç kanama geçirmiştim tüpüm patlamıştı. Şimdi tüp bebekle hamileyim. 8+2deyim transferden beri oluyor kasik ağrıları normal yani, çok şiddetli olmadığı sürece korkma 🥰❤️ gönlünü içini ferah tut, kendini rabbime emanet et

Merhaba kızlar, 5 Haziran'da 515 ile 3. Gün çift embriyo transfer sonucumu öğrenmiştim. Yazmıstım belki hatırlarsınız. Çok fazla agrım olunca bısey mi oldu acaba diye beta verdım bugün 4449.5 cıkmıs , cuma kese kontrolüm var . Normal mi bu değer? Benim hiç bir fikrim yok da o yüzden size danısayım dedım.
Merhaba ben de 5. Gün çift embriyo transferi yaptım. Transferimin 9. Günü 5 haziranda 520, 7 haziranda 1280 çıktı betam. Benim de cuma günü kese kontrolüm var. Sizinle çok yakın değerlerimiz

Öncelikle hayırlı olsun inşallah tebrik ederim.benimde 5.gün 2 adet embriyo 10. Gün 322 12.gün 639la öğrendim.transferin 4.gününden beri kasığımda ve karnımda ağrı var hala daha devam ediyor.Endişeleniyorum bazen ama hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.benimde cuma kese randevum var.

• Amin
Reactions: dhn
Öncelikle hayırlı olsun inşallah tebrik ederim.benimde 5.gün 2 adet embriyo 10. Gün 322 12.gün 639la öğrendim.transferin 4.gününden beri kasığımda ve karnımda ağrı var hala daha devam ediyor.Endişeleniyorum bazen ama hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.benimde cuma kese randevum var.
Benim de transferin 2-3. Gününden beri kasıgım ve belimde agrı var . Normal adet olacagımda olan agrının aynısı böyle içim çekiliyor gibi oluyor valla hayırlısı inşallah. Merak ediyorum ben de gerçekten. Allahım inşallah hepimizin bebişlerini saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin. Negatif alan, sonuç bekleyen arkadaşlarımıza da en kısa sürede sağlıklı pozitif göstersin . 🙏

Merhaba ben de 5. Gün çift embriyo transferi yaptım. Transferimin 9. Günü 5 haziranda 520, 7 haziranda 1280 çıktı betam. Benim de cuma günü kese kontrolüm var. Sizinle çok yakın değerlerimiz
Evet inşallah hayırlısı ile sağlık ile devam eder hepimizin. Heyecan basıyor valla beni cuma yaklastıkca ☺

maşallah ona🧿🧿🧿 sapasağlam büyüsün inşallah, nasıl geçireceğiz biz bu ayları ya sen tecrübelisin, geçiyor mu bu heyecanla🫨
Canım inan ki kızım 2. 5 yaşında nasıl doğum yaptım nasıl bu yaşa geldi hiç anlamadım zaten çok kolay bir bebekti büyüdü gitti resmen kendisi. Amaaaaaa hamileliğim i asla unutmam çok zor geçtiği için aşırı korkuyordum Buda öyle olur diye ama şuanda iyi gidiyoruz sabahları oluyor baya bulantım.

Ne dersem diyeyim herşeyi ile çok güzel bir duygu Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲🤲 kucağına alınca unutacaksın lekelenmeleri kasık ağrılarını doğum sancısını veee öyle de oldu 🥰🥰

Evet, proluton ve lugesro aynı içerikli iğne haftalık 1 kere vuruluyor. Ben geçtiğimiz haftalarda 1er gün arayla vuruluyordum. Bir gün kalçadan promester iğne, bir gün de lugesro vuruluyordum ama yinede ara ara lekelenmelerim oluyor. Doktor belki rahim kasılmalarından kaynaklanıyordur dedi. İlk başlarda bende lekelenme olunca hemen doktora gidiyordum ama şimdi alıştım, sabahları tek seferlik oluyor sonra geçiyor o yüzden artık çok stres yapmıyorum. Stres yaptıkca psikolojim bozuluyor, hele ki gündüz evde tek kaldığımda daha çok dinliyorum kendimi ay ağrım mı oldu, ay akıntım geldi diye diye düşünmekten insan yoruluyor 🥰 Rabbim başka sıkıntılarla karşılaştırmasın, Allah’ın izniyle sağlıkla kucağımıza alalım 💙
Allah razı olsun 🤍 inşallah hepimiz iyi oluruz ve sağlıkla alırız kucağımıza evlatlarımızı 🌸

Canım inan ki kızım 2. 5 yaşında nasıl doğum yaptım nasıl bu yaşa geldi hiç anlamadım zaten çok kolay bir bebekti büyüdü gitti resmen kendisi. Amaaaaaa hamileliğim i asla unutmam çok zor geçtiği için aşırı korkuyordum Buda öyle olur diye ama şuanda iyi gidiyoruz sabahları oluyor baya bulantım.

Ne dersem diyeyim herşeyi ile çok güzel bir duygu Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲🤲 kucağına alınca unutacaksın lekelenmeleri kasık ağrılarını doğum sancısını veee öyle de oldu 🥰🥰
ay inşallah bu kolay geçsin, inşallah hepimiz kucağımıza alalım bebeklerimizi sağlıkla :dua:

X