2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben 3 kez yaptırdım ikisi aşılama diğeri tüp bebek içindi. İlçedeyim hem de bilmiyorum hiç kötü durumla karşılaşmadım. Bazen başım çok ağrıyor fakat gebelik şüphesi var derseniz de bakıyorlar aklınızda olsun.
Yaaaa bak böyle diyebilirim diğer transferimde söyledim polikinliğe gidin dediler önemsemediler bile :)

4 mayis transfer oldum dün keseyi gordum iki hafta sonra kalp atisina gidicez insallah umut olsun sizlere 9 senelik bekleyis amh 0.1 ilk denemede gebe kaldim iki embriyo transfer edildi suan belli degil tekmi ikizmi ama gebe kalmam bile mucize sabir edin isyan etmeyin imkansiz diye birsey yok buna inanin…
kün fe yekun🤲
Ayyy maşallah ne güzel benimde amh aynı. İkimci denemem çift embriyo transferi☺️dua edin benim de tutunsun inşallah❤️ hangi doktora gidiyorsunuz

10 tane yumurta iyi mi bence hepsi dolu olmayabilir döllenmeyecek olabilir
Tabi ki iyi zaten önemli olan döllenmesi ve tutunması. Stressiz geçirmeye çalışın. Zaten gün gün haber verecekler. Unutmayın gebeliği getiren 1 yumurta ve 1 sperm sadece. Sayısı önemli değil gebelik getirmesi önemli bizler için ☺️🥰

Arkadaşlar benim sacılarım aniden artmaya başladı koyu renkli de lekelenmelerim var korkmalı mıyım? 5. Haftadayım keseyi bugün gördük
biraz daha sürerse doktora gitmekte fayda var canım ama lekelenmelerin gayet normal olduğunu söylüyorlar, istersen git için rahat etsin, ultrasonda zaten kanama olup olmadığı ya da tehlikeli noktada olup olmadığı görülüyor. Bol şans, kendini strese sokmamaya çalış olabildiğince.

biraz daha sürerse doktora gitmekte fayda var canım ama lekelenmelerin gayet normal olduğunu söylüyorlar, istersen git için rahat etsin, ultrasonda zaten kanama olup olmadığı ya da tehlikeli noktada olup olmadığı görülüyor. Bol şans, kendini strese sokmamaya çalış olabildiğince.
Teşekkür ederim 🙏 Doktorum da aynını yazmış şimdi. Kırmızıya dönerse hastaneye gel yazmış. İnşallah herşey yolunda gider 😞 korkuyorum

Korkma bugün muayeneyi vajinal mi oldun. Doktorunu ara istersen yada bi hastaneye görünmende fayda var
Hayır karından baktı ama çok baskı yaptı canım baya yandı. Doktor ped takibi yapmamı istedi kırmızıya döndüğünde hemen hastaneye geçeceğim.
Çok zormuş bu süreç gerçekten Allah hepimizin yardımcısı olsun

Hayır karından baktı ama çok baskı yaptı canım baya yandı. Doktor ped takibi yapmamı istedi kırmızıya döndüğünde hemen hastaneye geçeceğim.
Çok zormuş bu süreç gerçekten Allah hepimizin yardımcısı olsun
Stres kesinlikle yapma elinde değil anlıyorum ama kahverengi lekelenme bir kaç günde sürebilir. Aynı gün transfer olmuşuz dualarım seninle. Allahim bebeğini korusun. Kan sulandırıci kullanıyorsan doktoruna danış onu kesebilir şu dönemde

Stres kesinlikle yapma elinde değil anlıyorum ama kahverengi lekelenme bir kaç günde sürebilir. Aynı gün transfer olmuşuz dualarım seninle. Allahim bebeğini korusun. Kan sulandırıci kullanıyorsan doktoruna danış onu kesebilir şu dönemde
Çok saolasın Allah sağ sağlim bebeklerimizi koklamayı nasip etsin inşallah.

İlla öyle bişe olacak değil ki yani bu herkeste olan bişe değil zaten kimisinde olur kimisinde olmaz sizin dediniz yerleşme kanaması sanırım da o olsa bile erken takılmayım böyle şeylere bence daha ikinci günden kafanızı yormayın düşünmeyin hep olumlu düşünmeye çalışın 🤲😇
Umarım inşallah yalnız bişey daha sormak istiyorum 2 günden bel ağrısı olur mu belim çok ağrıyor çünkü dünden beri 😘

X