2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hayırlı olsun öncelikle
8. Gün 110
10. Gün 336
12. Gün 874
Şimdi 3 Haziran ultrason randevumu bekliyorum
Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun. Benim ilk değerim 1000 küsürlerdeydi söylemedi tabi doktorum sürpriz olsun diye öğrendiğim sonuç 3000 küsürlerdeydi. Ama bana da 2 hafta verdi doktorum ultrason için sanırım kalp ve keseyi aynı anda görmek için diye düşünüyorum. Sınırda felan da değil üstelik sonucun gayet iyi dedi belirtiniz var mı

Bende lekelenme yaşadım. Olabileceğini söylemelerine rağmen korkudan ağladım bizde hemen önlem aldık çok şükür iyi haberleri de aldık bir de kalbini duyalım bir nebze rahatlayalım

Bende lekelenme yaşadım. Olabileceğini söylemelerine rağmen korkudan ağladım bizde hemen önlem aldık çok şükür iyi haberleri de aldık bir de kalbini duyalım bir nebze rahatlayalım
Amin inşallah değeriniz kaçta. Ultrasona girdiniz mi ve belirtileriniz var mı şuan evet bana da olabilir normal dediler ama bende hüngür hüngür ağlamıştım o gün.

Bende belirti yok hatta doktorum sonucumu 3000 lerde söyleyince emin misiniz hiç belirtim yok demiştim sadece çok nadir göğüs ağrısı hissediyorum varla yok arası. Başkada yok şuan çünkü hala bazı belirtileri kullandığım ilaçlardan olabilir düşüncesine giriyorum ben tatlı tuzlu hala karışık yiyebiliyorum gündüzleri çok uyuyorum bide ama dediğim gibi gebelikten mi ilaçlardan mı bilmiyorum henüz

Çok bi belirtim olmadı. Hatta göğüslerimin acısı geçti tutmadı sanıp ağladım:) belirti olarak ve diğer negatif denememden farklı sadece karnım altında sadece bir yerde 2 gün boyunca aralıklarla ağrı oldu o kadar. Şimdi de biraz fazla ayakta kalınca belim çok ağrıyo. Arada böyle adet ağrısına benzer anlık ağrılar. Başka hiçbişeyim yok

Valla ben en son geçen hafta baktırdım 618’di bir daha baktırmaya gerek yok dediler. Bende baktırmadım açıkçası

Bende heyecanla kalp atışını duymayı bekliyorum ya cumartesi günü gideceğim kalbe 6 haftalık olacak nette tüp bebek haftalık hesaplama var embriyoya göre o tam orantılı çıkıyor uygulama son adet tarihine göre bir iki gün ileride gösteriyordu Drun dediğinden

Takvime göre 5+3 olması lazım ama en az 2 haftan var duymana dedi doktorum ama yolk sac için sanırım bu hafta bi kontrole daha çağırdı

Tamamen aynı şeyleri bende yaşadım bende test yaptım keşke yapmasaydim cuma günü kan günüm inşallah ikimiz içinde pozitif olur sonuç

Ultrasona girdiniz mi peki yoksa sizde sadece pozitifi görüp bekleyenlerden misiniz birde belirtileriniz var mı hiç.
Yarın ultrason randevum var. 8. Günden itibaren kasık ağrım göğüs hassasiyetim vardı son 2 gündür sadece göğüs hassasiyeti aşırı uyku hali var sürekli uyuyorum. Yarın umarım güzel haber veririm buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…