2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ben bebeğimi kaybettım. Herhangı bı kanamam vs yoktu bugun doktor kontrolum vardı 9 haftalık olması gerekırken 7+3 de kalmış ve kalbı durmuş kese etrafı kanama varmış. Pazartesı alınacak 😞 Inanın cok uzuldum 2. Tup bebek denememdı. Belkode genetıgı bozukdu Keske genetık tarama yaptırsaydım Ama doktorda söylemedi Bılmıyorum Rabbım Sızlerın bebeklerını sıze bagıslasın Guzel hamılelık gecırın 😞
Canım benim çok üzüldüm ya gerçekten Allah sabırlar versin inşallah bir an önce toparlanır güçlü kuvvetli bi şekilde yol alırsın herşeyin hayırlısını diliyorum senin için 🙏🙏😔

Kızlar ben bebeğimi kaybettım. Herhangı bı kanamam vs yoktu bugun doktor kontrolum vardı 9 haftalık olması gerekırken 7+3 de kalmış ve kalbı durmuş kese etrafı kanama varmış. Pazartesı alınacak 😞 Inanın cok uzuldum 2. Tup bebek denememdı. Belkode genetıgı bozukdu Keske genetık tarama yaptırsaydım Ama doktorda söylemedi Bılmıyorum Rabbım Sızlerın bebeklerını sıze bagıslasın Guzel hamılelık gecırın 😞
Canım okadar üzüldüm ki…
Rabbim dayanma gücü versin sağlıksız bir bebek olarak dünyaya gelecekmiş belkide bu daha zor olurdu senin için.Kendini bir an önce toparlaman lazım oturup ağlamak hakkın otur ağla ama lütfen sonrasında dimdik ayağa kalk daha çok genç ve güzelsin hiç yaşlandım diye düşünme hepimiz çok yıprandık bu süreçte ama seni hastanede bekleyen bir bebeğin daha var onun için hemen toparlanman gereken testleri yaptırman ve ona kavuşman lazım.
Hepimizin bir sınavı var bu hayatta ve buda bizim en büyük sınavımız umarım bu yorgunluklarımız günahlarımıza kefaret olur.
Sen çok güçlü ve güzelsin❤️tekrar başaracağına çok eminim bütün kalbimle dualarımdasın yıkılmak yok yola devam et,kocaman sarılıyorum sana.❤️

Böyle bir duruma ne denilir bilmiyorum ama güçlü olman lazım çok zor bir durum bu ama Allahtan herşey sabırlı ol dilerim Rabbim en kısa zaman da evlat sevgisini tattırır 🤲😔

Benden daha gençsin canım ben 29 yaşındayım şuan ama tabi sağlıklı gelebilir ama şu konuda bilgi verdi mi sana donmuş embriyodan örnek almak embriyoya zarar verir mi acaba
Yanı tup bebek doktoru karar verır ona herhlde vermez bazen cozulunce ölenılıyoröus embrıyo duymustum da blmıyorm

Canım okadar üzüldüm ki…
Rabbim dayanma gücü versin sağlıksız bir bebek olarak dünyaya gelecekmiş belkide bu daha zor olurdu senin için.Kendini bir an önce toparlaman lazım oturup ağlamak hakkın otur ağla ama lütfen sonrasında dimdik ayağa kalk daha çok genç ve güzelsin hiç yaşlandım diye düşünme hepimiz çok yıprandık bu süreçte ama seni hastanede bekleyen bir bebeğin daha var onun için hemen toparlanman gereken testleri yaptırman ve ona kavuşman lazım.
Hepimizin bir sınavı var bu hayatta ve buda bizim en büyük sınavımız umarım bu yorgunluklarımız günahlarımıza kefaret olur.
Sen çok güçlü ve güzelsin❤️tekrar başaracağına çok eminim bütün kalbimle dualarımdasın yıkılmak yok yola devam et,kocaman sarılıyorum sana.❤️
Cok teşekkur ederım canım Allah razı olsun burada sızlerı tanıdık ortak olduk dertlerımıze rabbım yuzumu guldurdu kavustum dedım ama 1 ay benımleydı melegım sonra uctu gıttı bakalım bundan sonrakı surecte benı ne bekleyecek

Ah canım ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim sana bu çektiğin acıların mukafatını kat kat versin inşallah kuçağını boş brakmasın 🙏

Öyle üzüldüm ki anlatamam ya 😔

Biseyler boğazımda düğümlendi bi çok kayıp veren biri olarak üzüntünü içimde en derin yerde hissettim ALLAH sabır versin ama mükafatın büyük olacak inşaallah canım ♥️ çünkü her şeye gücü yeten büyük rabbimiz var dualarımdasın 😔🤲🤲🤲🤲

Biseyler boğazımda düğümlendi bi çok kayıp veren biri olarak üzüntünü içimde en derin yerde hissettim ALLAH sabır versin ama mükafatın büyük olacak inşaallah canım ♥️ çünkü her şeye gücü yeten büyük rabbimiz var dualarımdasın 😔🤲🤲🤲🤲
Dua etmekten baska caremz yok rabbım verdı o aldı. 3.5 senedır beklıyoduk ama Nasip olmadı Var bundada bı hayr deyıp Uzulup duruyorum ıste Bıraz uyuyup uyandım aklıma geldıkce gözlerm doluyo cok zor bıseymıs Varlıgını hıssettıgın bıseyı kaybetmek

Dua etmekten baska caremz yok rabbım verdı o aldı. 3.5 senedır beklıyoduk ama Nasip olmadı Var bundada bı hayr deyıp Uzulup duruyorum ıste Bıraz uyuyup uyandım aklıma geldıkce gözlerm doluyo cok zor bıseymıs Varlıgını hıssettıgın bıseyı kaybetmek
Okurken tüylerim diken diken oldu ağzım açık kaldı merry allah sabır versin kardeşim hiç beklemiyordum 😞 hepimizin kalbi ağzında atıyor zaten Allahım en kısa zamanda bebeğini sana kavuştursun inşallah çok çok üzüldüm 🙏🏻😢

Cok teşekkur ederım canım Allah razı olsun burada sızlerı tanıdık ortak olduk dertlerımıze rabbım yuzumu guldurdu kavustum dedım ama 1 ay benımleydı melegım sonra uctu gıttı bakalım bundan sonrakı surecte benı ne bekleyecek
Yazını okuyunca şok oldum ne diyeceğimi bilmiyorum yaşadığın acıyı defalarca yaşadim teselli etmekte istemiyorum üzülmek istiyorsan üzül ağla acını yaşa sonrasında yeniden ayağa kalkacagini biliyorum annelik duygusu çok farklı dünya duruyor sanki bana bir gebeligimde kalp atışı belli belirsiz kalbi durmak üzere demistiler o anı unutamıyorum yavrun ölüyor ama sen hiç birşey yapamıyorsun sonrasında yeniden anne olmak için var gücüyle çabalıyoruz rabbim sanada en güzelini en hayırlısını nasip etsin bu günlerde geçer acın kalır içinde rabbim dayanma sabretme gücü versin seni çok iyi anlıyorum dualarimdasin her zaman yanındayım 🥺🥺🥺

merry06 merry06 Canım benim ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Gerçekten çok üzgünüm. Allah sana sabırlar versin.
İnşallah bir dahaki denemende sağlıkla büyür bebeğin. Dualarımızdasın..

Çok güzel günler seni bekliyor canım inşallah hepimiz güzel günler göreceğiz.
Çık gez toz biraz kafa dağıt sakın evde tıkılıp kalma maddi imkanın varsa bir iki günlük tatil yap yeni yerler görmek iyi gelir.Ben inanıyorum bir gün hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alacağız

Çok üzüldüm😔

İyi akşamlar. Vajinal ultrason olupta sonradan sıkıntı yaşayan var mı? Bugün Dr vajinal ultrason yaptı. Şuan kasıklarımda ağrı var. Muayene esnasında da oldu. Acaba bebeğe zarar verir mi?

Kromozomlarına bakıldı aslında pgt de yani down vs değil zaten benim dengeli translakosyan taşıyıcılığım var yani yumurtalarımda kromozom bozukluğu oluyor o yüzden 7 tane embriyodan 2 tane embriyom kaldı diğerlerinde trizomi vs çıktı imha edildiler
Ay bende de genetikte dengeli translokasyon çıktı hangi şehirde hangi hastanede yaptırdınız acaba pgt

Ay bende de genetikte dengeli translokasyon çıktı hangi şehirde hangi hastanede yaptırdınız acaba pgt
Trabzonda medikalpark Karadeniz hastanesinde yaptırdım. Ama tabi İstanbul Ankarada daha iyi hastaneler var ben uzak diye tercih edemedim önce kendi şehrimde Bi şansımı denemek istedim

Merhaba kızlar, bugun kontrole gittim. Su an 8+4 um. Bebegin esi rahim agzina yakin yerlesmis. Kanamalar, lekelenmeler bende bu sebepten oluyormus. Corasprini 1 gun al 1 gun alma dedi. Kan sulandirici igneyi zaten 6.haftada kesmistik. Es, zamanla yukari cikarmis buyuk ihtimalle. Cikmazsa da bol dinlenmeli bir hamilelik ve sezeryan olabilirmis arastirdigim kadariyla. Bunun disinda ciddi riskler de varmis ama aklima getirmemeye calisiyorum. :-) Ins iyi olacak diyorum. Size de fikir ve bilgilendirme olsun diye yazdim. Herkese sagliklar diliyorum.

merry06 merry06 Mesajini okuyunca cok cok uzuldum. Insan ister istemez empati yapip kendini karşıdakinin yerine koyuyor, cunku benzer surecleri yasiyoruz. Acini anliyorum. Rabbim sabir versin. Ama yasin daha cok genc, insaallah o dogru embriyoyu bulacaksin. Pes etme. Acini yasadiktan sonra kalan o sevgili yavrunla yola devam. Bir doktora neden ilk denemede az ihtimal de, 2. ve 3.denemelerde daha fazla canli dogum ihtimali veriyorsunuz demistim. Cunku her denemede dogru embriyoya yaklasiyoruz demisti. Insaallah 3.denemende o yavrucaginla kavusacaksin. Buna inan ve moralini yuksek tut. Esine de selamlarimizi ilet. Zor bir surec ikiniz icin de. Birbirinize destek olup toparlaninca aynen yola devam.

Başın sağ olsun merry06 merry06 mesajın beni çok üzdü, Allah yardımcın olsun, inşallah bi sonraki transferinde geçecek hepsi. Hep diken üzerindeyiz hep Allah okuyan herkesin kaygılarını hafifletsin seninde sürecini kolaylaştırsın

X