2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Valla bende anlamadm ki kese normal etrafında kanama yok denildi bu ne kanı olabilir başka bende bilmiyorum
Bise soylemedilermi cnm neden oldunu bana dusuk tehlikemin oldunu soylemislerdi kan olunca bende kanama alani yok kese normal bebis var icinde kalp atimi duyduk hersey normal ama dusuk tehlikesinden dolayi oldunu dediler sana aciklama yapmadilarmi sebebini sureklimi geliyor ilk defami geldi suan kesildimu

Kizlar benim yine kanamam oldu artik umudumda kalmiyor varmi surekli boyle kanamasi olan leke degil canli kipkirmizi kan galiba benim gebeliksurmuycek 🥺 dua edin nolur bana 14 yil sonra bulmusken kaybetmekde isdemiyorum ama umudumda tukeniyo boyle olunca
Çok geçmiş olsun canım inşallah Rabbim bebişini sana bağışlasın 🤲

Bise soylemedilermi cnm neden oldunu bana dusuk tehlikemin oldunu soylemislerdi kan olunca bende kanama alani yok kese normal bebis var icinde kalp atimi duyduk hersey normal ama dusuk tehlikesinden dolayi oldunu dediler sana aciklama yapmadilarmi sebebini sureklimi geliyor ilk defami geldi suan kesildimu
İlk defa geldi cnm şuan kesildi fitil ve iğne kullandığım için takipte olacağız tabiki

Kan sulandirici kullaniyor musun birakdirdilarni sanada bana kanama olunca kesdiler sebeb soylemedimi doktor kuzum sana kanama alaniyoksa nedeni neymis yerlesme kanamasi felan demedilermi
Olabilir dediler yerleşme kanaması devam ederse kanama bırakacm bende kan sulandırıcıyı cnm şuanlık yok bakalım inşallah olmazzz

Günaydın kızlar kan sulandırıcı olarak kullandığımız oksapar , axeperin , enox bunları doktoru kesen oldumu yada kaçıncı haftaya kadar kullanacağız bilgi alan oldumu ?

Günaydın kızlar kan sulandırıcı olarak kullandığımız oksapar , axeperin , enox bunları doktoru kesen oldumu yada kaçıncı haftaya kadar kullanacağız bilgi alan oldumu ?
7+6 ilken kontrole gittiğimde 12. Haftada keseceğini söyledi doktorum 30 nisanda kontrolüm var bende merakla bekliyorum karnım delik deşik mosmor oldu artık inşallah o zman gerek görmez kullanmaya

10. Haftama 23 nisanda girmiş olacağım. Şuan 9+3 🌸
23 nisan da doktorum progestan kalçadan iğnemi, prednolü ve estrofemi bırakmamı söyledi.
7 Mayısta progestan fitili bırakıyorum.
Ama oksapara devam dedi doktorumuz. Sanırım baya bi kullanıcam oksaparı. Ama zaten oksaoar ve enox iğneleri neredeyse tüm gebelik boyunca veriyor doktorlar.

7+6 ilken kontrole gittiğimde 12. Haftada keseceğini söyledi doktorum 30 nisanda kontrolüm var bende merakla bekliyorum karnım delik deşik mosmor oldu artık inşallah o zman gerek görmez kullanmaya
Canım nasılsın? Kaç haftalık oldun💕 Tarama konusunda görüştünüz mü doktorunuzla?

Bende haftaya fetal dna için kan vericem. Fetalde karar kıldık🍀

Canım oksapar kullanıyorum doktorum 35. Haftaya kadar oksaparı ve progestan fitili kullanıcaksın dedi.

Kızlar biliyosunuz transferim başarısız oldu pazartesi regl oldum, bugüne kadar kahverengi ve oldukça az oldu kanamam, fakat az önce doku gibi , nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum, bir şey geldi, nasıl desem organ parçası gibi, hani kolonoskopi görüntülerinde parlak ıslak bir yüzey görünür ya öyle bir doku parçası gibi. Başarısız olanlarda böyle bir deneyim yaşayan oldu mu?
Rahim ilaçlarla normal donguden daha fazla kalinlastirildigi için adetle atılıyor. Benim de negatif denememde yoğun pihtili kanamalar olmuştu.

X