2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar, bugün 5. Günüm erken gebelik yaptım negatif çıktı bu kez diğer transferlerimden de farklı hissediyordum hep belirti arıyordum diğerlerinde belirtilerim çok barizdi 5. Günde hep silk çizgiyi görmüştüm. Sizce pozitife dönme ihtimali var mı

Günaydın kızlar, bugün 5. Günüm erken gebelik yaptım negatif çıktı bu kez diğer transferlerimden de farklı hissediyordum hep belirti arıyordum diğerlerinde belirtilerim çok barizdi 5. Günde hep silk çizgiyi görmüştüm. Sizce pozitife dönme ihtimali var mı
Canım 5 çok erken değil mi tabi döner pozitife hiç canını sıkma bence

İlaç kullanıyor musnuz? Transfer ertelenir mi bilmem ama değeriniz hamilelik için oldukça yüksek. Maalesef benim de 3.77 çıkmıştı,ilacımı çift doza çıkardım 15 günde 2.04 e geriledi.
Şimdiye kadar hiç yükselmemişti tsh değerim ilaç kullanmıyordum eutrox 50 mg başladım bugün transfer gününe kadar düşer dedi doktor

Kürtajda oldum evet oda etkilemiştir büyük ihtimal ama yapısal olarak doğuştan ince sanırım birazda
Yıl kaç olmuş hala rahme hasar vermeden kürtaj işlemi yapamıyor bazı doktorlar. Ben Medipol mega da kürtaj oldum hem yapışıklık hem de incelik kaldı fazla kazimis üstelik sonra tekrar transfer olacağımı biliyordu.

Yıl kaç olmuş hala rahme hasar vermeden kürtaj işlemi yapamıyor bazı doktorlar. Ben Medipol mega da kürtaj oldum hem yapışıklık hem de incelik kaldı fazla kazimis üstelik sonra tekrar transfer olacağımı biliyordu.
Ben 2 kere kürtaj oldum. İlk kürtajım doğal gebeliktendi. Sonra tüp bebeğe başlayınca tüp bebek doktorum yapışıklıktan şüphelendi histereakopi oldum gercektende yapışıklık varmış. Sonra 2. Kürtajı olduktan sınra çok şükür sorun yaşamadım. Şuanda işte 7.7 lerde rahiö yarın son kontrol var. Şuan transfere uygunsun diyo ama yarına kadar bekletti yine en azından bi 8i geçse diyoruz. Bakalım yarın gectimi gecmedimi belli olcak. Her halükarda yarın progestanlara gecicem artık galiba

Ben 2 kere kürtaj oldum. İlk kürtajım doğal gebeliktendi. Sonra tüp bebeğe başlayınca tüp bebek doktorum yapışıklıktan şüphelendi histereakopi oldum gercektende yapışıklık varmış. Sonra 2. Kürtajı olduktan sınra çok şükür sorun yaşamadım. Şuanda işte 7.7 lerde rahiö yarın son kontrol var. Şuan transfere uygunsun diyo ama yarına kadar bekletti yine en azından bi 8i geçse diyoruz. Bakalım yarın gectimi gecmedimi belli olcak. Her halükarda yarın progestanlara gecicem artık galiba
Cok benzer hikayemiz canım inşallah bu ay mutlu sona ulaşırız. Benim de ilk kurtajim doğal gebelik evlendikten 1 ay sonra hem de. İkincisi 5 yıl sonra tüp bebekle hamile kalmıştım. Ama benim de ikinci kurtajda yapışıklık farkedildi belki ilk kurtajdan da kalan vardı bilmiyorum. Ben artık transfer günü de kalınlığı sormayacagim kafama takmak istemiyorum. Elimden geleni yaptım çünkü kalınlaşması için

X