2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

17 haftalıkmış kontrole gitmediniz mi? Bizim kız 11. Haftada gösterdi zaten 12de de fetal DNA sonucuyla netleşti 😁 her gittiğimizde açmış yatıyor oluyor doktorumuz bile kızlar saklar ama sizinki biraz rahat diyor 😁 ben kıyafet işini en sona bıraktım hediye gelirse fazlalık olmasın diye şimdilik arabası beşiği ana kucağı vs onları aldık bide ufak tefek bakım malzemeleri vs
Bayramdan önce gittim ama maalesef saklıyor kendini hareketli ama yine de göstermedi 🥰
Ben de sona bırakmayı düşünüyorum alışverişi sadece kullanabileceğim şeyleri almak istiyorum ya bu telaşlar çok hoş değil mi😍🥰🥰

Kızlar merhaba güzel anneler hamisler 🥰🥰
Fetal dna sonuçlarimiz çıktı çok şükür doktorum da aradı ikizlerim sağlıklı MAŞALLAH 🧿🧿 her hangi bi sorun olmadığını söyledi bu güzel haberimizi sizinlede paylaşmak istedim inşallah hepimiz evlatlarımızı sağlıcakla kucagimiza almayı nasip etsin 🥰🥰👼👼
Maşallah canım hepimiz yavucaklarimiza sağ salim kavuşalim İnşallah 😊

Ayy keşke çevremde öyle biri olsa. Bizde anneannesi çok hevesli olduğu için her şeyini alıyor zaten😁 ama elelenin nova anne yanı beşiğini aldım tavsiye ederim aynı beşikler 10 binden başlıyor Elele 5 bin
AA biz de bakalım bari netten iyi oldu söylediğiniz peki nasıl kalitesi açtınız mi

Ben dayanamayıp sürekli birşeyler alıyorum 😃
Bence ekonomik durum çerçevesinde insanın icinde hicbirsey kalmamali. Bu islerin israfi olmuyor. Sonucta hepsini kullaniyoruz, kullanacagiz. Ben oglumda baya hevesliydim. Hem ilk cocuk, hem yasim genc derken dogumdan once herrrrseyi hazirdi. Gerekli gereksiz herrrseyi aldim ekonomik durumum yettigince. Iyi ki de almisim. :-) Simdi hem bi 10 yas buyudum hem ikinci cocuk derken pek hevesim yok sanirim. Aman saglikli gelsin de insaallah modundayim. Bir de oglum benim hem benim hem esim tarafinda ilk torun, birsey verecek birileri yoktu o vakitte. Olsa o zaman da alirdim. :-)

AA biz de bakalım bari netten iyi oldu söylediğiniz peki nasıl kalitesi açtınız mi
Çok güzel gerçekten zaten 1 yaşa kadar ara katı kullanabiliyorsunuz sonra ara katı kaldıyorsunuz. Park yataklar çok büyük yani kimin yatak odası onu anne yanı yapacak kadar büyük bilmiyorum ama bizim ki değil ben hep küçük bişey baktım ve otomatik sallansın istedim huggy filan vardı 11 bindi sallanmayan e bebeğin vardı 3 buçuktu yani 1 buçuk daha verir sallanan müzik çalanı alırım dedim. Hem reflü yatağıda oluyor videosunu izleyin bi

Bayramdan önce gittim ama maalesef saklıyor kendini hareketli ama yine de göstermedi 🥰
Ben de sona bırakmayı düşünüyorum alışverişi sadece kullanabileceğim şeyleri almak istiyorum ya bu telaşlar çok hoş değil mi😍🥰🥰
Keşke birazda bizim ki saklasa😁 eşim elbise etek alırken yüreği hopluyor poposu görünür diye ama kızının kapatacağını hiç sanmıyorum😁 çok şükür bu günlere kavuştuk inşallah sağlıkla vaktinde kucağımıza da alırız🤍

Çok güzel gerçekten zaten 1 yaşa kadar ara katı kullanabiliyorsunuz sonra ara katı kaldıyorsunuz. Park yataklar çok büyük yani kimin yatak odası onu anne yanı yapacak kadar büyük bilmiyorum ama bizim ki değil ben hep küçük bişey baktım ve otomatik sallansın istedim huggy filan vardı 11 bindi sallanmayan e bebeğin vardı 3 buçuktu yani 1 buçuk daha verir sallanan müzik çalanı alırım dedim. Hem reflü yatağıda oluyor videosunu izleyin bi
Evet Park yataklar çok büyük

Bende kararsızım aslında cok kalitesı ıyı degıl embrıyolarımın Genetıge gonderecegım ama baska hastanedemı gondersem aceba dıye tereddutte bulundum. Buraya sormak ıstedım.
neyse orada genetıge gonderırım saglam gelmese belkı baska hastanede baslarım Daha Tabı baslanmadıda hıc bırşeye
Doktorunuz kimdi acaba

Kızlar merhaba güzel anneler hamisler 🥰🥰
Fetal dna sonuçlarimiz çıktı çok şükür doktorum da aradı ikizlerim sağlıklı MAŞALLAH 🧿🧿 her hangi bi sorun olmadığını söyledi bu güzel haberimizi sizinlede paylaşmak istedim inşallah hepimiz evlatlarımızı sağlıcakla kucagimiza almayı nasip etsin 🥰🥰👼👼
Seninkilerin cinsiyetleri ne çıktı peki

Kizlaarrr güzel hamisler bişey sormak istiyorum size...
Karniniz kalp atar gibi atıyor mu ?
Benim karnım sanki kalbim orda gibi atıyor sebebi ne olabilir bi fikri bilgisi olan var mı? Beni de bilgilendirir misiniz lütfen 😊😊

X