2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım senin tekti dimi merak ettiğim hareketlerini hissediyor musun şuan bu süreçte tek merak ettiğim bu 😊😊
Hanım sultan sadece karnım toksa yorgun değilsem ve yan yatıyorsam hareketlerini hissettiriyor😑 ama çok küçük hareketler yani bağırsak hareketi gibi ama ayırt edebiliyorsun 3. Trimestera kadar minik hareketler hissediliyormuş arkadaşımınki 24. Haftada dışardan hissedilebilecek şiddete ulaştı ama hala düzenli değil mesela çok nadir o kadar sert hareket ediyor. Herkeste değişiklik gösteriyor sanırım bende plesenta sırtıma doğru o yüzden erkenden kıpırdanma hissettim.

Hanım sultan sadece karnım toksa yorgun değilsem ve yan yatıyorsam hareketlerini hissettiriyor😑 ama çok küçük hareketler yani bağırsak hareketi gibi ama ayırt edebiliyorsun 3. Trimestera kadar minik hareketler hissediliyormuş arkadaşımınki 24. Haftada dışardan hissedilebilecek şiddete ulaştı ama hala düzenli değil mesela çok nadir o kadar sert hareket ediyor. Herkeste değişiklik gösteriyor sanırım bende plesenta sırtıma doğru o yüzden erkenden kıpırdanma hissettim.
Bende bazen kayma gibi bişey oluyor o kadar hissetmek istiyorum bende ama erken galiba daha 😊😊

Merhaba, ben bugun 18+0 im. Son 5 gundur tekmelerini bariz bir sekilde hissediyorum, bazen güm diye vuruyor. Benim 2.gebeligim bu arada. Temmuz da 8 yasina girecek bir oglum var. Bu sebepten daha erken hissetmis olabilirim dedim. :-) Esim ve oglumun disardan hissedecegi boyutta degil henuz tabii.

Merhaba, ben bugun 18+0 im. Son 5 gundur tekmelerini bariz bir sekilde hissediyorum, bazen güm diye vuruyor. Benim 2.gebeligim bu arada. Temmuz da 8 yasina girecek bir oglum var. Bu sebepten daha erken hissetmis olabilirim dedim. :-) Esim ve oglumun disardan hissedecegi boyutta degil henuz tabii.
İkinci gebelikte rahim kasları daha güçsüz olduğu için daha erken hissediliyor diyorlar ama ne hissedeceğini bildiğin için de olabilir. Öyle güm diye tekmeleri hevesle bekliyorum valla hamile olduğumu unutuyorum sürekli kendimi hamile gibi hissetmiyorum belki o zaman hissederim diye😁 ben de 17+6 dayım ultrasonda daha önde fakat öyle tekme vs yok henüz arada ben dürtüp bekliyorum yine yok sadece tok karnına yatarken oynama hissediyorum halbuki iki gün önce ultrasonda gördük kımıl kımıldı hiç durmadı🤍

Oglumda ilk olarak kelebek cirpiniyormus gibi hissetmistim. Ne hissedecegimi bildigimi dusunuyordum yani. Fakat simdi kizimda hic oyle birsey hissetmedim. Direk yumruk ve tekme hissetmeye basladim 17.haftada. Bir de haftalar once minik minik damar atisi gibi seyler hissediyordum ama cok onemsememistim. Sanki direkt olarak vurmalarla basladi.

kızlar tetanoz aşısını oldunuz mu veya ne zaman olacaksınız, bugün sağlık ocağından olmam gerektiğini söylediler bana ama akfam karışık biraz.

kızlar tetanoz aşısını oldunuz mu veya ne zaman olacaksınız, bugün sağlık ocağından olmam gerektiğini söylediler bana ama akfam karışık biraz.
Ben ilk gebeligimde olmustum, 2.de de olunuyor mu hiic bilmiyorum. Saglik ocagindan da arayan olmadi. Gel ol derlerse olurum diye dusunuyorum.

Ben de tam bu gün olmaya karar verdim zaten sezaryen planlıyoruz ve sezaryende mutlaka ol diyor doktorlar benden 6 hafta önde arkadaşım var o da oldu bi sorun yaşamadı yani ağrı ateş bile yapmadı. Ayrıca şöyle düşünüyorum ölümcül bişeye karşı yaptırılan aşı senelerdir herkes oluyor devletin bebeklerimizi ve bizi öldürmeye çalıştığı şeklindeki komplo teorilere de ben şahsen çok inanmıyorum ha yeterince test edilmemiştir vs o ayrı.

Kızlar bebek alışverişi yapanlar neler aldı ? Çatlak için yağ vs kullananlar neler kullanıyor? Biz yavaştan alışverişe başladık detaylı ultrasonu bekleyecektik dayanamadık 😬

Kızlar bebek alışverişi yapanlar neler aldı ? Çatlak için yağ vs kullananlar neler kullanıyor? Biz yavaştan alışverişe başladık detaylı ultrasonu bekleyecektik dayanamadık 😬
Ben sadece zıbın aldım cinsiyet belli olmadığı ara renk aldım hep sizinkiler cinsiyet belli mi

Ben sadece zıbın aldım cinsiyet belli olmadığı ara renk aldım hep sizinkiler cinsiyet belli mi
Bizim cinsiyet belli. Kiz kardesim bayramda kendi kizinin bir dolu tonla esyasini getirdi, puset de dahil. Zibinlar, yeni dogan takimlari, coraplar, pantolonlar, tulumlar vs. Temiz olanlari hurclarda saklamis vakti zamaninda. Kizi simdi 5 yasinda. Simdilik onlar yetecek sanirim. Henuz birsey almayi dusunmedim acikcasi. :-)

Bizim cinsiyet belli. Kiz kardesim bayramda kendi kizinin bir dolu tonla esyasini getirdi, puset de dahil. Zibinlar, yeni dogan takimlari, coraplar, pantolonlar, tulumlar vs. Temiz olanlari hurclarda saklamis vakti zamaninda. Kizi simdi 5 yasinda. Simdilik onlar yetecek sanirim. Henuz birsey almayi dusunmedim acikcasi. :-)
Ayy maşallah ne güzel temiz olduktan sonra kullanılır zaten hızlı büyüyorlar😍

17 haftalıkmış kontrole gitmediniz mi? Bizim kız 11. Haftada gösterdi zaten 12de de fetal DNA sonucuyla netleşti 😁 her gittiğimizde açmış yatıyor oluyor doktorumuz bile kızlar saklar ama sizinki biraz rahat diyor 😁 ben kıyafet işini en sona bıraktım hediye gelirse fazlalık olmasın diye şimdilik arabası beşiği ana kucağı vs onları aldık bide ufak tefek bakım malzemeleri vs

Ayy keşke çevremde öyle biri olsa. Bizde anneannesi çok hevesli olduğu için her şeyini alıyor zaten😁 ama elelenin nova anne yanı beşiğini aldım tavsiye ederim aynı beşikler 10 binden başlıyor Elele 5 bin

X