2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hay Allah razı olsun sizden peki transfere giderken yani transfer günü kullanmama gerek yok değil mi ?
Bide coraspirinş akşam 23:00 da alıyorum doğru mu yapıyorum
Bende coraspini sabah kullanıyorum , diğer iğne ne bilmiyorum benim her gün progestan iğnem , oksopar iğnem, 5 günde 1 proluton iğnem var.

Benim yarın 10. Günüm dayanamayıp test yaptıracağım yarın, ama korkuyorum da. Hiç bu günlerde test yaptırıp olumsuz görünüp sonra olumlu olduğu anlaşılan var mı acaba?
Korkuyorum erken yapıp olumsuzu görürsem diye

Bende 18 martta transfer oldum, 30 u test tarihim ama yarın yaptırmak istiyorum ya herkes yaptırmış öncesinde
18 martta transfer oldu benim de doktorum hep 10 gün sonraya test istiyor benim ama ben 9.gün test yaptım pozitifi gördüm şükürler olsun bence en iyisi test gününü beklemek zor ama ben hep dua ettim Meryem süresi okudum hep kendinizi bu şekilde telkin edin rahat olun ben o kdr çok yürüdüm ki iki gün üst üste hareket etmekten çok korkmayın derim kafa olarak rahat olmak çok önemli

18 martta transfer oldu benim de doktorum hep 10 gün sonraya test istiyor benim ama ben 9.gün test yaptım pozitifi gördüm şükürler olsun bence en iyisi test gününü beklemek zor ama ben hep dua ettim Meryem süresi okudum hep kendinizi bu şekilde telkin edin rahat olun ben o kdr çok yürüdüm ki iki gün üst üste hareket etmekten çok korkmayın derim kafa olarak rahat olmak çok önemli
Aa aynı gün olmuşuz sizinle. Ama bugün 9. Gün oluyor, siz hangi gün yaptırdınız

Benim yarın 10. Günüm dayanamayıp test yaptıracağım yarın, ama korkuyorum da. Hiç bu günlerde test yaptırıp olumsuz görünüp sonra olumlu olduğu anlaşılan var mı acaba?
Korkuyorum erken yapıp olumsuzu görürsem diye
Her hangi bir belirtiniz var mı acaba

X