2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlaaar bugün kese randevum vardı 8 martta transfer olmuştum 2 tane embriyo ama bir tanesi tutmuş çok şükür sağlıkla ilerler hepimizin gebeliği inşallah 🙏
Hayırlı olsun,gözün aydın,sonuna kadar sağlıkla devam etsin inşallah🙏💗Aynı gün transfer olmuşuz🥰 Bugün benimde kese randevum var 13.30 da inşallah bana da nasip olur bu görüntüyü görmek🙏🥰

Evet doğru söylüyorsunuz. Aramamak en iyisi ama işte bazen düşündürüyor bu süreç 😪
Kendi inancınıza göre dua edebilirsiniz yapması zor ama teslimiyet en güzeli ben Allah'a emanet ettim hala da öyle yani kalp atışı duymadık kese görmedik benim karnımda ama Allah'a emanet diyorum içim rahatlıyor üzerine düşünmeyi bırakıyorum.

sağol canım.💞Allahım inşallah senin de bu sefer tutsun. bu mübarek günlerde çektiğimiz acıları unutalım inşallah tüp bebekle anne olmak gerçekten daha da zormuş
Senin de güzel haberlerini bekliyorum canım💕
amiiinn inşallah hepimiz birbirimize pozitif haberlerini verir saglıkla kucagımıza alalım 🤲🏼😊

Kendi inancınıza göre dua edebilirsiniz yapması zor ama teslimiyet en güzeli ben Allah'a emanet ettim hala da öyle yani kalp atışı duymadık kese görmedik benim karnımda ama Allah'a emanet diyorum içim rahatlıyor üzerine düşünmeyi bırakıyorum.
Evet evet öyle yapıyorum bol bol dua ediyorum ancak öyle sakinleşebiliyorum 🥰

Selam rahim kalınlığına ne zaman baktılar ben de bugün toplamaya gidiyorum
Merhaba, yumurta toplanmadan 2 gün önce doktor bakmıştı o gün yumurta toplanırken de bakmış 12 mm kalınlığındaymış bu ay transfer yapamayız rahim dinlensin deyip Aksef ve dostinex verdi. Transfer olabilmesi için 8-9 mm olması gerekiyormuş

Arkadaşlar merhaba bugün kalp atışını duyduk çok şükğr inanılmaz duygulandım Allah’ım herkese nasip etsin inşallah 26 Şubat transferim 6+5 uyumlu dedi doktor çok şükür ilaçlardan sadece estrofemi kesti ❤️❤️🙏🙏Allahım herkese nasip etsin tez zamanda inşallah 🙏🙏
2D51E237-3FB9-44DE-A6D4-6B5AFBA8A4CB.jpeg

Merhaba, yumurta toplanmadan 2 gün önce doktor bakmıştı o gün yumurta toplanırken de bakmış 12 mm kalınlığındaymış bu ay transfer yapamayız rahim dinlensin deyip Aksef ve dostinex verdi. Transfer olabilmesi için 8-9 mm olması gerekiyormuş
Bende toplamadan çıktım doktor taze transfer demiş bakalım gelip konuşacak karar değiştirmezse

Canım merdıvenden cıkabılırsın Ama hergun ın cık yapacaksan Kayınvalıdene gıt. Benım doktorum mesela cıkabılırsın ama tekrar ıneceksen asansörlu bı evde kalmdedı Hergun ın cık yapacaksan eger
Hemşirem sadece göbekten iğneni veririm o süreçte kendin yaparsın inip çıkmazsın dedi

X