2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bugün transferin 8. Günü 3. Gün embriyosu gebelik vaad eden embriyolar denildi. Bugün 2de test yaptım negatif çıktı. Suyu çok içmiştim. Sonuç yanıltıcı olabilir mi? 2den beri okumadığım forum kalmadı çok kötü durumdayım. Kanda pozitif görür müyüm sizce :KK43:

Evet canım progesteron fitili, coraspin, enox, yine progesteron iğne. Haplar artı beslenme konusunda tereddüt ettim. Doktorum oruç vebali almak istemediği için bana bırakıyor. Ben oruç tutmak istediğimi söyledigim için.
Merhaba hayırlı olsun bebisiniz inşallah güzel haberlerinizi alırız

Ben varım galiba grupta tek oruç tutan sadece transfer günü ve ertesi gün döndüğüm için tutmadım şuan 12 günüm tutuyorum ilaçlarımı iftar sahur arası ayarladık fitilimi düzenli kullanmamı söylemişti ki fitil orucu bozmuyor bu kişiye kalmış birşey iftardan sonra kabak cekirdegimi ayva nar suyu bol bol su sahurda yumurtam avakado elimden geleni yapmaya çalışıyorum elhamdülillah pozitif dün betam 847 çıktı tamamen size kalmış ben hep seneye bebeğim olursa borç tutmak daha zor olur diye borcum olsun istedim

Kızlar bugün transferin 8. Günü 3. Gün embriyosu gebelik vaad eden embriyolar denildi. Bugün 2de test yaptım negatif çıktı. Suyu çok içmiştim. Sonuç yanıltıcı olabilir mi? 2den beri okumadığım forum kalmadı çok kötü durumdayım. Kanda pozitif görür müyüm sizce :KK43:
Yapma yapma sakın moralini bozma bu evdeki idrar testlerine inanın güven olmuyor en sağlıklısı kana baktırmak

Yanı canım zaten embrıyonun yerlesme surecı 5 gun sen 5 gum ıcınde Kanamn olmuş Anlamadım Bende
5. gün blasto ilk iki gün içinde tutunur
Yani ben geçen hafta çarşamba sabah transfer oldum 10. gün adet oldum yani opudan tam 2 hafta geçti adetimin gününde adet oldum anlican.

Merhaba hayırlı olsun bebisiniz inşallah güzel haberlerinizi alırız

Ben varım galiba grupta tek oruç tutan sadece transfer günü ve ertesi gün döndüğüm için tutmadım şuan 12 günüm tutuyorum ilaçlarımı iftar sahur arası ayarladık fitilimi düzenli kullanmamı söylemişti ki fitil orucu bozmuyor bu kişiye kalmış birşey iftardan sonra kabak cekirdegimi ayva nar suyu bol bol su sahurda yumurtam avakado elimden geleni yapmaya çalışıyorum elhamdülillah pozitif dün betam 847 çıktı tamamen size kalmış ben hep seneye bebeğim olursa borç tutmak daha zor olur diye borcum olsun istedim
Ben ramazandan 4 gun once transfer olmuştum ondan ılaclarımda duzenlı saatı oldugu ıcın Degıstıremezdım Ondan tutmadım.
Tabı bebekle daha zor olur seneye bu zamanlar 3 aylık olur bebısımız belkı emzırdıgmzden yine tutamayız ama rabbım guc kuvvet verır belkı tutarız

Canım sabah ılk ıdrarla yapabılırsın. Gun ıcınde Hamıle bırı bıle yapsa Negatıf cıkar 😅😅

Canım sabah ılk ıdrarla yapabılırsın. Gun ıcınde Hamıle bırı bıle yapsa Negatıf cıkar 😅😅
Ay bi anda gaza geldim eşime git hadi test al gel dedim yaptım negatif bi tarafım olmadı diyor diğer tarafım çık su içtim ondan mı geç döllenme oldu ondan mı diye kendimi avutmaya çalışıyor

X