2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu arada ilk muayenede idrara sıkışık mı istiyorlar acaba yoksa idrarsız mı ona göre su içeceğim gitmeden
Canım vajinal bakılınca idrar olmasın isterler karından bakilicaksa idrar olsun rahim daha net görünsün isterler senin nasıl bakicak birşey söyledi mi

Ben idrara sıkışınca altıma yaparım da rezil olurum diye çok su içmeden gitmiştim yalandan sıkışığım dedim hemşireler baktı sıkışık değilsin deyince bende heyecandan geri kaçmıştır demiştim 😂 tabi doktor hemen halletti idrar kesesini doldurdu ağlıycaktım neredeyse altıma yapacağım diye 🤭🤭🤭
Allah iyiliğini versin kız gece gece güldürdün Allah da seni güldürsün
Ben ilk transferde aşırı sıkışık girdim hatta sürgü verelim yap dediler aman yeterki tutunsun dedim saatlerce tuttum bobreklerim ağırdı okadar sonuç tutmadı bunda çok değildi sıkışıklığım ama Dr göre yeterliydi heralde birşey söylemedi

Benim transfer de çok sıkışıktım. Ay o hissi hiç sevmiyorum ya. Normalde de çok tuvaletim gelir zaten. Ya benim karnım acayip şişti. Niye bu kadar hızlı büyüdü. İğneler mi yaptı? Gaz mı bu ne anlamadım.

Diğer hamileliğimde sıkışıktı ama karından bakıyordu ondandı demek bu alttan olacak
Aaa bana vajinal baktı o yüzden dedim ama sıkışıklığı transfer de bile aşırı önemsemediler bende ne zman odaya geçtim kıyafeti giydim şu içmeye başladım 20 dk sonra falan transfer oldum

Benim transfer de çok sıkışıktım. Ay o hissi hiç sevmiyorum ya. Normalde de çok tuvaletim gelir zaten. Ya benim karnım acayip şişti. Niye bu kadar hızlı büyüdü. İğneler mi yaptı? Gaz mı bu ne anlamadım.
Benimde karnım öyle iğnelerden net 😂

Benim bir türlü sıkışıklık olmadı . Normaldede sabah bir vc girsem akşama kadar yiyip içeyim gün içerisinde hiç vc gitmeden akşam eve kadar bekelyebilirim 😂 hemşire 3 kere sıkılıklığımı kontrol etti 3 lt su içtim hala sıkışamadım 😂😂 sakın oturma ayakta su iç sürekli gezin sürekli hareket et dediler . Şabanın bir filmi gibi eşşeğin karnında elmas var dıye onun başını bekliyolardı onun hesap bakıyor bakıyor yok 😂😂

Günaydın kızlar nasılsınız ❤️❤️🌸🌸2 gündür sabahları mide bulantısını başladı bende bulantı yaşayan var mı
Ben canım. 😊Bende aynıyım. Daha çok erken ama sanırım ilaçlarla birlikte erken olmasını tetikliyor. Şuan bile bulanıyor. Kalkıp yeşil elma yiyeceğim limonla. Çok iyi geldi bana. Olsun herşeye razıyız🥰 Bebeklerimizin sağlığı yerinde olsunda 🌸

Ben canım. 😊Bende aynıyım. Daha çok erken ama sanırım ilaçlarla birlikte erken olmasını tetikliyor. Şuan bile bulanıyor. Kalkıp yeşil elma yiyeceğim limonla. Çok iyi geldi bana. Olsun herşeye razıyız🥰 Bebeklerimizin sağlığı yerinde olsunda 🌸
Aynen canım aslında 6ncı haftaya gireceğiz bu haftalarda başlayabiliyormuş bende çubuk krakerler bastırıyorum inşallah yavrularımız sağlıkla büyüsünler razıyız kesinlikle 🌸😘❤️

Kızlar günaydın size birşey sormak istiyorum ben kafama kiloyu aşırı takan birisi oldum acaba kilom engel olur mu diye . Daha önce hiç gebelik geçirmedim tüpler tıkalı olduğu için oluşmadı transfer içinde hala adet olmayı bekliyorum 5 gün gecikti beklemedeyim . Biraz da bakıyorum bir gebenin günlüğü sayfasına falan 110-98-86 kilolarında hamile kalan hanımlar da olmuş 🥰 dr kilomla alakalı birşey demiyor hiç demedi de oruçta verdiğim kiloları geri aldım şu an tam 90 kiloyum

Kızlar günaydın size birşey sormak istiyorum ben kafama kiloyu aşırı takan birisi oldum acaba kilom engel olur mu diye . Daha önce hiç gebelik geçirmedim tüpler tıkalı olduğu için oluşmadı transfer içinde hala adet olmayı bekliyorum 5 gün gecikti beklemedeyim . Biraz da bakıyorum bir gebenin günlüğü sayfasına falan 110-98-86 kilolarında hamile kalan hanımlar da olmuş 🥰 dr kilomla alakalı birşey demiyor hiç demedi de oruçta verdiğim kiloları geri aldım şu an tam 90 kiloyum
Boyun kaç canım ?

X