2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İyi geceler kızlar pozitiflerimiz çoğalmış cevap yazmadan önce hepsini okumak istedim

merry06 merry06 canım nasılsın iyisindir inşallah ilk okudugumda çok üzüldüm sonra kesildiğini okuyunca içim rahatladı

@nesem35 maşallah kız ilk ikiz ve keseyi gören sen oldun darısı bize çok sevindim arkadaşım rabbim sağlıkla evlatlarını size bağışlasın

Aklıma gelmeyen arkadaşlar hakkınızı helal edin hepinizin güzel haberlerinizi duymak nasıl mutlu hissettiriyor anlatamam
Iyım canım suan lık bıse yok Corasprın kullanmıcam 3 gun InsaAllah tekrarlamaz

Kızlar günaydın size birşey sormak istiyorum ben kafama kiloyu aşırı takan birisi oldum acaba kilom engel olur mu diye . Daha önce hiç gebelik geçirmedim tüpler tıkalı olduğu için oluşmadı transfer içinde hala adet olmayı bekliyorum 5 gün gecikti beklemedeyim . Biraz da bakıyorum bir gebenin günlüğü sayfasına falan 110-98-86 kilolarında hamile kalan hanımlar da olmuş 🥰 dr kilomla alakalı birşey demiyor hiç demedi de oruçta verdiğim kiloları geri aldım şu an tam 90 kiloyum
Bende kilodan ziyade sağlıklı olmayı biraz takan biriyim🥰 Ama biliyomusun herşey elimizde 🌸🤍 Ramazanda verdiğin kiloları geri almış olabilirsin ama önünde bunu telafi etmek için uzunca bir zaman olucak 🍀

Bende kilodan ziyade sağlıklı olmayı biraz takan biriyim🥰 Ama biliyomusun herşey elimizde 🌸🤍 Ramazanda verdiğin kiloları geri almış olabilirsin ama önünde bunu telafi etmek için uzunca bir zaman olucak 🍀
Ne uzun zamanı kızz adet olunca transfere başlıcam 😅

Ne uzun zamanı kızz adet olunca transfere başlıcam 😅
Tamam gebeliğin başını da sayıyorum ben😂🍀
Her türlü verirsin hiç merak etme😍
bizim toplumda aman sen iki canlısın muhabbeti varya, o muhabbete hiç dahil olma yeter 🌸 1 martta transfer oldum şuan 5 haftalığım canım tatlı istiyor ama tutuyorum kendimi. 2 cevizln üstüne bal damlattım nefsimi öyle köreltiyorum😂😂

Kızlar günaydın size birşey sormak istiyorum ben kafama kiloyu aşırı takan birisi oldum acaba kilom engel olur mu diye . Daha önce hiç gebelik geçirmedim tüpler tıkalı olduğu için oluşmadı transfer içinde hala adet olmayı bekliyorum 5 gün gecikti beklemedeyim . Biraz da bakıyorum bir gebenin günlüğü sayfasına falan 110-98-86 kilolarında hamile kalan hanımlar da olmuş 🥰 dr kilomla alakalı birşey demiyor hiç demedi de oruçta verdiğim kiloları geri aldım şu an tam 90 kiloyum
Canım merhaba bende miyom vardı miyom ameliyatı yapılırken tüplere bakıldı. Bir tüpüm tamamen kapalı diğeri sızıntı şeklinde açıkmış. Doktor normal yolla çok zor demişti. Zaten bende tüp düşünüyodum. Aralık ayında yumurta toplama işlemi yapıldı 27 tane toplandı 12 si donduruldu. 7 martta da transfer oldum Allahın izniyle şuan pozitif çıktı ve kilom 87 boyunda 1.55. Yani onu kafana takma 😊

Tamam gebeliğin başını da sayıyorum ben😂🍀
Her türlü verirsin hiç merak etme😍
bizim toplumda aman sen iki canlısın muhabbeti varya, o muhabbete hiç dahil olma yeter 🌸 1 martta transfer oldum şuan 5 haftalığım canım tatlı istiyor ama tutuyorum kendimi. 2 cevizln üstüne bal damlattım nefsimi öyle köreltiyorum😂😂
Ben de geçen gün fıstık ezmesi aldım canım çekmişti sipariş bi geldi meğerse şekersizmiş😅😅 bi kaşık aldım yiyemedim 😅nefsim köreldi hemencecik 🤪🤪

Canım merhaba bende miyom vardı miyom ameliyatı yapılırken tüplere bakıldı. Bir tüpüm tamamen kapalı diğeri sızıntı şeklinde açıkmış. Doktor normal yolla çok zor demişti. Zaten bende tüp düşünüyodum. Aralık ayında yumurta toplama işlemi yapıldı 27 tane toplandı 12 si donduruldu. 7 martta da transfer oldum Allahın izniyle şuan pozitif çıktı ve kilom 87 boyunda 1.55. Yani onu kafana takma 😊
Zayıflamak istedim ama beceremedim yaşta 35 olunca artık bekleme Dilek hamile kalınca dikkat edersin dedim sağlıklı besleniriz. Herkes onlarca kilo alıcak diye bişe yok hamileyken. Biz sadece ekstra dikkat etmek zorundayız 😉

Ben de geçen gün fıstık ezmesi aldım canım çekmişti sipariş bi geldi meğerse şekersizmiş😅😅 bi kaşık aldım yiyemedim 😅nefsim köreldi hemencecik 🤪🤪
Kıyamam ya o da şekersiz mi çıktı😃 bal karıştırıp yeseydin keşke. Ya benim aşırı tatlı çekiyor canım son bir haftadır. En güzel çözümü kahvaltı bitiminde cevizi bala banıp yemek. Sindirime de iyi geliyor ve gerçekten tatlı istediğini azaltıyor🥰

arkadaşlar bugün 8.günüm test yaptım sizce var mı çizgi ben mi hayal görüyorumm çok heyecanlandım
17110097183176904301325940396919.jpg

X