2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaa 😅😅 Tek koyulmuştu bana Ama Bılmıyorum tabı nasıp hahaah
8. Gun oldu bende Bıde 13. Gun bugün oldu
Korktum bende hemsıre corasprını kullanma 3 gun dedı bugğn kan verdım 326 cıktı ıkncı kese olsa daha yuksek cıkmazmıydı
Bende oluyor ara ara idrarımı yapınca peçeteye çok açık renk bugün arayıp hemşireye sordum normal dedi Bi sorun görmedi yarın kontrolüm var doktora yine sorar yazarım buraya canım birde etrafımdakiler erkek çocukta olurmuş diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum

Bu arada kızlar benimde yarın kese kontrolüm var biz anlaşırken kese içinde dışında kimse Bi şey demedi büyük ihtimalle değildir ama benim sağlık sigortam var hamilelik olur diye hatta doğum paketli yaptırdım onu kullanamaz mym şimdi muayene hakkım var onda

Yok ya tek koyulduysa binde bir ikiz oluyor ikiz değildir ama yerleşme kanaması içerde kalıp bi yere yerleşip sonradan çıkıyor o yüzden taze kan olmaması önemli. Sen yine de ayaklarını biraz yükseğe koy bir iki gün dinlen.
Oyle yapacam dıyorum sureklı bıse cıkıyo Vala uzanıyorum sımdı Sonra kalkıp mıtfakda duduklu yokanacak 😬😬
Demı bende ıllkkez duydum belkıde bugun ayakda cok kaldım ondan oldu

Bende oluyor ara ara idrarımı yapınca peçeteye çok açık renk bugün arayıp hemşireye sordum normal dedi Bi sorun görmedi yarın kontrolüm var doktora yine sorar yazarım buraya canım birde etrafımdakiler erkek çocukta olurmuş diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum
Yaa zaten ben ruyamda cok yakısıklı bı oğlan bebek gormuştum ama nasip tabıı 😅 Eşimn kızcıı Kız ıstıyor Saglıklı olsun da ınan benım ıcın fark etmez kız erkek Saglıklı sıhhatlı hayırlı evlat olsun🥹🥹

Ay evdet sor bana da haber ett beklıyorum

Bu arada kızlar benimde yarın kese kontrolüm var biz anlaşırken kese içinde dışında kimse Bi şey demedi büyük ihtimalle değildir ama benim sağlık sigortam var hamilelik olur diye hatta doğum paketli yaptırdım onu kullanamaz mym şimdi muayene hakkım var onda
Ne zaman yaptırdın canım ben De şubat 12 snde yaptırdım 7 martta transfer oldum Ama hamıle kalmadan 1 ay once yaptırılıyormuş Salak kız bana Son adet tarıhın Sayılıyo deseydı Ona göre ocakda yaptırırdım. Benımkı geçerlımı daha bılmıyorm hastaneye gıdınce ogrenecegm yoksa ıptal edecek gecersızse

Yaa 😅😅 Tek koyulmuştu bana Ama Bılmıyorum tabı nasıp hahaah
8. Gun oldu bende Bıde 13. Gun bugün oldu
Korktum bende hemsıre corasprını kullanma 3 gun dedı bugğn kan verdım 326 cıktı ıkncı kese olsa daha yuksek cıkmazmıydı
Ay ben düşükle başlayıp çift çıkanları da okudum 🥰 hayat süprizlerle dolu sağlıklı olsunlar da tek çift hiç farketmez 🥰🤲🏻

Kızlar bana da dua eder misiniz, hamilelerin kabul olur derler yarın transferim var, çok heyecanlıyım ve aşırı derece de korkuyorum
O masaya oturduğun an tüm korkuların geçecek evladına kavuşacaksın bunu düşünüp mutlu olmaya çalış kuzu 🌸 hayırlısı ile güzel geçsin transferin bol bol su iç sıkışık gitmek gerekiyor yoksa doktorun müdahalesi facia 😂

Yaa zaten ben ruyamda cok yakısıklı bı oğlan bebek gormuştum ama nasip tabıı 😅 Eşimn kızcıı Kız ıstıyor Saglıklı olsun da ınan benım ıcın fark etmez kız erkek Saglıklı sıhhatlı hayırlı evlat olsun🥹🥹

Ay evdet sor bana da haber ett beklıyorum
Tamam canım canım ben de rüyamda 2 kere adet olduğumu gördüm netten baktım anlamına Bi iki sitede Bi rivayete öyle rüya gören erkek çocuğu olur yazıyordu ben kızı daha çok severim eşim erkek seviyor ama tabi yeter ki sağlıklı olsun hepsine razıyız

Ne zaman yaptırdın canım ben De şubat 12 snde yaptırdım 7 martta transfer oldum Ama hamıle kalmadan 1 ay once yaptırılıyormuş Salak kız bana Son adet tarıhın Sayılıyo deseydı Ona göre ocakda yaptırırdım. Benımkı geçerlımı daha bılmıyorm hastaneye gıdınce ogrenecegm yoksa ıptal edecek gecersızse
Canım benim ilk transfer öncesi yaptırmıştım ağustosta sonra histeroskopi ameliyatı çıktı ilk deneme başarısız oldu derken çok zaman geçti

Canım benim ilk transfer öncesi yaptırmıştım ağustosta sonra histeroskopi ameliyatı çıktı ilk deneme başarısız oldu derken çok zaman geçti
Anladım canım muanelerı kapsar ama dogumu kapsamaz o zaman. Cunku 7 ay olmuş 4 ay kalmıs bıtmesıne Belkı uzatabılırsn

X