2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba güzel anne adayları 😘 transferim yapıldı çok şükür hastanede yatıyorum şu an 😇
Allahım güzel haberler vermeyi nasip etsin inşallah sımsıkı tutunsun bebeğiniz böyle mübarek bir günde Allahım dualarımızı kabul etsin benim de pazartesi saat 14:00 de olacak transferim idrara sıkışık olmak için ne kadar su içmeliyim siz nasıl yaptınız

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün06.03.2023
@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023
E enerrciiii 301 Adet Pgt’li24.02.2023
@Sedanur elif272 adet 3. Gün04.03.2023
Cookiie Cookiie 281 adet Pgt’li
@Hemsirehanim01252 adet 3. Gün
Roseee3535 Roseee3535 332 adet 3. Gün01.03.2024
@Zeynep3545381 adet 5. Gun
@sinemsen1992311 adet 5.gün
@Hayatbirumutt262 adet 5. Gün28.03.2024
S Smsf 1 adet 5. Gun26.02.2024

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün06.03.2023
@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023
E enerrciiii 301 Adet Pgt’li24.02.2023
@Sedanur elif272 adet 3. Gün04.03.2023
Cookiie Cookiie 281 adet Pgt’li
@Hemsirehanim01252 adet 3. Gün
Roseee3535 Roseee3535 332 adet 3. Gün01.03.2024
@Zeynep3545381 adet 5. Gun
@sinemsen1992311 adet 5.gün
@Hayatbirumutt262 adet 5. Gün28.03.2024
S Smsf 1 adet 5. Gun26.02.2024
@

Gunes2023

341 adet 5. Gün11.03.2024

Benim de 5.günde dondurulan ve pgt testinden sonra 2 tane normal görünen embriyom var . 29 Şubat'ta son kontrol olacak ardından kısmetse 6 Martta tek embriyoyu transfer edeceğiz. Beni de listeye ekleyebilirseniz sevinirim. :)

Allahım güzel haberler vermeyi nasip etsin inşallah sımsıkı tutunsun bebeğiniz böyle mübarek bir günde Allahım dualarımızı kabul etsin benim de pazartesi saat 14:00 de olacak transferim idrara sıkışık olmak için ne kadar su içmeliyim siz nasıl yaptınız
Amin canım ❤️ canım öyle fazla su bile içmedim hastaneye gelince 4 bardak içtim sadece aşırı sıkışık değildim gayet güzel dediler diğer transferlerde aşırı sıkışık gitmiştim çok eziyet olmuştu hafif sıkışık olmak yeterli

Kızlar size bir şey sormak istiyorum. Transferden sonra yapılan bir serum var beyaz serum gebelik serumu diye geçiyor sanırım. Siz bu serumdan aldınız mı daha önce yada yaptırmayı düşünüyor musunuz?

Kızlar size bir şey sormak istiyorum. Transferden sonra yapılan bir serum var beyaz serum gebelik serumu diye geçiyor sanırım. Siz bu serumdan aldınız mı daha önce yada yaptırmayı düşünüyor musunuz?
Ben yaptırcam canım. Şuanlık transferden 5 gün önce ve tranafer günü yapılacağını biliyorum sonrasında nasıl olcağını bilmiyorum

Ya kızlar estrofem kullanırken kasık ağrınız oldumu? Bugün hep iğne batması gibi ağrım var korkuyorum enfeksiyon falan olmasın birde

Çok şükür iyiyim canım kalktım şimdi çıkıyoruz ☺️ Gebelik serumu ne oluyor ilk defa duyuyorum yok öyle bişey takılmadı
Canım belkı her hastanede yoktur bılmıyorum ayrı bı ucret odenıyor ona Belkı senın transfer oldugun hastanede yoktur o Yapmıyorlardır. Ilk transferımde yapılmıştı bana 100-150 gramlık sut gbı bı serum Ama negatıf ılk transferım☺️

Ben aldım Ilk transferımde sımdi 2. Transfer hazıleıgındayım bundada alıcam Sansını yukseltıyomuş tutunma 🤷🏻‍♀️

Benim de 5.günde dondurulan ve pgt testinden sonra 2 tane normal görünen embriyom var . 29 Şubat'ta son kontrol olacak ardından kısmetse 6 Martta tek embriyoyu transfer edeceğiz. Beni de listeye ekleyebilirseniz sevinirim. :)
Yaşınız Embrıyo sayısınız Hangı gun Kaçıncı gun embrıyosu belırtın tam ona gore ekleyeyım 🐣🐣

Ben yaptırcam canım. Şuanlık transferden 5 gün önce ve tranafer günü yapılacağını biliyorum sonrasında nasıl olcağını bilmiyorum
Bende sadece transfer günü yapılıyor diye duydum. Biraz
Peki ne kadar bir ücret ödeyeceksiniz belli mi?

Ben aldım Ilk transferımde sımdi 2. Transfer hazıleıgındayım bundada alıcam Sansını yukseltıyomuş tutunma 🤷🏻‍♀️
Bir mantık kuramıyorum😔 Madem bu kadar etkili neden zorunlu tutulmuyor? Neden isteğe bağlı. Bende duruma göre hareket edicem sanırım. Doktor takın derse mecbur taktırırım.

Amin canım ❤️ canım öyle fazla su bile içmedim hastaneye gelince 4 bardak içtim sadece aşırı sıkışık değildim gayet güzel dediler diğer transferlerde aşırı sıkışık gitmiştim çok eziyet olmuştu hafif sıkışık olmak yeterli
Çok teşekkür ederim benim de ilk transferim burda okuduklarıma göre biraz sıkıntılı olabiliyormuş iyi iştirahatler bu mübarek gecede dualarımız sizlerle ❤️❤️Allah’a emanet olun

Çok teşekkür ederim benim de ilk transferim burda okuduklarıma göre biraz sıkıntılı olabiliyormuş iyi iştirahatler bu mübarek gecede dualarımız sizlerle ❤️❤️Allah’a emanet olun
Amin dualarımız hep kabul olsun inşallah ❤️😘 hiç bir sıkıntı olmaz Allah’ın izniyle hiç endişe etme ben bu sefer çok rahat hiç bir şeyi düşünmeden gittim sıkışıklığı bile orada onlar sorunca aklıma geldi 1 saatlik yoldan gelmiştik evde girmiştim vc ye hemen 4 bardak içiverdim 😁

Kızlar namaz işini nasıl yapacağız 🧐 diğer transferde 4. Gün oturarak kılmaya başladım bu sefer ara vermek istemiyorum ama bi çekinti de var içimde nasıl etsem 🤷‍♀️

X