2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet doktor üç seferdir aynı şekilde transferin 5-6. Günlerinde progestan ölçtürüp öyle iğneye geçti vajinal fitil başladı sadece transfer günü ama o da hiç emilmemiş 3.9 görünce ekledi iğne ama bu beş altı günde giden gitmiştir zaten 😭
Hiç bilemedim daha önce duyduğum bir şey değil. Her doktorun işleyişi farklı. Sıkma canını dur bakalım 💐

Anladım canım ilaçlar mı geciktirdi acaba. Böyle olunca süreci hiç bilmiyorum
Bende bilmiyorum normalde günü gününe oluyorum bide sol tarafımda hafif sızıntı gibi ağrı oluyor inş kist değildir bide o çıkarsa ertelenir

Pazartesiye kadar olmazsan bir doktoru bilgilendir istersen. Belki ultrasonla falan bakar
Halbuki iki gün önce kasıklarım ağrıdı adet olacak mış gibi olmadım hala . Normalde bugün olan kuaför randevum vardı onu bile çarşamba ya çektim adet olacam galiba diye düşünüp

Hiç bilemedim daha önce duyduğum bir şey değil. Her doktorun işleyişi farklı. Sıkma canını dur bakalım 💐
Tüm moralim bozuldu bu konu bu kadar önemliyken nasıl altıncı güne kalır bilmiyorum eşim de sanahtan işyerinden gelmedi bir türlü iğneyi vurduramadım çok kızgınım yine sırf bu progesteron yüzünden emeklerimizin boşa gitmesini istemiyorum lütfen dua edin Ramazan hürmetine 😞

Tüm moralim bozuldu bu konu bu kadar önemliyken nasıl altıncı güne kalır bilmiyorum eşim de sanahtan işyerinden gelmedi bir türlü iğneyi vurduramadım çok kızgınım yine sırf bu progesteron yüzünden emeklerimizin boşa gitmesini istemiyorum lütfen dua edin Ramazan hürmetine 😞
Ayy etmem mi hepimize bol bol dua ediyorum.. Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla inşallah 🙏 bozma moralini dur bakalım

Evet doktor üç seferdir aynı şekilde transferin 5-6. Günlerinde progestan ölçtürüp öyle iğneye geçti vajinal fitil başladı sadece transfer günü ama o da hiç emilmemiş 3.9 görünce ekledi iğne ama bu beş altı günde giden gitmiştir zaten 😭
Canım sonucun inşallah pozitif çıkar ama neden ısrarla aynı doktora devam ettiniz çok merak ettim yani böyle sorun stres yaşadıysan keşke doktor değişikliğine gitseydin

Kızlar haftaya bugün transferim olacak bugün ovitrella iğne yaptım heyecanla bekliyorum bana da dua eder misiniz ramazan günü. İlk transferim temmuzdaydi tutundu ama kalp atışı olmadı. Ben de pıhtılaşma çıktı o neden olmuş olabilir denildi. Bukez kendimizi toparladık tekrar başladık doğal siklus deniycez dedi doktorum ama yine ilaçlı anlamadım ☺️
Merhaba bende dün gonal f iğneye başladım beş gün kullanıp kontrole gidicem çatlatma iğnesini ne zaman verdiler acaba

Canım Arkadaşlarım dert yoldaşlarım❤️ bugün transferden sonra ikinci gün benden e2 ve progesteron testi istemişlerdi ve sonuç olarak 5 günde bir atılmam gereken iğne verdiler
Adı proluton 500 mg kullanan var mı aranızda ilk günü bugün
Canım benimde 2. Günüm bana 5. Gün kanda progesteron baktirmami söylediler burda okuyorum ya transfer öncesi bakılmış hep bana niye 5. Gün baktır dedi progesteron fitile başlamadan baktirmistim şuan fitili günde 3 kez 2 adet alıyorum kafam karıştı acaba ben transfere girdiğimde 7.6 mm di rahim ince olduğu için mi istiyor yoksa başka sebep mi bilmiyorum

Lütfen endişelenmeyin inşallah sizinledir bebişiniz 6. Gün erken diye düşünüyorum ben 12. Gün test vermiştim 🙏❤️ 3 denemeyi de aynı doktorda mı yaptınız sorabildiniz mi çünkü ben progeston dex transferimden 6 gün önce başladım kullanmaya sabah akşam şeklinde

Kızlar merhaba , ben de 10 martta transfer oldum. Pozitif gören arkadaşlara sormak istiyorum, test gününe kadar ne gibi belirtiler yaşadınız? 🙏

Kızlar merhaba , ben de 10 martta transfer oldum. Pozitif gören arkadaşlara sormak istiyorum, test gününe kadar ne gibi belirtiler yaşadınız? 🙏
Benim henüz pozitif olduğum kesin olmasa da, benim ilk 2,3 gün inanılmaz bel ve kasık ağrısı oldu. Bu akşam da üşüme başladı. Ayaklarım donuyor. İçim üşüyor

Benim henüz pozitif olduğum kesin olmasa da, benim ilk 2,3 gün inanılmaz bel ve kasık ağrısı oldu. Bu akşam da üşüme başladı. Ayaklarım donuyor. İçim üşüyor
Bende de aynı şekilde. Ama bir göğüs hassasiyeti falan yaşamadım. Sizin kaçıncı gün ?

Eveeet kızlar 8 martta transfer oldum vee test günümü bekleyemedim tabiki bugün kan verdim. 45,5 çıktı beta hcg ❤️❤️❤️ Çok şükür o kadar mutlu oldum ki hala içim içime sığmıyor inanamıyorum 🥹 Pazar günü tekrar kan vereceğim inşallah sağlıklı bir şekilde yükselir. İlk denemem 2 tane 5.gün embriyosu transfer edilmişti 🤗 merry06 merry06

Eveeet kızlar 8 martta transfer oldum vee test günümü bekleyemedim tabiki bugün kan verdim. 45,5 çıktı beta hcg ❤️❤️❤️ Çok şükür o kadar mutlu oldum ki hala içim içime sığmıyor inanamıyorum 🥹 Pazar günü tekrar kan vereceğim inşallah sağlıklı bir şekilde yükselir. İlk denemem 2 tane 5.gün embriyosu transfer edilmişti 🤗 merry06 merry06
Yaaaa harika bir haber. Çok sevindim. 🤲🤲❤️ bizim için de dua et canım. Benim de 8 Mart transfer kan versem rahatlasam mı ya 🤦‍♀️

X