2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde aynı ya🙈 Progestan fitil sadece. Günde 2 kere. Bide vitaminler. Coraspirin bile sordum hormon yüklemediğimiz için gerek yok dedi. Ay bilemedim. İnşallah hayırlısı olsun. Allahım pozitif olsun her belirti ve ağrıya razıyım. Teşekkür ederim inşallah güzel haberler almak dileğiyle❤️
Hayırlısı kolaylıkla olsun inşallah 🙈🙏❤️

Merhabalar benim de 8 Mart çift embriyo transfer günüm. Dün ve bugün test yaptım. Dün görünmeyecek kadar silik bir çizgi vardı. Bugün bir tık daha koyulaşmıştı. Burdan sonra tekrar negatife döner mi ki 😔😔

Merhaba kızlar başlığı çok geç gördüm. Bende 5 martta transfer oldum bugün yani ayın 15i test günümdü ve değerim 169 çıktı çok şükür 🙏 bu değer nasıldır ilk defa bebiş tutundu hiç bilgim yok değerler konusunda.
Yaş 31 2. Denemem 5.gün 2 embriyo (5bc ve 4bb) merry06 merry06
Bence katlanarak gitmesi gerekiyor birkaç gün sonra test tekrarlanınca net belli olur ama bence sorun olmaz 🩷 tebrik ederim 🥳

Ben 5 Martta 5.gün dondurulmuş tek embriyo transferi oldum , bugün kan vermemi söylemişti doktorum . Aile hekiminde sabah verdim ama bu süreç biri de dün akşam olmak üzere 2 kere hamilelik testi yaptım ikisi de negatifti o yüzden kan sonucu ne çıkacak diye biraz gerginim . 🙄
Benim sonucum negatif , sizlerin inşallah hayırlısıyla tamamlanır gebelikleriniz .

Agrım oluyor kasık kısmımda karnımın alt tarafında Bıde agzımın tadı hıc yok 😁
Benimde ağzımda metalimsi bi tat olmuştu bugün 18. Günüm göğüslerimde hala ağrı ve hassasiyet var hafta hesabında adet son gününe göre mi alacağım transfer gününe göre mi onu da bilmiyorum 🤷‍♀️

X