2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde ağzımda metalimsi bi tat olmuştu bugün 18. Günüm göğüslerimde hala ağrı ve hassasiyet var hafta hesabında adet son gününe göre mi alacağım transfer gününe göre mi onu da bilmiyorum 🤷‍♀️
Son adet tarıhıne gore canım🙈🤰🏻
Evet ya cok degısık bı tat var

Merhabalar benim de 8 Mart çift embriyo transfer günüm. Dün ve bugün test yaptım. Dün görünmeyecek kadar silik bir çizgi vardı. Bugün bir tık daha koyulaşmıştı. Burdan sonra tekrar negatife döner mi ki 😔😔
Merhaba canım bende 8 Mart transfer oldum test yapmaya cesaret edemiyorum bi türlü kaçıncı gün embriyosuydu senin

Kaçıncı günün bugün
28 günde bir olurum ben opu oldum 12 şubatta
17 şubatta adet oldum bugün adet olmam gerekiyor gelen giden yok belirtide yok olsa da bi rahatlasam artık 2.adetimi bekliyorum sonra transfer sürecine başlıcam inşallah 😍

28 günde bir olurum ben opu oldum 12 şubatta
17 şubatta adet oldum bugün adet olmam gerekiyor gelen giden yok belirtide yok olsa da bi rahatlasam artık 2.adetimi bekliyorum sonra transfer sürecine başlıcam inşallah 😍
Anladım canım ilaçlar mı geciktirdi acaba. Böyle olunca süreci hiç bilmiyorum

Kızlar çok endileliyim lütfen bilenler yazsın 9 martta transfer oldum ancak hiç progesteron iğne başlamadık sadece vajinal fitil başladı doktor günde 3 kere 2 tane. Bugün 6. Günü test verdim değer 3.9 çıktı çok düşük hemen akşam iğne başladı akşm yaptırabildim ancak bu iğne için geç kalmamışmı beş gündür düşük düzeydeymiş herkes transfer zamanı başlamış iğnelere ben daha yeni başlıyorum hem de bu düşük değerler ile bu üçüncü denemem üçünde de aynısı oldu beş altı gün sonra iğneye başladık yine olumsuz olacak diye çok korkuyorum hem de bu ihmal yüzünden eşim

Kızlar çok endileliyim lütfen bilenler yazsın 9 martta transfer oldum ancak hiç progesteron iğne başlamadık sadece vajinal fitil başladı doktor günde 3 kere 2 tane. Bugün 6. Günü test verdim değer 3.9 çıktı çok düşük hemen akşam iğne başladı akşm yaptırabildim ancak bu iğne için geç kalmamışmı beş gündür düşük düzeydeymiş herkes transfer zamanı başlamış iğnelere ben daha yeni başlıyorum hem de bu düşük değerler ile bu üçüncü denemem üçünde de aynısı oldu beş altı gün sonra iğneye başladık yine olumsuz olacak diye çok korkuyorum hem de bu ihmal yüzünden eşim
Peki 6. Gün test vermenizi doktor mu istedi

Peki 6. Gün test vermenizi doktor mu istedi
Evet doktor üç seferdir aynı şekilde transferin 5-6. Günlerinde progestan ölçtürüp öyle iğneye geçti vajinal fitil başladı sadece transfer günü ama o da hiç emilmemiş 3.9 görünce ekledi iğne ama bu beş altı günde giden gitmiştir zaten 😭

X