2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşalar merhaba, pazartesi transfer oldum. Belirgin bir belirtim yok ilk gebeliğimde de olmamıştı ama transferden beri kasıklarımda hafif hafif gaz sancısı tarzı sancı/batma benzeri bir his var. İlk hamileliğimde de olmuştu ama 5. Haftada yaşamıştım. Bu tarz bir durum yaşayan var mı erken transfer döneminde?

Kızlar haftaya bugün transferim olacak bugün ovitrella iğne yaptım heyecanla bekliyorum bana da dua eder misiniz ramazan günü. İlk transferim temmuzdaydi tutundu ama kalp atışı olmadı. Ben de pıhtılaşma çıktı o neden olmuş olabilir denildi. Bukez kendimizi toparladık tekrar başladık doğal siklus deniycez dedi doktorum ama yine ilaçlı anlamadım ☺️

Kızlar merhaba pozitif çıkan herkesi tebrik ediyorum negatiflere sabır diliyorum 🤍 bugün transferimin 7. Günü göğüs ve kasık ağrılarım dün gece pik yaptı bu gün öğleden sonra da mide yanması başladı ve hiç geçmiyor. Mide yanması yaşayan var mı ?
Merhaba ❤️Ben test günüme yakın mide yanması yaşamıştım ama uzun sürmedi 12. Gün test verdim iki gün öncesinde de göğüs hassasiyetim başlamıştı hala devam ediyor 17. Günüm bugün

Arkadaşalar merhaba, pazartesi transfer oldum. Belirgin bir belirtim yok ilk gebeliğimde de olmamıştı ama transferden beri kasıklarımda hafif hafif gaz sancısı tarzı sancı/batma benzeri bir his var. İlk hamileliğimde de olmuştu ama 5. Haftada yaşamıştım. Bu tarz bir durum yaşayan var mı erken transfer döneminde?
Merhaba ben de pazartesi günü transfer oldum. Benim de göbek deligimin altında gerginlik gibi bir his var. Kasık derken senin o his sağ ve solda mi ?

Göbekten iki iğne var onlar o hissi yapıyor diye düşünüyorum. Umarim ikimiz için de belirtilir. Tek embriyo mu kondu? Benim tek.
Umuyorum hepimiz için çok güzel sonuçlar olsun🌸 evet tek embriyo yaşım 39 olmasına rağmen ancak erken rahim açılması ile 1 düşüğüm olduğu için tek embriyo ile ilerlendi.

Benim ikinci günden beri hiç kesilmedi, bazen kramp bazen çekilme gibi oluyor. Progestan da olabilir gebelik belirtisi de

Ağlarız kız gülerek ağlarız hemde
Ayy benim daha bu gün 1. Günüm kız ne kadar zor beklemek eve geldim kedim evi dağıtmış topladım rahat edemem hemde yapmasam mi dedim ben normalde yerimde duramam şimdi kaplumbağa gibi hareket ediyorum 😁
Günden güne dengeni bulacaksın 💪 vücudun ne diyorsa onu yap, enerjik hissediyorsan yürüyüşe çık halsizsen uyu

Ekledım canımmm
Yaa sen nasılsın diğer konudan yazdım ama görmedin transferimiz aynı gün ya sürekli seni de merak ediyorum? Seninde kasık ağrın olmuş dün benim de çok fazlaydı kasık ve göğüs ağrısı ama bugün geçti şükür doktorum da progestan yapabilir dedi

selamünaleyküm kızlar
Uzun süredir bu siteye girmiyordum taki transfer olup dün akşam test yapıp pozitif görünceye kadar🥰
6 yıl önce kızım transfer olmuştu çok şükür ttutundu.5 buçuk yaşına geldi
İkinci bebeği istememize rağmen olmadı.Kizimdan sonra bu 3'cü denememiz. Ekim ayında başladık tedaviye menopoza girme ihtimalim varmış yaş 35 bu arada. O yüzden tedaviye baya güçlü ilaçlarla başladık. 2 tane 5.ci gün embriyo ve 1 tane 3.cu gün embriyo oluştu.onlar donduruldu çünkü rahimde polip varmış o alındı. 2 ay dinlenme verdi doktor şubat adetiyle ilaç tedavisine başladık rahimde uygun olunca tek 3cu gün embriyosunu çözduler v ilerlemesine baktılar. 5.ci güne gidince martın 5.de transfer oldum. :anneadayı: Hala bir çok ilaç kullanıyorum tutunursa da ınşallah 2 ay boyunca devam edecekmisiz
Dünde 8.ci gün dayanamadım test yaptım Kizimdada böyle çıkmıştı:):KK25:yarın doktorum kan vermemi istedi 10,cu gün.
Inşallah buradaki herkes pozitif sonuç alır güzel ilerler yarını sabırsızlıkla bekliyorum bende. Bu çizgi yanıltmaz bizi ınşallah 🙏
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun 🤲🌸 darısı bizlere 🤲

Merhaba ❤️Ben test günüme yakın mide yanması yaşamıştım ama uzun sürmedi 12. Gün test verdim iki gün öncesinde de göğüs hassasiyetim başlamıştı hala devam ediyor 17. Günüm bugün
Yaaa sonucunuz ne peki? Hep adet öncesi göğüs ağrım olur böyle ama doktor adet olamazsın o yüzden değil dedi😁 bugün de mide yanması başladı öğlen hala devam ediyor ateş yutmuş gibiyim süt ısıtıyorum şimdi

Yaa sen nasılsın diğer konudan yazdım ama görmedin transferimiz aynı gün ya sürekli seni de merak ediyorum? Seninde kasık ağrın olmuş dün benim de çok fazlaydı kasık ve göğüs ağrısı ama bugün geçti şükür doktorum da progestan yapabilir dedi
Bakamadım canım Hıc Burası o kadar yogundukı kaçmış gözümden🙈
Vala Benımde Agrım var Bırden ağrı gırıyor cıkıyor ozellıkle dun bende cok kötuydum Dua ettım ınsaAllaj bıse olmaz tutunma agrısı felan yazdı burdakı kızlar🥰 InsaAllah öyledır senınde ıkımızde guzel olumlu sonucu alırız mubarek gunlerde yuzumuz gulsum kucagımız boş kalmasın.
Benım gögus hassasıyetım yok ama agrım var dünkü kadar fazla degıl ama bugunde ara ara yokluyor
Progestan fıtılmı yapar dedı anlamadım canım

X