2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

8 kürtaj... Önünde egiliyorum çok güçlü olmalısın ben iki tanede perişan oldum. Seni dusunemiyorum Allah im inşallah yüzünü güldürsün canım benim bu ay.
Amin canım gönül güçlü değil evli mutlu çocuklu olmayı dilerdi
Yapacak birşey yok yaşanılan yaşandı gitti giden 9 evladimdan sonra bu ikisine bağlandım rabbim hepimize annelik duygusunu ilk kucagimiza alicagimiz anı yasamayi nasip etsin ben çok hayalperestim düşünür hayal eder dururum

KIZLAR ACİL CEVAP BEKLIYORUM 2 saattir acayıp kasık agrım arttı cok fena bıse olacak dıye korkuyorummm Ya normalmıı bu

Bana doktorum vermedi. O da sureci o esnada anlatti sadece. Ben tam odadan ayrilmak uzereyken bana embriyolog verdi. Hadi ilk fotograflari olsun ins, ister misin sana vereyim dedi. Sanirim oyle rutin bir uygulama degil. Endiselenme sakin. Hem ins daha cooook ultrason fotograflari olur.

Canım bana da vermediler görüntü falan ve o an heyecandan sormak aklıma gelmedi.
Benim olayımda tıpkı senin gibi gelişti
Dua edelim ultrasonda bebeklerimiz bizi selamlasın
Hayırlı olsun, sımsıkı tutunsun bebeklerin yada bebeğin

Sagol Allah razı olsun Senın kaç gun oldu canım.
9 gün oldu transfer günümü saymıyorum. Icim cok rahat ve ilk denemem en küçük benim aranızda 22 yaşındayım keske hepinize verebilsem sakinliğimden. 12. Günümü inatla bekliyorum. Ama hayat bu acısı da tatlısı da bizim için imtihansa yoldaki dikenler bile güzel ayağıma batsa bile.

Canım ilaçlardan kaynaklı gecikme olması normal, bende senin gibi paniklemiştim gecikti diye 2. Adetim 6 gün gecikti 7. Gün adet olmuştum

Doğru canım Aslında bende sakin bi insanım ama bu 2. Denemem Yıne sakindim Böyle agrı olunca bıraz tedırgın oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…