2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aminnn Allah razi olsun

Kiz masallah de bence ilk baslarda banada yapmıyordu sonradan kalcamda kucuk morluklar ve bezeler oldu dunde bacagima vurulan cift dozdu sanirim ondan bukadar agridi valla olmamasi daha iyi aman kotuyu hic cagirma

Merhabalar bende 3 haziranda 2. Transferimi olucam güzel olan herşey bizlerle olsun
Merhaba benide Merhaba benide listeye alır mısınız donmus emb transferi 3. Gün 2 tane iyi kalite dediler yaşım 42 transfer günü 25 haziran

Canim bende vuruyorum gunde 3 kere igne. vurmadan once dolaptan soguk uygula sonra vur acimiyor Morarmiyor

Benim gibi taze 3. Gün embriyosu transferi olan var mı transferden 3 gün sonra ovitrelle yaptırdı doktorum şimdi idrarda bakamıyorum yakancı pozitiflik olur diye 8. Günüm

Kiz masallah de bence ilk baslarda banada yapmıyordu sonradan kalcamda kucuk morluklar ve bezeler oldu dunde bacagima vurulan cift dozdu sanirim ondan bukadar agridi valla olmamasi daha iyi aman kotuyu hic cagirma
İnşallah olmasın aman da herkeste ağrı yapıp bende yapmaması dedim acaba ilaç mı bozuk düşündürdü ilerleyen zamanda bakalım bi daha 4 doz vuruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…