2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar dondurulmuş embriyo transferinde çatlatma iğnesinin etkisi ile pozitif çıkma gibi bir durum oluyor muydu?

selam yeni yaptıracaksan iğneler piyasada yok maaalesef. ben temmuz başı gibi başlayacağım. ama iğneler yok depolarda . şimdiden doktorum uyardı iğneleri topluyorum eczanelerden . ama doktorunun yazması daha sağlıklı olur. benim ilaçlarımı paylaşayım.
meriofert 150 IU
Genetropin 12 pen
gonal f 450

ama bunlar sana göre adet mg değişir. malum kişiye göre uygulanıyor

Valla bende ilk 2 3 gun dinlenip sonrasinda kalkmayi dusunuyorum hani is falan yapmam ama sureklide yatmak ilk gunden asiri bunaltici :)) nasip isi biraz ya
Ben suna inandim Allah ol dedikten sonra olacaktır.
Bu 4. transferimdi benim , bu haric digerlerinde yediklerime ictiklerime her seye ama her seye dikkat ettim kimyasal oldu , bos gebelik oldu ya da hic tutmadi , simdikinde hic bir seye dikkat etmedim.
Rabbim inşallah sizin de sonucunuzu kolaylıkla almanizi nasip eder

Kızlar günaydın
Dün test günümdü, 104.4 ile hamililek haberini aldim
Rabbim bu uğurda caba harcayan her kadının emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin inşallah
G Gizemm3606
hayırlı uğurlu olsun inşallah. Rabbim sağlıkl akucağına almayı nasip eylesin. Bizleri de dualarından eksik etme.

Beni de yazabilirisniz

Bende bugün transfer oldum Progestan iğne gerçekten çok zor hala kalçam ağrıyor önümüzdeki süreçte beslenme konusunda bişeyler söylermisiniz mutlaka yenmeli yada yenmemeli diye
Merhaba , ben de progestan iğne kullanıyorum kalçadan ama hiç ağrı olmuyor hissetmiyorum bile diyebilirim. Göbekten Prolutex vuruyorum o felaket canımı yakıyor çatlatma iğnesi gibi aynı, iğne vurduğum yer de 1 2 gün ağrıyor ve kızarıklık oluyor ama progestan ben de yakma ağrı vs yapmıyor bendeki ilaç bozulmuş felan olmasın kafama takıldı şimdi herkeste ağrı olması bende olmaması

Ben de göbekten progestan vuruyorum ama hiç ağrı olmadı. Coraspin kullandığım için ufak morarmalar oldu sadece ama 1-2 güne geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…