2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aynen zaman hiç geçmiyor. Testi verdik pozitif çıktı önemli olan keseyle kalp atışı. Bu işin her adımı ayrı stres. Sevinemiyorumda keseyi falan görmeden. Aşırı sancımda var korkuyorum kanama olacak diye sanki oldu gibi oluyor bakıyorum kan değil. Kafayı yemeden inşallah kalp atışını duyarım. 😄 çok erken benim için. Pazartesinden itibaren ilk kez öğrenmisim gibi normal seyrinde ilerlemeye baslıycam.
Aynı bu yazdığın duyguları yaşıyorum 😃 bir keseyi göreydim sonra diyorum ya kalbi duymazsam vs . Çok stresliiii

2 günde iki katına çıkması gerekiyor 3 günde 4 kata çıkmış gayet iyi değer düşük diye endişe etmeyin benim de öyleydi
Canımm Allah razı olsun içimi rahatlattın. Bi arkadasa uğradık hemşire biz heyecanla hamilelik haberi verdik. Bu sonuc cok düşük binlerde olması lazım hamile olmayanların bile değeri bu cidden bu değere nasıl pozitif diyorlar aşırı düşük falan dedi. Keyfim kaçtı

Canım benim de bugün 10. gün sonucun 106 çıktı, 8. gün 51 çıkmıştı:) doktor salı tekrar kan ver dedi, ikiye katlanırsa cuma görüşelim dedi. kesenin gözükmesi için 1500 ve üzeri olması gerekiyormuş
İnşallah o kadar yükseldiği keseyi kalp atışını duyduğumuuz günleri görmekte nasip olur

Hanimlar dun aksamda yazmistim ama bi cevap alamadim ttansfer sonrasi kullandigim ilaclar karnimi yumartanin sivri sekline donusturuyor. Drvilaclarin oyle bi yan rtkisi yok demisti. Karnimin ici gerilip patlayacak gibi bi hissim var bugun transfer sinrasi 5. Gunum. Boyle bisey yasayaniniz varmi

Canımm Allah razı olsun içimi rahatlattın. Bi arkadasa uğradık hemşire biz heyecanla hamilelik haberi verdik. Bu sonuc cok düşük binlerde olması lazım hamile olmayanların bile değeri bu cidden bu değere nasıl pozitif diyorlar aşırı düşük falan dedi. Keyfim kaçtı
Nasıl cahilce bir yorum. Kafanıza takmayın

Canım tahlil sonuçları kağıdında bile 5 ve üstüne pozitif olarak bakılıyor. Binli rakamlara çat diye çıkılmıyor ki kademeli basamak basamak. Adeti gecikmiş normal gebeliklerde o rakamları görmeleri normal. Bu söylemi asla kafana takma. Bunu bu şekilde söylediyse de böyle negatif insanları yakınında tutma. Söyleyiş tarzını normal bulmadım. Sakın kafana takma olumsuz düşünme .🙏🏻

Canım tahlil sonuçları kağıdında bile 5 ve üstüne pozitif olarak bakılıyor. Binli rakamlara çat diye çıkılmıyor ki kademeli basamak basamak. Adeti gecikmiş normal gebeliklerde o rakamları görmeleri normal. Bu söylemi asla kafana takma. Bunu bu şekilde söylediyse de böyle negatif insanları yakınında tutma. Söyleyiş tarzını normal bulmadım. Sakın kafana takma olumsuz düşünme .🙏🏻
Takan
Takmak istemiyorum zaten sadece sinirlerimi bozdu. Israrla dalga gecer gibi değerle dalga geciyor gülüyor düşük diyor falan cok sinir bozucuydu

Benim amh

4,83 falandı. 8 yumurta toplanmıstı. 5. Güne 2 tane embriyo kaldı. İkiside transfer edilecekti. Transfer günü 1 i gelişime devam etmemis o yğzden kalan tek embriyo transfer edildi
Çok şanslısınız benim amh düşük ve ayda en fazla bir yumurta çıkıyor. Şimdibirini geliştiriyoruz ama ilaca geç tepki veriyor. Bu kalitesiz olduğu anlamına mı geliyor bilemiyorum ama günde yarım mm büyüyor sadece

X