2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de 10 haziranda transfer oldum, 1 temmuza gun verdi, kalp atısını da gidince duyar mıyız ki acaba
Duyabilirsin de duyamayabilirsin de. Biraz daha bekleyip gitsen hem keseyi görürsün hem kalp atışını net duyarsın. Erteleme şansın yok mu?

Oyle canım tranfer gunu bile ayak ustu kalan yumurtaları dondurma için para aldılar , neye uğradığımızı sasırdık, ben de 1000 - 2000 falandır dedim esime , eşim gitti geldi 10 bin almıslar , inanamadık 🙀🙀 2 embriyo ya bu fiyat, siz de fiyat durumu ne
Biz de transfer günü 6 embriyo için 12 bin tl verdik zaten 1 gün öncesi aradıklarında söylemişlerdi hazırlıklı gelin diye tüp e 2 şerli koymuslar 3 tüp için 12 bin tl

Arkadaşımla oturmaya dışarı çıktım ve saçma bi olay yaşadım heyecan ve korku arası elim ayağım titredi umarım bu durumun bana etkısı olmamıştır kendımı ne kadar sakinleştırmeye çalışsam da kalbim ağzımdan çıkacak gbi oldu yarın 5. Günüm tutunmuşsa tutunmuştur degıl mi etkısı olmamıştır 🥹

kızlar merhabala bende bu akşam gonapeptyl 2 tane vurucam pzt yumurta toplama işlemi yapılacakmış çok heyecanlıyım umarım her şey güzel gider. daha önce bu iğneden vurulan var mı acaba ovitrelle yazmıştı önce onu da aldım ama bu sabah onu yapmayalım bu iğneleri ol dedi
Merhaba 🌸

Ben de bugün 2 gonapeptyl ve bir ovitrelle injeksiyon aldım akşam 9’da. Salı günü sabahtan opu olacağım.

Öncesinde ise son gonal-f’imi dün oldum, 10 gün gonal-f kullanmış oldum, Tarlusal ile beraber kullandım.

Biraz gerginim, ilk denemem 🌸 buradaki mesajları okumak çok iyi geliyor 🍀

Kızlar ya tüp bebek sonrası ilk muayene için dr un sekreteri muayene için randevu verdi, muayene ücreti 3 bin lira 😒 cok canım sıkıldı, daha tüp bebek parasının borcundan kurtulamadık , sizde muayene ucretleri nasıl, 2 dk kese görmek için verilen rakam acıkcası canımı cok sıktı
Benim doktor ilk muayenede ucret almiyor canim sonrasinda aliyor 2250 tl benimkide valla icim gidio hersey ates pahasi🙁

Merhaba ben de yeni başladım tüp bebek surecine🥰 burda yazilanlari okuyordum baslayip yazmak bana da nasip oldu.bugun 3.gun ignelerimi olacagim simdilik bir zorluk yasamadim🙏🏼 yumurta toplama islemi oncesi yapilan bu igneler ortalama kac gun suruyor? Bilenler yazabilirse cok sevinirim🩷
Ben 10 gün boyunca gonal-f 225 ve sabah akşam Tarlusal kullandım. Bugün de ovitrelle ve 2 doz gonalpeptyl iğnelerimi yaptım. Salı sabah da opu randevum var.

Kolaylıklar hepimize 🌸

Merhaba ben de yeni başladım tüp bebek surecine🥰 burda yazilanlari okuyordum baslayip yazmak bana da nasip oldu.bugun 3.gun ignelerimi olacagim simdilik bir zorluk yasamadim🙏🏼 yumurta toplama islemi oncesi yapilan bu igneler ortalama kac gun suruyor? Bilenler yazabilirse cok sevinirim🩷
Merhabalar, süreciniz kolaylikla gecer insallah 🙏benim adetin 2.günü başlandı ignelere, 9 gün sürmüştü, Tedavinin 12.gununde opu yapıldı.

Oyle canım tranfer gunu bile ayak ustu kalan yumurtaları dondurma için para aldılar , neye uğradığımızı sasırdık, ben de 1000 - 2000 falandır dedim esime , eşim gitti geldi 10 bin almıslar , inanamadık 🙀🙀 2 embriyo ya bu fiyat, siz de fiyat durumu ne
Canım tüp başı 5 bin.
Sizinkini de 2 tüpe koymuşlar demek.
Bizde 3 tüp parası 15 verdik

X