2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

kızlar sürekli evde dınlenıp yatıyor musunuz ben ilk 48 saati dinlenerek evde yürüyüş yaparak geçirdim ama bugün dışardan hiç eve girmedim evde otur otur insan çok sıkılıyor Avm gittim yürüyüş yaptım egilmedım hoplayıp zıplamadım sonuçta ama gün boyu ayaktaydım yani ve gelip yemegımı yaptım
Ben de canım zorlayıcı davranıslar dısında hiç kendimi kısıtlamadım, yemeklerimi falan hep yaptım

kızlar sürekli evde dınlenıp yatıyor musunuz ben ilk 48 saati dinlenerek evde yürüyüş yaparak geçirdim ama bugün dışardan hiç eve girmedim evde otur otur insan çok sıkılıyor Avm gittim yürüyüş yaptım egilmedım hoplayıp zıplamadım sonuçta ama gün boyu ayaktaydım yani ve gelip yemegımı yaptım
Ben sadece transfer olduğumuz gün dinlendim. Sonra normal hayatıma döndüm. Gezdim tozdum ev işi yaptım. Bir de 2 yaşında çocuğum var. Zaten öyle dinlenmek benim için hayal 😟

Benimde bu gün 12. günüm test günüm ama kan veremedim kadin doğuma çıkmanız lazım bu gün cumartesi doktor olmaya bilir dediler bende evde test yaptım ama hiç birşey çıkmadı. Herhalde tutmadı zaten hiç belirti de yok göğüs ağrısından başka

Benimde bu gün 12. günüm test günüm ama kan veremedim kadin doğuma çıkmanız lazım bu gün cumartesi doktor olmaya bilir dediler bende evde test yaptım ama hiç birşey çıkmadı. Herhalde tutmadı zaten hiç belirti de yok göğüs ağrısından başka
Ben devlet hastanesinde acilden yaptırdım sıkıntı çıkarmadılar

Gerçekten tutunacak olan tutunuyor ne yatmaya ne koşmaya gelmiyor. Doktorum bana kafandan transfer fikrini at olmamış gibi hareket et dedi ilkinde yapamadım ama bunda yaptım sürekli ayaktaydım yürüdüm gezmeye gittim şehir dışına çıktım. Birde evde size ihtiyacı olan bir çocuğunuz varsa dinlenmek mümkün değil. Rabbim hepimizin emanetlerini korusun 🤲🏻

Kızlar progestan iğneyi her gun aynı saatte mi vurduruyorsunuz , hep dikkat ettim , işim geregi 2 saat öne alsam sorun olur mu acaba ya

Ben de bugün acilde yaptırdım, tüp bebek olduğunu belirtin sonucu da kendi doktoruma atacağım deyin gidip verebilirsiniz bile şimdi🥹

Canım az önce acilde bende verdim sıkıntı çıkmadı

X