2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Herkese merhaba, maalesef benim sonucum hiç iyi gitmiyor betahcg değerimin artış oranı iyi olmadığı için doktorum ilaçları bırakmamı söyledi. 4 gün önce 321 olan değerim bugün 555 olmuş. Sağlıksız gebelik dedi doktorum. İnşallah biran önce düşükle sonuçlanır ve uğraştırmaz. Sizlere bol şans diliyorum inşallah süreciniz güzel geçer. Ama size tavsiyem sakın erken test yapmayın. Boluna stres yaşanıyor. Benim ilk değerim transferin 6. Günüydü yanlış hatırlamıyorsam 42 iki gün sonra 92 bu artış çok iyi derken sonuç nerelere geldi. Bol şans diliyorum 🙏
Canım benim cokk gecmiş olsun, insallah en kısa surede saglıklı bir gebelik elde edersin 🙏🙏

Kızlar, pazartesi transfer gerçekleşti.
Pozitifi görenler en erken idrarda nezaman gördünüz?
Vallah 4cü gün bile gören varmış.
Canim hayirli ugurlu olsun inşallah transferin.
Ben 5. gun dondurulmus tek embriyoyu transfer sonrasi 5. günde erken gebelikte pozitifi gördüm.
Darisi senin ve tüm arkadaslarimin basina inşallah 🥰🥰

Dozu çok yüksek verilmiş gibi. Normalde günde 25 mg veriliyor diye biliyorum. Bu 50 Mg ve çok yoğun bir iğne.
Ben P. Dex 25 mg kullanıyorum fitile ek olarak tek doz gunluk , ama kanama olunca gecen gunlerde doktorum kanama kesilinceye kadar 2 doz , kanama bitince tek doza gecebilirsin dedi , gecen ay kimyasal olduysa onlem amacli vermis olabilir

Merhaba kızlar benimde bir sorum olacaktı daha önce 2 tüp bebek denyemim oldu 2 oğlum oldu şimdi tekrar düşünüyoruz yine tüp bebek bu kez 2 embiryo düşünüyoruz yaşım 33 2 embiryo koyuluyor mu acaba ilk ikisi tek diye okumuştum bu konu hakkında bilgi sahip olan varmı acaba ?

Merhaba kızlar benimde bir sorum olacaktı daha önce 2 tüp bebek denyemim oldu 2 oğlum oldu şimdi tekrar düşünüyoruz yine tüp bebek bu kez 2 embiryo düşünüyoruz yaşım 33 2 embiryo koyuluyor mu acaba ilk ikisi tek diye okumuştum bu konu hakkında bilgi sahip olan varmı acaba ?
Merhaba canım cift embro için yasal yas sınırı var diye biliyorum, sanırım sınır yas da 35 , emin olmak adına bunla ilgili yasal prosedürü araştırabilirsin sevgiler 🌸🥰

Koyuluyor canim.
Yasal.bir takip yok, hiçbir doktor 25 yaşında kadına çift transfer mbriyo transferi yaptı diye tutuklanmamistir.
Ama ikiz gebelik risklerine karşı tek embriyo transferi tercih ediyor doktor.

Benim şimdiki doktorum çok karşı ikize ve yasal olmamaya o yüzden asla koymuyor ama bir önceki doktorum 26 yaşındaydım daha 3 embriyo koymuştu, hoş 3ü de tutmamıştı.. doktora bağlı sanırım biraz ama yaş sınırı 35 diye biliyorum☺️

Canim hayirli ugurlu olsun inşallah transferin.
Ben 5. gun dondurulmus tek embriyoyu transfer sonrasi 5. günde erken gebelikte pozitifi gördüm.
Darisi senin ve tüm arkadaslarimin basina inşallah 🥰🥰

İnşallah hepimizin kucağı dolar.
Yarın sabah transfer +5 oluyorum
Sabah kalkar kalkmaz test yapicam. Gerçi geçen ay kimsayal oldu ama umutluyum

Benim ocak ayında bir negatifim var 5aa kalite idi hatta çözdükten sonra da gelişmeye devam ediyor dediler, üstelik pgt de yapılmış sağlıklı embriyo idi. Ama her şey mükemmel olsa da nasip de yoksa olmuyor. Bence hiç kalitesine takılmayın. İnşallah bunlardan en az birini sağlıkla kucağınıza alırsınız 🥰
Çok teşekkür ederim desteğiniz için ☺️☺️ şuan durumunuz nasıl tekrar transfer oldunuz mu

Kızlar ben 4 haziranda 5 günlük embriyo transferi oldum. 12 haziranda ilk testim 106 14 haziranda 2. Testim 231 geldi. O günden beri de test falan yapmadım. Birsürü ilaç ve ipne kullanıyorum. Şişli memorialda yaptırdım ve bana artış iyi ilk kontrolünüz 4 temmuzda dediler. Ben o tarihe kadar ne oldupunu bilmeden bekleyecek miyim? Herkes bu kadar uzun mu bekliyor. İlk artışım iyi olduğu için kimyasal riskim yoktur değil mi? Yani pozitifi gördüm ama çok tedirginim :KK43:

X