2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hayırlı olsun canimm çok sevindim. aynı gün transferimiz ya artık bizim sonuçları gördüğümüz günlere geldik, 7 gün oldu bile☺️ ben hala sabrediyorumm
Sağol canım evet..ben dayanamam demiştim yaptım da inşallah sağlıklı ilerler. İçinden nasıl geliyosa onu yap canım. Ben ilkinde gününde vericem dedim günümü bekledim. Bunda aynı stresi yapamam dedim ondan 🥹

Benim yaş 42 olmuş başka Deneme şansım yok ne yazikki

Cuma günü kan testi vereceğim en azından kendimi negatif sonuca hazırladım artik

Erken gebelik testi predictör early ve normal kaset testi yaptım ikisi de tek çizgi
Yumurta olduğu sürece denemeye devam kuzum enseyi karartmak yok.

Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 Benimde bugün 7.gunum bende dün sabah gördüm erken gebelik testinde pozitifi 🥰❤️
Amin canım. Allah hepimizi kavuştursun evlatlarına 🥰♥️🥹 benim bir kimyasalim var o yüzden bunda kanda güzel bı değer gormeden tam anlamıyla rahatlamicam. İnşallah bu sefer yüzümüz güler 🥰

Amin canım. Allah hepimizi kavuştursun evlatlarına 🥰♥️🥹 benim bir kimyasalim var o yüzden bunda kanda güzel bı değer gormeden tam anlamıyla rahatlamicam. İnşallah bu sefer yüzümüz güler 🥰
Bende daha önce ilaç tedavisinde kimyasal gebelik geçirdim içimizi ferah tutalım onlarda bize tutunsun sıkıca inşallah 🤗🥰❤️

Kızlar dün akşam progestanı hemşire kalcamdan değilde bacağımın yan tarafına yapmış. Orasıda şişti. Ordan yapılınca bi sorun olur mu sizce?
Benimde sağ bacağımın yanından yapıldı çok ağrıdı dokununca ağrı var ama sordum doktora bişey olmaz dedi merak etme sende kuzum 🙏

Umut ben de daha önce kimyasal gecirdim
Şimdi kanda pozitifi de gördüm
Ama yine rahatlamıyor insan
Çok korkuyorum,Allah korusun
Kalp atışını duyunca insallah rahatlarız biraz ❤️

X