2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ben de sürekli uyandırıyorum kaç aylık olduğuna bağlı mesela 3 aylıktan 4 saat aç kalmasın diye okumuştum emin değilim ama
Screenshot_20240626-154753_Instagram.jpg

Kizzz olurmu öyle olsa ben yaparmıydımm diyet demek sağlikli beslenmek demekk hamurdan karbonhidrattan ve tatlidan uzak durcaksın
Aralıklı oruç yeşil sebzeli yemekler smoothie yeşil sebzeden tuketebilirsin bol 3 litre su
Kııızzz aralıklı oruç serbest mi bizeeee

• Muhteşem
Reactions: Jou
Peki lansinoh hangi uç kullanıyorsun? Size 2 var ben de orta akış sanırım o daha büyük bebişler için
Ay bilmiyorum ki pompadan çıkanı kullanıyordum ml’i yetmeyince büyüğünü aldım ama onda 3 ay üstü için yazıyordu o yüzden eski ucu takıyorum heralde en küçüğüdür

Kııızzz aralıklı oruç serbest mi bizeeee
Günde bir Türk kahvesi bir adet soda bir bardak yeşil çay en az bir tam dolu kase salata bol yeşillikli et balık tavuk yada kuru baklagilden biri kesin bir öğünde olacak, hatta baklagilli salata ve düzenli 3 litre su. Akşam 7 den sonra bişey yeme. Hem süte bişey olmaz hem saglikli kilo verimi olur kuzum 🙏

Kızlar bebişlerimiz artık iki ya da iki buçuk aylık oldular elhamdülillah. Peki bebeklerinize hangi oyuncakları aldınız, ne gibi etkinlikler yapıyorsunuz? Gününüz nasıl geçiyor?

Günde bir Türk kahvesi bir adet soda bir bardak yeşil çay en az bir tam dolu kase salata bol yeşillikli et balık tavuk yada kuru baklagilden biri kesin bir öğünde olacak, hatta baklagilli salata ve düzenli 3 litre su. Akşam 7 den sonra bişey yeme. Hem süte bişey olmaz hem saglikli kilo verimi olur kuzum 🙏
Aahh ah bunları hazırlamaya vaktim olsa 🥺🥺🥺 çok teşekkür ederim canım elimden geleni yapıcam hedef yeni yıla kadar 10 kilo 🥲

Kızlar meme reddinin doruğundayız , zaten rn baştan beri memeyi boşaltan kadar etmemiştir, kilo alımı azdı. Sağıp verdim biberonu zor tutturdum , temelli memeyi bıraktı sanırım

Kızlar meme reddinin doruğundayız , zaten rn baştan beri memeyi boşaltan kadar etmemiştir, kilo alımı azdı. Sağıp verdim biberonu zor tutturdum , temelli memeyi bıraktı sanırım
Tam meme reddi icin girmistim bende siteye.. uzun zamandir ozellikle gunduzleri agliyor memede 2 cekiyor birakiyor dolayisiyla sutumun azaldigini dusunuyorum. Sadece gece mamasi veriyorum dogdudundan beri. Ne olacak bilmem

Kızlar bebişlerimiz artık iki ya da iki buçuk aylık oldular elhamdülillah. Peki bebeklerinize hangi oyuncakları aldınız, ne gibi etkinlikler yapıyorsunuz? Gününüz nasıl geçiyor?
Oyun halisi var, siyah beyaz kartlari var. Oyun halisinda 5-10 dk oyalaniyor sonra kartlarina bakiyoruz anlatiyorum uzun uzun baya ilgisini cekiyor. Cok sıkılırsa sarki acip saklabanlik yapiyorum🤣 ama o baya yorucu oluyor🥲 piyanonun basina gecip minik cocuk sarkilari calip soyluyorum o da baya ilgisini cekiyor 5-10 dk da oyle oyalaniyoruz🥲 ya oturmayan cocugu oyalamak da hic kolay degil gercekten…

Kizlar bebeginiz gunduz uyku duzeni var mi bizimki kesik kesik 5 10 dk anca uyuyor bugun toplamda bir saat anca uyumustur tum gunum uyutmaya calismakla geciyor benim ya bizde bi gariplik mi var acaba

Kizlar bebeginiz gunduz uyku duzeni var mi bizimki kesik kesik 5 10 dk anca uyuyor bugun toplamda bir saat anca uyumustur tum gunum uyutmaya calismakla geciyor benim ya bizde bi gariplik mi var acaba
Yok benim de bazi gunlerim sadece uyutmakla geciyor. Artik yavas yavas salmaya basladim uyursa uyuyor uyumazda da birakiyorum😑

Tam meme reddi icin girmistim bende siteye.. uzun zamandir ozellikle gunduzleri agliyor memede 2 cekiyor birakiyor dolayisiyla sutumun azaldigini dusunuyorum. Sadece gece mamasi veriyorum dogdudundan beri. Ne olacak bilmem
O çekip bırakmayı o kadar çok yaptı ki, gerçekten sütü azaltıyor. Sağarak artırdım geri ama bazen çok azalıyor. Bi emmeyi sevemedi gitti

Ben şanslıysam bir, bir buçuk saat gibi uzun uyuyor. Gerisi hep şekerleme şeklinde 🥲 işin kötüsü kızım kucakta olmak istiyor hep. O yüzden evde durmuyoruz sürekli kapı kapı geziyoruz 🤣

Benim kızım da sürekli kendini geri atıyor emmiyor 😕 zorladığım zaman çok ağlıyor bıraktım o yüzden mama veriyorum daha çok

X