💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

İnşallah kaliteli yumurtaların toplanir ve tekrar bir opuya gerek kalmaz. İkinci deneme de hangi ilaclari kullandin ilkinden farklı olarak. Bu arada climara forte bant kalite ve senkronizasyon için vermişti bana drum
İnşallah ilk denemede gonal-f 300 kullanmıştım. Bu denemede gonal-f 150, pergoveris 150 ve genotropin 1.2 yaptım.

Bana senkronizasyon için bir şey vermedi, sonraki kontrolde bir tanesi daha önden gidene yetişmiş dedi. Yani 2 tanesi diğerlerinden biraz daha büyüktü. Sorun olarak görmedi belki de bilmiyorum ki.

Benim en sona 2 embriyom kaldığını söylediler 5. Güne ulaşabilirdi ama yolda giderken ölebilir arkanda başka embriyon yok riske girmeye gerek yok dediler. 3. Gün dondurdu
Benim bu denememde 4 embriyom vardi 3.gün taze transfer oldum kalan 3 embriyoyu beklettiler bir tanesi 5.güne ulasmis ama belli olmuyo bu işler 5 gün tutmayabiliyor 3 gün tutabiliyor tamamen nasip kismet işi

Aramızda 1.2 hafta olacak cnm Allah yardımcın olsun inşallah güzel haberler verelim biraya destek olalım birbirmize bizi bizden daha iyi anlayan yok
Aynen canm Allah bu yolda emek veren kimsenin emeğini boşa vermesin inşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Benim adet düzensizliği var ne zaman adet olursam gidecem transfer hazırlığına başlayacam Allah nasip ederse

Benim en sona 2 embriyom kaldığını söylediler 5. Güne ulaşabilirdi ama yolda giderken ölebilir arkanda başka embriyon yok riske girmeye gerek yok dediler. 3. Gün dondurdu
3.gün embriyosuna takılmayın Allah isterse oluyor, benim 3.gün taze transfer olmuştum tuttu fakan 8 haftalıktı kalbi durdu kürtaj oldum şimdi dondurulmus embriyo transferi olacağım Allah'ın izniyle umudunuzu kaybetmeyin embriyonuzun kalitesine takılmayın yeterki Allah ol desin oluveriyor inanın dua edin

İnşallah cnm benim Rabbim herkrsin emeğini karşılığıni versin yüzünü güldürsun inşallah cnm
Bugece rüyam da bebeğimi emziriyordum çok değişik bir duygu
Inşallah rüyan en kısa zamanda gerçek olur canım.insallah hepimizin yüzü güler

Merhaba hanımlar bende 1 hafta önce opu oldum embriyolarım donduruldu ekim adeti ile transfer hazırlıgına başlayacağım.
Benim 6. Denemem olacak eşim azospermi hastası daha önce 2 kez hamile kaldım bir boş gebelik biride 3 aylıktı sonlandırıldı bi sebepten.
Şimdi sıfırdan başladım inşallah bu son olur

AMİİİNNN canım.bende şubat ayından beri gidiyorum,hep bir sorun oldu ertelendi hep bir hayır vardır dedim sabrettim.gonlunu ferah tut Allah bizede nasip eder inşallah.

Vitamin falan kullananlar neler kullandınız nasıl beslendiniz bilgi verir misiniz
Canım ben folik asit kullanıyorum birde dr omega 3 950 lik olandan al günde 1 tane dedi onu aldım kullanıyorum,onun dışında sebze ağırlıklı besleniyorum,bol su içiyorum,zaman buldukcada yarım saat yürüyüş yapıyorum

Inşallah canım bu son olur,kaç tane embriyon var kaçıncı gün,pozitif haberlerini bekliyoruz,Allah emeklerimizi boş cevirmesin inşallah.bende yumurta rezervi az opuda az yumurta olur onlarda tutmazsa diye korkuyorum.opuda dondurulmuş iyi kalite embriyolarım olursa 1.de tutmazsa 2.ve 3.denerim,bu iğne kullanıp yumurta toplama beni çok strese sokuyor

Hayırlısı olsun cnm Allah'ım bu sefer en kolaylıkla olsun inşallah. Benimde bir arkadaş 6. Denemede şuan 6 aylık hamile çok şükür inşallah sende öyle olacaksin

Teşekkürler cnm benim inşallah tutar cnm Allah'ım emeklerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda cnm biz elimizden geleni yaptık gerisi rabbimin takdiri

Evet opu zor bi süreç 4 kez olmuş biri olarak
5 tane 5. Gün embriyom oluştu cok şükür canım
Sen ne aşamadasın şuan?

Hayırlısı olsun cnm Allah'ım bu sefer en kolaylıkla olsun inşallah. Benimde bir arkadaş 6. Denemede şuan 6 aylık hamile çok şükür inşallah sende öyle olacaksin
Amin Allah razı olsun canımm bu sefer bende güzel şeyler hissediyorum inşallah
Sen ne durumdasın tam okuyamadım herkesi kendinizi anlatın bana tanışalım

Amin Allah razı olsun canımm bu sefer bende güzel şeyler hissediyorum inşallah
Sen ne durumdasın tam okuyamadım herkesi kendinizi anlatın bana tanışalım
Ben evelisi gün estrofem e başladım transfer için kısmetse bakalım kaçıncı günün de olacağım. 2 adet 3. Gün embriyosu var ikiside transfer olacak başka embriyom yok yaş 40 ilk defa transfer olacağım geç evlendim biraz oyuzden bakalım rabbim nasip etsin en kolaylikla inşallah dua etmekten başka çarem yok elimden geleni yaptım.

Amin inşallah Rabbim bekleyen herkese hayırlı evlatları kucağımıza alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…