💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Transfer öncesi ye cnm. Kalitesi için iyi geliyor. Aynı işlemi transfer sonrası da yap cnm. Bende heyecanlıyim cnm aslında. Sana diyorum ama kendime engel olamıyorum dediğimi yap yaptığımı yapma misali
Hahaha evet kesinlikle güzel heyecanlar olsun karamsarlığa kapılmayalım hiç olmaza bir daha yapacak hiçbir şey yok pes etmek yok:) yoruluyoruz yıpranıyoruz ama değecek insallah bir gün

Hahaha evet kesinlikle güzel heyecanlar olsun karamsarlığa kapılmayalım hiç olmaza bir daha yapacak hiçbir şey yok pes etmek yok:) yoruluyoruz yıpranıyoruz ama değecek insallah bir gün
İnşallah Cnm benim Allah'ım emeklerimizi boşa çıkarmasın o mutluluğu da bize yaşatsin inşallah en kolaylikla cnm. Evlat kokusunu içimize çekelim. Zaten çok kıymetli olacak zor bulduk

Canım hiç canını sıkma,kaliteli yumurta mutlaka olur yeterki biz p
Aynen canım pes etmeyeceğiz çıktık bu yola bir kere,Allahın izniyle sonu güzel olacak

İnşallah Cnm benim Allah'ım emeklerimizi boşa çıkarmasın o mutluluğu da bize yaşatsin inşallah en kolaylikla cnm. Evlat kokusunu içimize çekelim. Zaten çok kıymetli olacak zor bulduk
Amiinn canım kesinlikle öyle olacak,Allah bizede bu mutluluğu nasip eder inşallah.

Hayırlı olsun öncelikle inşallah tutar ikiside kaliteleri nasıl

Merhaba bende ekimde transfer olacağım ilk denemem Ekim hepimize şans getirsin
Amin canım inşallah,hepimiz pozitif yazalım buraya hep birlikte mutlu olalım,ben böyle pozitif yazdıklarında çok mutlu oluyorum,hepimize bol şans ve dua ediyorum,suretinizde kolaylıklar dilerim

Amin canım inşallah,hepimiz pozitif yazalım buraya hep birlikte mutlu olalım,ben böyle pozitif yazdıklarında çok mutlu oluyorum,hepimize bol şans ve dua ediyorum,suretinizde kolaylıklar dilerim
Çok teşekkür ederim cumartesi iğnelere başlayacağım muhtemelen Allahım hepimizin yüzünü güldürsün

Kizlarr iyi aksamlarr Bugun randevum vardi gunum beli olcakti ne zaman yumurtalar toplanacak fln die ama yumurtalar tam istedikleri ml ulasmamis 18ml istiyorlar cuma gunu yeniden cardilar Hayirlisi
Canım yarın kontrole gidecektin unutmadım seni,inşallah yumurtaların istenilen boyuta ulaşmıştır,kontrolün iyi geçsin,bizi de haberdar et

Çok teşekkür ederim cumartesi iğnelere başlayacağım muhtemelen Allahım hepimizin yüzünü güldürsün
Inşallah,bugün bir arkadaşım yazmış,ne güzel de yazmış,bizi bizden başkası anlamaz diye,birbirimizin yanındayız,dualarındayız,destekciyiz,inşallah güzel olacak

Hayırlı olsun öncelikle inşallah tutar ikiside kaliteleri nasıl
Sağol Cnm benim biri 7 hücreli kaliteli dendi biri orta kalitedeymiş hucresini bilmiyorum cnm. Devlet hastanesi çok bilgi vermiyor onuda ben sorduğum için söylemek zorunda kalmıştı. Sen böyle şeyleri kafana takma stres olursun yapacak biseyimiz kallmadi rabbimin takdiri artık kader kısmet dedi ona odaklan stres etme dedi embriyolog. İnşallah tutar cnm benim arkamda başka embriyom yok çünkü. Yaş faktörü var daha şimdiden 100 bini buldu

Allah yardımcınız olsun inşallah tutunurlar hayırlı haberlerinizi bekliyoruz ilk deneme değil o zaman dimi ? Yaşınız kaç

Cnm her sabah aç karnına 2 kuru incir ve çig badem ceviz ye . Bide çiğ kabak çekirdeği mutlaka. Hergun yumurtayi da ihmal etme. Akdebi usulü benslenmeye dikkat et bide her gün yürüyüşünu yap 30-60dk arası hayırlısı olsun cnm

Allah yardımcınız olsun inşallah tutunurlar hayırlı haberlerinizi bekliyoruz ilk deneme değil o zaman dimi ? Yaşınız kaç
İlk deneme cnm geç evlendim biraz. Yaş 40 oldu. Opuda çok sevinmiştim 19 yumurta toplandı diye ama 2 tane kaldı geriye doktor yaş faktörü var oyuzden kalitesiz olmuştur dedi. Bilmiyorum artık . İnşallah altın yumurtadir da bidaha gerek kalmaz cnm

Hepsini aldım tüketeceğim inşallah biraz kilo vermiş olabilseydim çok güzel olurdu :)

Hiç üzülmeyin nasipte varsa olur illaki 2 tane koydurtmanız çok iyi olmuş bazılarında embriyo bile oluyoşöuuor şükür ki oluşmuş devlet bu konuda nasıl bilmiyorum ama laboratuvarı iyidir inşallah

Hepsini aldım tüketeceğim inşallah biraz kilo vermiş olabilseydim çok güzel olurdu :)
Bu süreç te hem beslenme hemde ilaç etkisinden biraz daha kilo alabilirsin cnm dikkat et yürüyüşü yaparsan dengede kalırsın. Bide OMEGA 3 mutlaka al cnm. Kaliteli olsun yumoşlar

Hiç üzülmeyin nasipte varsa olur illaki 2 tane koydurtmanız çok iyi olmuş bazılarında embriyo bile oluyoşöuuor şükür ki oluşmuş devlet bu konuda nasıl bilmiyorum ama laboratuvarı iyidir inşallah
İyidir herhalde cnm bilmiyorum ki Rabbim e teslim olduk artık biz elimizden geleni yaptık gerisi kader kısmet cnm. Embriyo oluştu 8 tane ama en sona 2 tane kaldı işte. Buna da şükür cnm.
Valla bu süreç başlayalı değişik rüyalar görüyorum arkadaşlarim görüyor arıyor kızın olmuş diye bakalım kısmet artık inşallah diyorum elimden birşey gelmiyo dua etmekten başka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…