Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kaçıncı haftada net olarak hissettiniz, ben 17deyim erken sanki acaba uyduruyor muyum 😂
Ben 17 de cok güçlü pıtpıtları hissettiğimde buraya yazmısım. Ama baya haftalar öncesinde pıtpıt yapmaya baslamıstı o zaman daha zayıftı pıtpıtları. 17 haftadan önceydi yani ilk hissetiğimde ama kac hafta öyle sürdü hic hatırlamıyorum. Sonra güçlendi sonra dediğim gibi zamanla sekil değiltiriyor hissiyatlar 😊 mesela bugun sanki icimde dönüyormuş gibi komple birşeyler yapıyordu dedim napıyorsun sen acaba oralarda 😳yani en gec 1 aya bu hale geleceksin sende inş🙏🏻

Ben 17 de cok güçlü pıtpıtları hissettiğimde buraya yazmısım. Ama baya haftalar öncesinde pıtpıt yapmaya baslamıstı o zaman daha zayıftı pıtpıtları. 17 haftadan önceydi yani ilk hissetiğimde ama kac hafta öyle sürdü hic hatırlamıyorum. Sonra güçlendi sonra dediğim gibi zamanla sekil değiltiriyor hissiyatlar 😊 mesela bugun sanki icimde dönüyormuş gibi komple birşeyler yapıyordu dedim napıyorsun sen acaba oralarda 😳yani en gec 1 aya bu hale geleceksin sende inş🙏🏻
Sabırsızlıkla bekliyorummm yarın doktor kontrolüm var gidip göreyim çiçeğimi içim rahatlasın 🥲

Hanımlar ayıptır söylemesi eşimin moral bozukluğu sonrası bi tık fafenke ikna edebildim snfndm feekat çok hafif pembe bi kanama oldu peçeteye silince. Normal mi bu kadarı? Kırmızı falan değil öyle akan bi şey de değildi

Hanımlar ayıptır söylemesi eşimin moral bozukluğu sonrası bi tık fafenke ikna edebildim snfndm feekat çok hafif pembe bi kanama oldu peçeteye silince. Normal mi bu kadarı? Kırmızı falan değil öyle akan bi şey de değildi
Çok uzun zamandır yapmadığınız için bana normal gibi geldi canım

Benimde yarın kontrolüm 20 hafta bitti ama bende daha belirigin hissedemedim birşeyler içerde ama oğluş mu meçhul 😂
Benimde 20 hafta bitmek üzere böyle damar atması gibi pıt pıt hissediyorum bende daha evet ya bebek hareketi diyemedim. Normalden farklı hareketler gerçekten ama elimle falan da hissedemedim hiç. Göbek yağları mı engel oluyor acaba diye düşünüyorum bide doktor plesanta ön duvarda demişti asistanı yazarken acaba bu da mı hissetmeyi engelleyeek bir etken bilmiyorum😄göbeğimi izliyorum bazen dışardan kımıldasa diye ama yok yani

Benimde 20 hafta bitmek üzere böyle damar atması gibi pıt pıt hissediyorum bende daha evet ya bebek hareketi diyemedim. Normalden farklı hareketler gerçekten ama elimle falan da hissedemedim hiç. Göbek yağları mı engel oluyor acaba diye düşünüyorum bide doktor plesanta ön duvarda demişti asistanı yazarken acaba bu da mı hissetmeyi engelleyeek bir etken bilmiyorum😄göbeğimi izliyorum bazen dışardan kımıldasa diye ama yok yani
Evet plesanta ön duvardaysa hem geç hem daha zayıf hissediliyor hareketler deniyor.

benim de yeni basladi cook hafif hareketler 21. haftamdayım 2. gebeliğim. Kişiye göre değişiyor boyle seyler, ben neden hissetmiyorum diye üzülmeyin, ben ilk cocugumda 30. haftalarımda bile zar zor hissediyordum . oyle tekme falan neredeyse hiç olmadan doğdu bir de cok aktif bir cocuk, uslu olur sanmistim tekme ve hareketler coook nadir olunca 😂 bence bu biraz rahim yapisindan yag dokusundan herkeste farkli oluyor..

normal canim ilk hamileligimde benden de cok hafif kan gelmisti cinsel iliski sonrasi tam bu haftalarda ama bir kez oldu tekrarlamadi. Son aya kadar devam etmisti cinsel hayatimiz bizim.
Su anki gebeligimde sifir cinsellik yaz tatili tr deydim plesanta onde diyince doktorlar hic girismiyorum bu islere.
Ilk gebeligimde hep yurt disindaydim burda oyle bir bilgi vermiyorlar hic plesanta surda cinsellik yasama falan gibisinden o yuzden o zaman bilmeden normal hayatima devam etmistim.
Bilmiyorum hangisi daha iyi

normal canim ilk hamileligimde benden de cok hafif kan gelmisti cinsel iliski sonrasi tam bu haftalarda ama bir kez oldu tekrarlamadi. Son aya kadar devam etmisti cinsel hayatimiz bizim.
Su anki gebeligimde sifir cinsellik yaz tatili tr deydim plesanta onde diyince doktorlar hic girismiyorum bu islere.
Ilk gebeligimde hep yurt disindaydim burda oyle bir bilgi vermiyorlar hic plesanta surda cinsellik yasama falan gibisinden o yuzden o zaman bilmeden normal hayatima devam etmistim.
Bilmiyorum hangisi daha iyi
Valla ben bizimkini zor ikna ettim onda da pembemsi bi kanama olunca daha da olmaz herhalde 🥲

İlk olduğunda bizde de kahverengi bi çok hafif bi akıntı gelmişti, bende zorlanma da olmuştu muhtemelen hem uzun süredir olmadığı için hem de ilaç kullanımım yeni bitmişti o yüzden. Bence normal

İlk olduğunda bizde de kahverengi bi çok hafif bi akıntı gelmişti, bende zorlanma da olmuştu muhtemelen hem uzun süredir olmadığı için hem de ilaç kullanımım yeni bitmişti o yüzden. Bence normal
Bende pembe ama çok hafif oldu ilk sildiğimde geldi, 82 kere sordu bizimki durum ne doktora gidelim mi diye darlandım

Ayy benım eşim de 4.700 doğmuş görümcelerimde 3.800 doğmuşlar ben zavallı da 3 kilo ancak doğmuşum😂
Benim ilk kızımda 4 kilo doğdu 38.haftada suyum geldi normal doğuma aldılar ama su bitti çocuk gelmedi :) Kuruya kalmasın diye sezeryana aldılar doktor çıkınca demişti güzelim bu kafa ordan çıksaydı makatına kadar kesmek zorunda kalırdık diye o yüzden her şeyin fazlası zarar :) ben sürekli eski kaşar ve günlük süt içerdim gerçekten bebeğe kilo aldırıyor

X