Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ay aklıma ne geldi. hareket ettiği zamanlarda eşimin elini alıyordum hissettiğim yere koyuyordum birşey hissetmiyorum filan diyordu, cocuk duruyordu adete haftalar boyunca boyle sürdü bu. geçen hafta bi gece uyuyoruz ben yan dönmüşüm eşimin elinin üzerine. Sonra ben ve eşimde uyurken pıt diye tekme atmıs eline eşim uyanmış şok geçirmiş. O şokla uzun süre uyuyamamış hissettim diye 🤭 Sabah bana anlatıyor gece böyle böyle oldu diye😂 dedim yediğin mi tepiğini 😂😂😂 ondan sonra zaten eşimde duygular tavan 🤭
LeyLA84db LeyLA84db L Lila2455 L limon5101 @perocuk35 O ozlemem
Hahahah bende artık videoya alıyorum atıyorum öyle görüyor hayır yanında diyorum ki of şuan kmıl kımıl durmuyor yerinde diye bakalım ne diyecek diye bırak etsin rahatsız etme oyana buyana dönerek diyor bak dşyorum kımıldıyor görmüyor musun sonra dediki bakıp nazar ederim diye korkuyorum 😂

Ay aklıma ne geldi. hareket ettiği zamanlarda eşimin elini alıyordum hissettiğim yere koyuyordum birşey hissetmiyorum filan diyordu, cocuk duruyordu adete haftalar boyunca boyle sürdü bu. geçen hafta bi gece uyuyoruz ben yan dönmüşüm eşimin elinin üzerine. Sonra ben ve eşimde uyurken pıt diye tekme atmıs eline eşim uyanmış şok geçirmiş. O şokla uzun süre uyuyamamış hissettim diye 🤭 Sabah bana anlatıyor gece böyle böyle oldu diye😂 dedim yediğin mi tepiğini 😂😂😂 ondan sonra zaten eşimde duygular tavan 🤭
AY darisi bize daha dun bi tekme atdi baya hareketliydi dedim eşime elini getir cabuk adam elini bi katdi cocuk uyku moduna gecdi adam diyor saygili oglum babasini hissedince akilli duryor ben dedim bebem seni sevmiyor ondan ne alaka sevmese yaramazlik yapar diyor🤣🤣🤣🤣

Kız sana çok güldüm sabah sabah Allah iyiliğini versin ya :KK70: Aklıma şu video geldi :KK70: İlk 30 saniyesi yeterli :KK70:

Ay canimcım benjmki asker uzmn demek ondan herhal teyzem benden 3 ay rahatdim bebem kurtarmisdi ah o doktor yakdi basimi adam sabah aksam durmuyo dedim sen beni normal saniyon galiba gebeyim ben diyom yok duymiyi ah teyzem nasil hakli🤪🤣🤣🤣🤣

Ay canimcım benjmki asker uzmn demek ondan herhal teyzem benden 3 ay rahatdim bebem kurtarmisdi ah o doktor yakdi basimi adam sabah aksam durmuyo dedim sen beni normal saniyon galiba gebeyim ben diyom yok duymiyi ah teyzem nasil hakli🤪🤣🤣🤣🤣
Seninki dopingli belli ki 😂😂😂 Bizim eskiden de öyle değildi adam herhalde akşama kadar otur otur içi geçiyor :KK70:

Benim de eşim daha o duyguya giremedi. Daha önce kayıplarımız olduğu için de temkinli davranıyor aslında. Biraz daha büyüsün de dışarıdan net bi şekilde görülsün, hissedilsin o zaman değişir belki

Aşkolar ayın 16sina bende ayrintili icin randevu aldim heycan yapdim simdiden ya doktor randevusu doluydu hep normalde 6 sinda gitmem gerekiyirdu neyse hayirlisi gec olsun güç olmasin varmi gec giden baska 23 hafta da gitmis olcam yani

Benim de eşim daha o duyguya giremedi. Daha önce kayıplarımız olduğu için de temkinli davranıyor aslında. Biraz daha büyüsün de dışarıdan net bi şekilde görülsün, hissedilsin o zaman değişir belki
Bizimde 2 kayıbımız oldu. Sonrasında biz uzun bi süre bebek düşünmedik. Nerdeyse 2 yıl. Benimkide yeni yeni bu moda girdi. Tepik yemesi gerekiyormus demek😂
girecek girecek bende diyordum doğunca bile o moda giremeyecek galiba. Hep güvenli baglanma ile ilgili seyler anlatıyordum. Bunları yapacagız. Sende bunları yaparsan kızımız için ilerde iyi olur. İlerde bi erkekten azcık bi sevgi gördüğünde kanmaz. Hep boyle onu alıstırmaya ısındırmaya moda sokmaya calısıyordum. Nerden bileyim bir tepiğin bu kadar etkili olacagını hep yatardım üstüne bilsem 😂

Ben hep izliyorum ya, instagramda bir fotoğrafçının hesabı çıktı büyülendim. Sezaryen izlerken içim kalkıyor kesi ve kanlardan ama normal doğum hiç öyle gelmiyor.
Sezaryen izleyemem ya onu bilmeme hiç gerek yok daha çok korku oluşturabilir. Daha önce burun ameliyatı olacakken (estetik değil shshshh) ameliyat videoları izlemiştim. Rahim ameliyatı olurken de izlemiştim ama onlar hep kapalı ameliyatlar. Sezaryen başka bir boyut no no kalsın 🥹

Sezaryen izleyemem ya onu bilmeme hiç gerek yok daha çok korku oluşturabilir. Daha önce burun ameliyatı olacakken (estetik değil shshshh) ameliyat videoları izlemiştim. Rahim ameliyatı olurken de izlemiştim ama onlar hep kapalı ameliyatlar. Sezaryen başka bir boyut no no kalsın 🥹
Chdlfjdldk sen sezaryen mi tercih edeceksin? Herkes farklı, beni bilmediğim şeyler daha çok korkutuyor bildiğim zaman daha rahat hissediyorum kendimi 🤗

Merhaba bende dün 12+6 haftalık kontrolüne gittim ultrason da baktı Dr Burun kemiği var dedi yalnız ense kalınlığı 2.5 ölçtü ensesi kalın dedi.ayni durumu 2016 yılında ikizlere hamile iken bebeklerden birinde yaşamıştık 3.3 olcmustu prof a yönlendirdi prof risk görmedi yinede istesen amniyon sıvısı alalım dedi kabul etmedik.simdi de başıma gelince üzüldüm biraz ama içimde Bir rahat gibi siz neler yaşadınız bu arada drum özelde ve 2016 daki aynı doktor
Aslında bildigim kadarıyla ense kalınlığı da çok fazla yüksek çıkmamış. Daha önce ikizlerinizde de ayninsorun olup sağlıklı doğdularsa ense kalınlığı da genetikle ilgili olabilir. Ama maddi imkanınız varsa direk fetal dna yaptırıp bu düşünceden uzaklasabilirsiniz. Benim sonlandırmak zorunda kaldığım gebelik yazısını görüp yazdıysan benim durumum çok çok farklıydı. Ultrasonda yaşamla bağdaşmayan fiziksel sorunlar vardı. Şimdiki bebek icin fetal dna yaptırdım. Detaylı usg yaptırdım içim cok şükür rahatladı. Çok üzülerek ve malesef diyerek söylüyorum ozeldeki bazı doktorlar para icin de böyle şeyler yapabiliyor. Bi kac doktora gözükmekte kesinlikle fayda var. Üniversite hastanelerine veya farklı perinatoloji doktorlarına görünmenin de tavsiye ederim. İnşallah bebeginde hicbjrsey yoktur. Gönlünü ferah tut 😊

X